Ποιο είναι το αγαπημένο σας video game για Η/Υ;

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
γιατι γηνετε ολο και πιο ευκολο απλοποιητε το gameplay γενηκα γηνετε πιο ευκολο σε ολους τους τομης φαντασου οτι απο 1-60 lvl πχ ηθελες 3 μερες τωρα απο 1-80 θελεις παλι 3 μερες....
και επησης raid που υπηρχαν στα 60lvl αλαξαν απλα τα lvl των boss και τα προσαρμοσανε στα 80lvl
εχουνε ελυψη ιδεων στο τελευτεο expansion
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
πιστευης πως εχει γηνει και σε αλλα παιχνιδια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,078 μηνύματα.
Εγώ δεν έπαιζα ρε συ στο 60. Ξεκίνησα από τα 70.

Δε νομίζω οτι έχουν απλοποιήσει το παιχνίδι, αλλά 1) έχουν κάνει πολύ δυνατά όλα τα class, 2) υπάρχουν τα quest helper. Θυμάσαι πώς είναι να κάνεις quest χωρίς quest helper; Το έχω κάνει και σου λέω, καμία σχέση με τους χάρτες που σου λένε "πήγαινε σκότωσε αυτό το mob". Πολύ εύκολο πια το levelling.

Όσο για τα dungeons, εμένα μου άρεσαν πιο πολύ στο wotlk. Αυτό που δεν τρελάθηκα ήταν levelling στο northrend (έτσι λεγόταν; ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,078 μηνύματα.
Άσχετο: θυμάσαι το σάλο που είχε γίνει όταν βγήκε το wotlk που κάποιος έφτασε από 70-80 σε λίγες ώρες;

Είχες δει το video?

Και λίγο πριν πάει 80, τον μπανάρανε λολ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
ετσι λεγοταν.
πιο ευκολο leveling : το λες και μονη σου....
τα raid των 70/80 δεν εχουνε καμια σχεση με τα raid των 60 ειναι πολυ πιο ευκολα και τα πιο ευκολα ειναι των 80 των 70 παλι κατι γηνοτανε ειχε καποια δυσκολα
και πιστεψε με το εχουνε απλοποιησει κατα πολυ το παιχνιδι και αυτο το οτι δυναμονουνε του χαρακτηρες συνεχως ειναι αιδια θα καταληξουνε να εχουνε 200κ skills το μονο καλο αλλα πραγματικα το μονο ειναι οτι πλεον ολοι οι χαρακτηρες παιζονται ευχαριστα εχουνε διορθωθη αρκετα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Άσχετο: θυμάσαι το σάλο που είχε γίνει όταν βγήκε το wotlk που κάποιος έφτασε από 70-80 σε λίγες ώρες;

Είχες δει το video?

Και λίγο πριν πάει 80, τον μπανάρανε λολ
αυτος ο τυπος λεγοτανε και ακομα λεγετε Athenelol δεν εκανε κατι παρανομο απλα πηγενε με group σε dungeon και μολις πριν πεσουνε τα mob κανανε ολοι leave group ετσι ωστε να παρει ολο το xp αυτος και αξηζει να σημιωθει οτι ειχε ρωτησει αν ειναι παρανομο αυτο που θελει να κανει και η απαντηση του GM ητανε οτι δεν βλεπει κατι το παρανομο και ετσι το κανε μετα βεβεα αποφασησανε οτι ητανε παρανομο τι να πεις blizzard ολο περιεργια ειναι..... λες και κανανε κατι λογικο ποτε τους
και απο οτι ξερω πηγε 80 στον server μου ειναι ο τυπος stormscale και μαλιστα υποστηριζει οτι ειναι και ο καλυτερος paladin στον κοσμο......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,078 μηνύματα.
Μα ρε παιδί μου σου λέω το levelling είναι πιο εύκολο γιατί όλα τα class έχουν καλύτερα skills συν τα quest helpers. Όχι επειδή τα quest είναι ευκολότερα.

Εγώ σου λέω,πήγαινε κάνε levelling χωρίς quest helper κι έλα πες μου πόσο θα κάνεις να πας από 70-80.

Μπορεί κι ένα μήνα + σου λέω εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Μα ρε παιδί μου σου λέω το levelling είναι πιο εύκολο γιατί όλα τα class έχουν καλύτερα skills συν τα quest helpers. Όχι επειδή τα quest είναι ευκολότερα.

Εγώ σου λέω,πήγαινε κάνε levelling χωρίς quest helper κι έλα πες μου πόσο θα κάνεις να πας από 70-80.

Μπορεί κι ένα μήνα + σου λέω εγώ.
ρε σι χιμελα δεν ειναι τα quest το θεμα μπορεις να ρωτησεις και παιχτες παλιους που κανανε πολυ raid στα 60 τα ιδια θα σου πουνε και το λεω αυτο γιατι εγω δεν εκανα πολυ raid στα 60 στα 70 πιο πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,078 μηνύματα.
Καταρχήν levelling κάνεις - κυρίως - με quest. Εκτός αν είσαι healer.

