Ποιο είναι το πιο όμορφο πράγμα που έχετε ακούσει;

Nar

Νεοφερμένος

Η Nar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Χαχαχα! Ναι! Μιλάμε είχα λυθεί στο γέλιο, δεν μπορούσα να σοβαρευτώ! Αφού νόμιζε οτι δεν ήθελα να τον φιλήσω. Αργότερα μου είπε ''Νομιζα οτι δεν θα ΜΕ εδινες τελικα'' :thumbsup::thumbsup::thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Νομίζω πως είσαι η αδερφή ψυχή μου....:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Ο κώλ*ς σου δεν είναι πια και τόοοοοοσο χόντρός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sunshine_9

Νεοφερμένος

Η sunshine_9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
"Εχεις προσωπικοτητα.."
Ειπε καποιος προσφατα (αλλα..)
:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stratos7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stratos7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Διαβάζαμε γεωμετρία και, λίγο το συναίσθημα του πρώτου έρωτα, λίγο ο αυθορμητισμός της νιότης, γυρίζει και μου λέει κοιτώντας με στα μάτια..
"Είσαι η παραπληρωματική μου γωνία.." :redface:

Δέν ξέρω, μπορεί να ακούγεται κάπως αλλά...:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
"μαμά" :redface:


:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confused

Νεοφερμένος

Η confused αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Δεν ξέρω ρε παιδιά εμενα μου έχει μείνει το σλόγκαν από γνωστη διαφήμιση 'Η ζωή έχει την γεύση που της δίνεις...':hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
"Θέλω να κάνεις τα παιδιά μου.." :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
"Το μπ3 σου είναι φτηνιάρικο, μα καλούτσικο..."







------------------------και το άκυρο---------------------


"Θέλω να κάνεις τα παιδιά μου.."

Λολ
"θέλω σεχς τωρα" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

popitsa

Νεοφερμένος

Η Πηνελόπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
"Είμαι περήφανος που είσαι κόρη μου..." Το είπε ο μπαμπάκας μου σε ανύποπτο χρόνο.....:redface::redface::D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ποιο είναι το πιο ομορφο πράγμα που έχετε ακούσει;


''Όταν βλέπω το πρόσωπο σου, ξέρω πως είμαι ερωτευμένη μαζί σου...''



σημειωτέον: έχω σιδεράκια και μετεφηβική ακμή, επίσης είμαι και μύωψ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Πρεπει να μας περιγραψεις πως ειναι κι η κοπελα τοτε :P (jk, δεν κρατιομανε :angel:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mixalhs_1980

Νεοφερμένος

Ο Mixalhs_1980 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Κατα την δικη μου γνωμη το "σ'αγαπω" ειναι απο της ποιο ωραιες λεξεις που μπορει να σου πει καποιος "ητε συγκενης ητε φιλος ητε η κοπελα σου" τα λεει ΟΛΑ και δεν αφηνει κενα σε τιποτα ... απλος θελει μεγαλη προσοχη να το νιωθεις και να το πεις... γιατη οσο ωραιο ειναι τωσο καταστοφηκο μπορει να γινει αν ειναι ψευτικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
"Όταν μιλάς ο άλλος απλά δε μπορεί να μη σε παρακολουθήσει... Παθιάζεσαι τόσο πολύ με αυτό που λες που είναι αδύνατο να μην έχεις την απόλυτη προσοχή του."

...Το άκουσα από δύο διαφορετικά άτομα τις τελευταίες μέρες :redface:

τουλάχιστον ξέρω ότι δε μιλάω στο βρόντο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ποιο είναι το πιο ομορφο πράγμα που έχετε ακούσει;
"Σε σκέφτομαι...




Πάρε τώρα τηλ στο 090-123..."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

apokotou1709

Νεοφερμένος

Ο Άκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
το Σ'ΑΓΑΠΩ ΦΙΛΑΡΑΚΙ!!!!που ακουστηκε απο το στομα του κολλητου μου σημερα καθως μιλαγαμε για το ποσο κοστιζει η νεα εξατμιση για το μηχανακι του που θελει και εγω του πα οτι θα του δωσω τα υπολειπα λεφτα!:P:P

Και το σ'αγαπω της κοπελας μου μετα απο το χαστουκι που εφαγα(ακομα ποναω)οταν με ειδε με την κολλητη μου στην πλατεια και νομιζε οτι την απαταω πριν μια εβδομαδα:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
...αδυνάτισες ε?

συγκινητική ερώτηση για μια γυναίκα...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
''Όταν βλέπω το πρόσωπο σου, ξέρω πως είμαι ερωτευμένη μαζί σου...''



σημειωτέον: έχω σιδεράκια και μετεφηβική ακμή, επίσης είμαι και μύωψ.
Κι όταν δεν το βλέπει, της φεύγει; :P

ΥΓ: Επίσης δεν κρατιόμανε. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
απο εναν τυπακο που μου εχει κλεψει την καρδια εδω και 3 χρονια περιπου(φιλικα εκ μερους του,ερωτικοφιλικα απο την δικη μου μερια)

"κάτι τελευταίο, ξεχασα να σου πω ... οτι τις φωτο σου δεν τις εχω διαγραψει και πως τα μαλλια σου μου αρεσουν πολυ οπως τα εχεις, ταιριαζουν με το ομορφο προσωπακι μιας πριγκιπισσας...καλο βραδυ(δεν χρειαζεται να πω τπτ αλλο σε εχω στειλει)"

οταν το βλεπω αυτο το μνμ τρελαινομαι....:redface::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top