Ποιο θεωρείτε κατάλληλο ύψος για τον/τη σύντροφό σας;

Τι ύψος έχετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 322)
  • Μέχρι 1.50

    Ψήφοι: 6 1.9%
  • 1.51-1.65

    Ψήφοι: 60 18.6%
  • 1.66-1.75

    Ψήφοι: 114 35.4%
  • 1.76-1.80

    Ψήφοι: 49 15.2%
  • 1.81-1.85

    Ψήφοι: 46 14.3%
  • 1.86-1.90

    Ψήφοι: 22 6.8%
  • 1.91-1.95

    Ψήφοι: 13 4.0%
  • 1.96+

    Ψήφοι: 12 3.7%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω.

    Ψήφοι: 0 0.0%

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Αποκλείεις δηλαδή την πιθανότητα να ερωτευτείς γυναίκα με ύψος >1,80;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Otherdude

Νεοφερμένος

Ο Otherdude αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Αποκλείεις δηλαδή την πιθανότητα να ερωτευτείς γυναίκα με ύψος >1,80;


οχι δεν το αποκλειω 180 ειναι οκ
πανω απο 180 ομως αμφιβαλλω ,δεν μου χει τυχει κιολας

ειμαι 182 και συνηθως καταληγω με 163-170 κοπελες
δεν ξερω γιατι αλλα παντα αυτες με τραβαγανε

ισως λογω φυσης? οι πιο κοντες γυναικες απο εσενα σε κανουν να νιωθεις τον αληθινο ρολο του αντρα
τον ρολο του προστατη.

γενικα πολυ ρομαντικα νιωθω αναμεσα σε γυναικες 163-170
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
εγω ειμαι 1,92. το ιδανικό θεωρώ για γυναικα 1,70-1,85
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Otherdude

Νεοφερμένος

Ο Otherdude αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
εγω ειμαι 1,92. το ιδανικό θεωρώ για γυναικα 1,70-1,85


ε λογικο ρε φιλε εσυ εισαι θηριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Το θέμα είναι να σου ρίχνει 2 κεφάλια, να σε παίρνει αγκαλιά και να χάνεσαι, να μπορεί να σε σηκώσει στα στιβαρά του μπράτσα (:P), να κάνεις μυτάκια στα πόδια για να τον φιλήσεις, να φοράς τακούνι και να είναι πάλι ψηλότερος κτλ.
Ντάξει μου' χει τύχει στο παρελθόν να είμαι με κάποιον 1,88 (εγώ 1,57-60 με το ζόρι), μου' χει τύχει και 1,70-72 και καταλήγω κάπου ανάμεσα στο 1,82-,185.
Όχι ότι παίζει ρόλο στη τελική, αλλά είναι cute να είναι ο άλλος ψηλότερος, νιώθεις τόσο μικρή και τόση ασφάλεια.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Otherdude

Νεοφερμένος

Ο Otherdude αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Παντως πιστευω το τελειο υψος για εναν αντρα ειναι το 1.85

επισης το υψος δεν παιζει τοσο πολυ ρολο οσο το προσωπο και το σωμα
δλδ ενας εμφανισημος κανονικου υψους 175-,180 με facial aesthetics κοινως με φατσα
μετραει πιο πολυ ..

δλδ τι να το κανεις ο αλλος να ειναι 190 και να εχει σκατοφατσα?

Πιστευω προσωπο και μεγεθους πεους μετρανε πιο πολυ απο υψος

το υψος ειναι η πρωτη εντυπωση ,οταν πεσει στο κρεβατι μαζι σου εκει και 190 να εισαι αμα το εργαλειο δεν δουλευει ξεχασετην την κοπελα

το υψος το κοιτανε τα χαζοκοριτσακια κατω των 25

τα κοριτσια γυναικες 25 και ανω αυτο που ψαχνουν ειναι αντρες που να δινουν πονο στο κρεβατι..
για να μην πω οτι οι γυναικες ολων των ηλικιων αυτο ψαχνουν στην ουσια


αρσενικους και μαμικουλες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
δεν είναι λίγο ειρωνία να λες τι θέλουν οι γυναίκες όταν έχεις γυναίκες πιο παω να απαντάνε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Παντως πιστευω το τελειο υψος για εναν αντρα ειναι το 1.85

επισης το υψος δεν παιζει τοσο πολυ ρολο οσο το προσωπο και το σωμα
δλδ ενας εμφανισημος κανονικου υψους 175-,180 με facial aesthetics κοινως με φατσα
μετραει πιο πολυ ..

δλδ τι να το κανεις ο αλλος να ειναι 190 και να εχει σκατοφατσα?

Πιστευω προσωπο και μεγεθους πεους μετρανε πιο πολυ απο υψος

το υψος ειναι η πρωτη εντυπωση ,οταν πεσει στο κρεβατι μαζι σου εκει και 190 να εισαι αμα το εργαλειο δεν δουλευει ξεχασετην την κοπελα

το υψος το κοιτανε τα χαζοκοριτσακια κατω των 25

τα κοριτσια γυναικες 25 και ανω αυτο που ψαχνουν ειναι αντρες που να δινουν πονο στο κρεβατι..
για να μην πω οτι οι γυναικες ολων των ηλικιων αυτο ψαχνουν στην ουσια



αρσενικους και μαμικουλες

ενα ποστ, τοσα στερεοτυπα :P τι κολλημα εχεις φαει με το υψος και το τι θελουν οι γυναικες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Επιτέλους βρέθηκε κάποιος να μας αποστομώσει. Κι εμάς τα χαζοκοριτσάκια και τα κορίτσια γυναίκες (λες και γίνεται αγόρια γυναίκες ή κορίτσια άνδρες). Αν και αργά, η αλήθεια ειπώθηκε. Ξεβρακώθηκε το γυναικείο φύλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Otherdude