Κατά δεύτερον: μήπως γιατί τότε δεν υπήρχαν τα site που έχουν οδηγίες αναλυτικές για τα raid?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
να καταλαβαινα τι λετε..:P
για το wow υποθετω?

δεν ασχολουμαι με mmorpg..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,078 μηνύματα.
Με τι ασχολείσαι εσύ Αγγελάκο μου;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Καταρχήν levelling κάνεις - κυρίως - με quest. Εκτός αν είσαι healer.

Κατά δεύτερον: μήπως γιατί τότε δεν υπήρχαν τα site που έχουν οδηγίες αναλυτικές για τα raid?
πφφφφφφ αυτοι που κανουνε τα site καπου μαθανε τα tact για να τα μαθεις λοιπον πρεπει να κανεις το raid και να δεις πως παει το tact απο εκει τα μαθενουνε ολοι ασχετος site το site υπαρχη για να πας εσυ η εγω να δω το tact τωρα που ειναι πλεον γνωστο
αν εχεις και αλλη απορια να στην λυσω ευχαριστος αλλα οτι και αν πεις το γεγονος οτι το παιχνιδι απλοποιηθηκε δεν αλαζει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,078 μηνύματα.
Μα αυτό λέω! Οτι τώρα πριν πας ξέρω γω στο ulduar διαβάζεις, μελετάς τα boss - αυτό βαριόμουν υπερβολικά στο raid. Ξέρεις λοιπόν τις τακτικές απέξω κι ανακατωτά πριν μπεις καν μεσα, ξέρεις πού να σταθείς, ποιος κάνει τι. Δε χρειάζεται να μπεις μέσα για να το μάθεις.

Δεν απλοποιήθηκε το παιχνίδι με την έννοια που το λες. Το ulduar όταν πρωτοβγήκε, το boss με τις φωτιές - δε θυμάμαι ονόματα - πότε το πρωτοβγάλανε;;;; Θυμάσαι;;;; Αυτό ήταν εύκολο;

Έχω να παίξω και μήνες, δεν ξέρω τι γίνεται τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Μα αυτό λέω! Οτι τώρα πριν πας ξέρω γω στο ulduar διαβάζεις, μελετάς τα boss - αυτό βαριόμουν υπερβολικά στο raid. Ξέρεις λοιπόν τις τακτικές απέξω κι ανακατωτά πριν μπεις καν μεσα, ξέρεις πού να σταθείς, ποιος κάνει τι. Δε χρειάζεται να μπεις μέσα για να το μάθεις.

Δεν απλοποιήθηκε το παιχνίδι με την έννοια που το λες. Το ulduar όταν πρωτοβγήκε, το boss με τις φωτιές - δε θυμάμαι ονόματα - πότε το πρωτοβγάλανε;;;; Θυμάσαι;;;; Αυτό ήταν εύκολο;

Έχω να παίξω και μήνες, δεν ξέρω τι γίνεται τώρα.
εσυ ξερεις οτι μετα απο εκει το ulduar εφαγε ενα μεγαλο και ωραιο nerf και ολα τα boss γινανε γελια? το trial of the crusader το ξερεις οτι ειναι μισι ωρα raid? και οτι απλα καθεσε σε εναν κυκλο και περιμενεις τα boss να ερθουνε?
σε αντιθεση με τα raid των 60 που χανοσουνα μεσα στης σπηλιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,078 μηνύματα.
Ναι; Πωπω εκείνο το boss ακόμα εφιάλτης μου είναι...

Εντάξει, έχω χάσει επεισόδια.

Πάντως το αγαπημένο μου raid ήταν το naxxramas. Ποτέ δε μου άρεσε άλλο - κι ας το είχα κάνει τόοοοσες φορές,πάντα μου άρεσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
συμφωνω και μενα μου αρεσε αν και δεν επεφτε ενα trinket που ηθελα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,078 μηνύματα.
Έπαιζες με τον τανκ?

Πολύ ψυχοφθόρο να είσαι τανκ. Για όλα φταις εσύ. Ακόμα κι αν ο healer κάνει μαλακίες, θα φταις εσύ που πας out of range!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
αν πεσει το τανκ φτεει ο healer (τι θα πει out of range να περτατιση ποδια δεν εχει??)
αν πεσει ο healer φτεει το τανκ
αν πεσει παλι το dps εχει κανει μαλακια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,078 μηνύματα.
αν πεσει το τανκ φτεει ο healer (τι θα πει out of range να περτατιση ποδια δεν εχει??)
αν πεσει ο healer φτεει το τανκ
αν πεσει παλι το dps εχει κανει μαλακια:)

Χαχα αυτό σου λέω ρε, οτι οι healers κατηγορούν τον τανκ οτι έχει βγει εκτός range. Πλάκα ήταν. Πολύ σοβαρά τα παίρνεις όλα πφφφ

Γενικά ό,τι κι αν γίνει, στον τανκ φωνάζουν.

Γι' αυτό κι εγώ είχα φτιάξει τη hunter μου και το είχα στο αυτόματο. Αυτά είναι τα ωραία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
ναι αλλα εμενα δεν με κατηγορουν γιατι ξερουνε οτι τους κραζω μετα και γινονται ρεζιλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top