Ποιο κανάλι λέει το καλύτερο δελτίο ειδήσεων;

Ποιο κανάλι λέει καλύτερες ειδήσεις?
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 62)

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Ποιο κανάλι λέει το καλύτερο δελτίο ειδήσεων κατα την γνώμη σας? Εμένα μου αρέσουν οι ειδήσεις του STAR
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Μέχρι στιγμή έχω ξεχωρίσει το Alpha και το ΣΚΑΪ και ίσως λίγο το mega. Το ΣΚΑΪ κυριώς για το μεταφρασμένο δελτίο ειδήσεων του BBC που δείχνει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
ολωνων σαπια ειναι... Απλα αμα θες καυγαδες και φωνες θα δεις alter, αμα θες κοτσομπολιο θα δεις Star, αμα θες σοβαροφανεια θα δεις Alpha κλπ... Αναλογα τα κεφια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Ειδησεις εγω αντεχω να δω μονο απο τα κρατικα καναλια παντως. Τοσα χρονια που εβλεπα mega και τα σχετικα αναρωτιομουν γιατι ειμαι τοσο ανωριμη και βαριεμαι τοσο φριχτα τις ειδησεις!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Νετ, αν και συνηθως διαβαζω τις ειδησεις απ'το νετ.
(Γιατι παιζουν δυο νετ στην ψηφοφορια?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Ας διαγράψει την μια επιλογή της ΝΕΤ κάποιος συντονιστής ή διαχειριστής. Μπερδεύτικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinaki

Δραστήριο μέλος

Η xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός. Έχει γράψει 709 μηνύματα.
Net, σε καποιαιδιωτικα καναλια ειναι φανερο οτι υπαρχει πολιτικη γραμμη να παρουσιαστουν τα γεγονοτα ετσι κι οτι γινεται show για να επηρεασουν την κοινη γνωμη.Πλυση εγκεφαλου κανονικη οπως λεει κι ενα γνωστο σποτ με ενα μωρο θα το φας με το ζορι....:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Εχουμε δελτια ειδησεων στην Ελλαδα;:confused:
Εμενα περισσοτερο για σηριαλ ειδησεων μου κανουν.
Αnyway, δεν μπορω να πω ποιο ειναι το καλυτερο μιας και τα τελευταια χρονια θελοντας και μη τα παρακολουθω ελαχιστα...
Αλλα απο τις φορες που ειμαι Ελλαδα ενα Δ.Ε. ειναι που με κανει "μπιλιες".:P
Οταν οοοολα τα καναλια μιλανε για το θεμα του μηνα (δολοφονια,τρομοκρατικη επιθεση κτλ κτλ) και πραγματικα του βγαζουν το λαδι απο ολες τις αποψεις,το STAR θα ειναι το μοναδικο που θα μιλαει για το τι χρωμα βρα...χμ...φορεμα φοραγε η Δημητριου ή για το αν εχει γαστρεντερικα προβληματα ο Μαρτακης!:clapup:
Αυτα ειναι τα καλα βρε!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Ενημερώνομαι κυρίως από το ίντερνετ. Αλλά όταν δεν έχω πρόσβαση και θέλω να δω ειδήσεις βλέπω ΝΕΤ για εγχώριες και ΣΚΑΙ για διεθνείς ειδήσεις...

Είναι πιο αντικειμενικές από τις άλλες, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι προσφέρουν σφαιρική και αντικειμενική ενημέρωση, δυστυχώς (άποψή μου βέβαια...). Αλλά δεν νομίζω πως υπάρχει κάποιο εντελώς αντικειμενικό κανάλι στον κόσμο, οπότε το βλέπω ως αναγκαίο κακό... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evangelia

Νεοφερμένος

Η evangelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πολιτικός μηχανικός. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
και εγω χρησιμοποιω κυριως ιντερνετ καθως βρισκομαι στο εξωτερικο. Κυριως in.gr , και online εκδοση του Βηματος και των Νεων. Μηπως εχετε να μου προτεινετε κατι ακομα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Το STAR :devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Της ΝΕΤ. Στην σωστή διάρκεια, πιο αξιοπρεπές και με ουσία. Αλλά και του MEGA δεν είναι κακό. Πάντως προτιμώ να διαβάζω εφημερίδες ή να κοιτάω τις ειδήσεις στο internet, βασικά θέλω γραπτό λόγο όταν πρέπει να ασχοληθώ με σοβαρά θέματα αλλιώς διασπάται η προσοχή μου. Και στο τέλος ανοίγω tv και το ρίχνω στο STAR για να περάσει η ώρα (και να ενημερωθώ για τα 'καλλιτεχνικά' τεκταινόμενα της χώρας μας:D ).:whistle: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Δεν βλέπω πια ειδήσεις στην τηλεόραση. Προτιμώ να ενημερώνομαι από το internet!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Ψήφισα τον ΑΝΤ1 γιατί βάζει τις λιγότερες διαφημίσεις κατά τη διάρκεια του δελτίου. Πάντως αν θέλω να γελάσω, βάζω Alter ή Alpha όπου νομίζω ότι έχουν τα πιο φασαριόζικα "παράθυρα" και γίνεται τρελό τζέρτζελο!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ΝΕΤ κατα 90% για μενα, για γελια βαζω STAR + ALTER
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ειδήσεις δεν βλέπω για να ενημερωθώ (ενημερώνομαι από Διαδίκτυο), βλέπω μόνο αν βαριεμαι οικτρά και δεν έχω τι άλλο να κάνω, οπότε θα βάλω ..ΣΤΑΡ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αν και έχω καιρό να δω ειδήσεις, η αίσθηση μου ήταν ότι τις ΝΕΤ ήταν οι καλύτερες. ΤΟυ ΣΚΑΙ δεν ξέρω.

Και γενικά η πολιτική καθοδήγηση στις ειδήσεις των κρατικών έχει μειωθεί πραγματικά για να μην πω ελαχιστοποιηθεί. Θυμάται κανείς παλαιότερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Πως γίνετε σε όλες τις έρευνες η ΝΕΤ να έχει τις καλύτερες ειδήσεις και μια ζωή να είναι τελευταία στα νούμερα της AGB ακόμα δεν το έχω καταλάβει (πέρα απο αυτήν την έρευνα έχω δει και κάποια άλλη σε άλλο site):hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ειναι τραγικο παντως..
Χθες προσπαθησα -μετα απο καιρο- να παρακολουθησω ειδησεις απ' ολα τα καναλια, και το περισσοτερο που αντεξα ηταν 5 λεπτα.
Το τι μπορει να ειπωθει ειναι πραγματικα.. δεν ξερω! Επιστημονικη φαντασια.. ισως και κατι παραπανω. :|

Ειλικρινα απορω.. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Πως γίνετε σε όλες τις έρευνες η ΝΕΤ να έχει τις καλύτερες ειδήσεις και μια ζωή να είναι τελευταία στα νούμερα της AGB ακόμα δεν το έχω καταλάβει (πέρα απο αυτήν την έρευνα έχω δει και κάποια άλλη σε άλλο site):hmm:

Μα... είναι απλό... Η ερώτηση δεν είναι αν σας αρέσει να βλέπετε τις καλύτερες ειδήσεις ;)

Σου λέει ο άλλος, ναι τις καλύτερες τις λέει η ΝΕΤ, αλλά εγώ δεν γουστάρω τόση σοβαρότητα, θέλω και λίγο τζερτζελέ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top