Νεοφερμένος

Ο Otherdude αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Το θέμα είναι να σου ρίχνει 2 κεφάλια, να σε παίρνει αγκαλιά και να χάνεσαι, να μπορεί να σε σηκώσει στα στιβαρά του μπράτσα (:P), να κάνεις μυτάκια στα πόδια για να τον φιλήσεις, να φοράς τακούνι και να είναι πάλι ψηλότερος κτλ.
Ντάξει μου' χει τύχει στο παρελθόν να είμαι με κάποιον 1,88 (εγώ 1,57-60 με το ζόρι), μου' χει τύχει και 1,70-72 και καταλήγω κάπου ανάμεσα στο 1,82-,185.
Όχι ότι παίζει ρόλο στη τελική, αλλά είναι cute να είναι ο άλλος ψηλότερος, νιώθεις τόσο μικρή και τόση ασφάλεια.:redface:



Αν εισαι 1.57-160 οπως λες ο πιο ψηλος που σου ταιριαζει ειναι 175-80
Φαινεται αστειο οταν αντρας ειναι 20+ εκατοστα πιο ψηλος απο εσενα
Σαν μπαμπας με κορη θα μοιαζεται παρα σαν ζευγαρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Tο υψος το κοιτανε τα χαζοκοριτσακια κατω των 25

τα κοριτσια γυναικες 25 και ανω αυτο που ψαχνουν ειναι αντρες που να δινουν πονο στο κρεβατι..

Να 'σαι καλά και ξεστραβώθηκα. Έχω άλλα 2 χρόνια μέχρι αυτή την κρίσιμη καμπή.
Τώρα λοιπόν θα βγάζω μεζούρα για να μετράω το ύψος, όχι το πουλί. Αυτά είναι για μεγάλες, ώριμες γυναίκες άνω των 25. Thanks :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Αν εισαι 1.57-160 οπως λες ο πιο ψηλος που σου ταιριαζει ειναι 175-80
Φαινεται αστειο οταν αντρας ειναι 20+ εκατοστα πιο ψηλος απο εσενα
δεν μοιαζεταιθα μοιαζεται καν ζευγαρι σαν μπαμπας με κορη θα μοιαζεται
������

Μια χαρά μοιάζουμε δίπλα δίπλα μην αγχώνεσαι. :D
Όταν ήμουν με τον 1,88, τότε νε, ήταν μεγάλη η διαφορά. Απλά έχεις κομπλεξ εσύ για κάποιο λόγο ή σε έχει πειράξει η ζέστη. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Παντως πιστευω το τελειο υψος για εναν αντρα ειναι το 1.85
μήπως το λές αυτο γιατί είσαι εσύ τόσο?
δηλαδή ανάμεσα σε έναν 1,85 και έναν 1,95 με το ίδιο πρόσωπο, και οι δυο μυώδες, ίδιο μέγεθος πέους και αρσενικότητας ποιος θεωρείς οτι θα έχει το πλεονέκτημα?:rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
μήπως το λές αυτο γιατί είσαι εσύ τόσο?
δηλαδή ανάμεσα σε έναν 1,85 και έναν 1,95 με το ίδιο πρόσωπο, και οι δυο μυώδες, ίδιο μέγεθος πέους και αρσενικότητας ποιος θεωρείς οτι θα έχει το πλεονέκτημα?:rolleyes:

Αυτος που εχει σπιτι με κλιματισμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nymphet

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nymphet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Μ'αρέσει ο άντρας που στέκεται στο ύψος των περιστάσεων:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Otherdude

Νεοφερμένος

Ο Otherdude αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Άι, για πήδουλο μιλάμε τόση ώρα;
Θα με πιάσανε τα ρομαντικά μου να σκέφτομαι σχέσεις και συντρόφους και όχι one night stands που απλά μιλάει η τεστοστερόνη που λες και συ. Καλά η δε Πρινς παραπάνω πρέπει να πνίγηκε στο ίδιο της το μέλι με το ποστ.


...oh wait. Το θέμα λέγεται "Ποιο θεωρείτε κατάλληλο ύψος για τον/την σύντροφό σας;"
Dude, πόσα κόμπλεξ μπορεί να κουβαλάς πχια;

πχια?
R.I.P grammar.....

Μια χαρά μοιάζουμε δίπλα δίπλα μην αγχώνεσαι. :D
Όταν ήμουν με τον 1,88, τότε νε, ήταν μεγάλη η διαφορά. Απλά έχεις κομπλεξ εσύ για κάποιο λόγο ή σε έχει πειράξει η ζέστη. :)


κοιτα με γυναικα θελω να κυκλοφορω οχι με νηπιο
η μικρη μου αδερφη ειναι 14 χρονων και ειναι πιο ψηλη απο σενα ειναι 160
οποτε αμα βγω με μια του υψους σου θα νιωθω σαν παιδοφιλος :P
creepy as hell..

Μ'αρέσει ο άντρας που στέκεται στο ύψος των περιστάσεων:look:


ετσι πρεπει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Αυτος που εχει σπιτι με κλιματισμο.
...και εργασία, θα προσθέσω εγώ.

κοιτα με γυναικα θελω να κυκλοφορω οχι με νηπιο
η μικρη μου αδερφη ειναι 14 χρονων και ειναι πιο ψηλη απο σενα ειναι 160
οποτε αμα βγω με μια του υψους σου θα νιωθω σαν παιδοφιλος :P
creepy as hell..
:lol::lol:

ετσι πρεπει :P

-αυτό να τραγουδήσεις, σε όλους, όσοι σε αμφισβητούν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Otherdude

Νεοφερμένος

Ο Otherdude αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top