Ποιός είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας από τα video-games;

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Ο Garret από το παιχνίδι Thief!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Affliction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Arthas Menethil από το Warcraft. Έχει την τέλεια ιστορία και είναι απίστευτα προσεγμένος χαρακτήρας. Paladin, γιός του βασιλιά των ανθρώπων και στην προσπάθειά του να σώσει τους δικούς του ανθρώπους και το βασίλειό του, αναζητώντας το τέλειο όπλο, κυριεύεται από αυτό και γίνεται Undead, σκοτώνει τον πατέρα του και τους δικούς του ανθρώπους και ιδρύει το race αυτό.

Τέλεια ιστορία ενός ανθρώπου που από τον υπερβολικό του ζήλο για κάτι, γίνεται αυτό που αντιπαθεί. Και όχι μόνο ένας απλός υπηρέτης αλλά ο ίδιος ο Lich King.



Ειδικά όταν τον δείχνει πάνω στο Frozen Throne να στέκεται παντοδύναμος, στην κορυφή του κόσμου κι όμως τόσο μόνος.

Η πιο δραματική ιστορία σε όλα τα video games imo.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paokman

Νεοφερμένος

Ο paokman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Όλοι όσοι ασχολούμαστε λιγότερο ή περισσότερο με τα ηλεκτρονικά παιχνίδια, έχουμε κάποιον αγαπημένο χαρακτήρα. Ο δικός μου είναι ο Gordon Freeman, από τα Half-life 1 και 2. Ο δικός σας?
Ο link απο το legend of zelda. Eιχα φαει απιστευτο κολλημα με αυτο το παιχνιδι πιτστιρικα στο NES! Οταν βγηκε δε το A Linki to the Past στο SNES, δεν ξεκολλαγα απο την κονσολα ωσπου να το τελειωσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Diddy και Dixie Kong από το Donkey Kong land 2. Είμαι συναισθηματικά δεμένος γιατί ήταν το πρώτο παιχνίδι που αγόρασα για το gameboy:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paokman

Νεοφερμένος

Ο paokman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Diddy και Dixie Kong από το Donkey Kong land 2. Είμαι συναισθηματικά δεμένος γιατί ήταν το πρώτο παιχνίδι που αγόρασα για το gameboy:redface:
Χε χε! Η Nintendo με το GameBoy εκανε παρα πολλους να ασχοληθουν με τα βιντεοπαιχνιδια! Ακομα και σημερα που τα DS και PSP κυριαρχουν εγω περναω το χρονο μου παιζοντας στο GameBoy Micro...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Ο Ezio από το assassin's creed 2 και ο Nathan Drake από το uncharted:drake's fortune και από το uncharted 2 among thieves.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex_sag

Νεοφερμένος

Ο alex_sag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Master Chief :bot: από halo και Ryu Hayabusa από το ninja gaiden:knife::boxing:!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.


crash bandicoot
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Zelda!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Τέλεια ιστορία ενός ανθρώπου που από τον υπερβολικό του ζήλο για κάτι, γίνεται αυτό που αντιπαθεί.


Λολ, story of my professional life :confused::hmm::P



Να πω κ εγώ έναν χαρακτήρα που γούσταρα; Τον Dink Smallwood :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasia4848

Νεοφερμένος

Η vasia4848 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ο πιο αγαπημενος μου ειναι ο Shadow the Hedgehog απο το Sonic.He is the ultimate!

Μετα απο αυτον πανε οι αλλοι οπως ο Crash, ο Spyro the dragon , Silver the Hedgehog κ.α.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Ο πιο αγαπημενος μου ειναι ο Shadow the Hedgehog απο το Sonic.He is the ultimate!
Και εμένα ο shadow:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Amarena1

Νεοφερμένος

Η Amarena1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Sindel Απο το Mortal Kombat!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deathwander

Νεοφερμένος

Ο deathwander αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
paladin από world of warcraft
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
riddick..

ναιιι..:D

ειδικα στο αθηνα..
με το κοριτσακι..
απιστευτες ατακες..
και συναισθημα..


You are not afraid of the dark ..are You?:)

ο πιο σκληρος καλος ηρωας που εχω δει σε παιχνιδι..8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Η ταινια καλη?Αξιζει?

Μονο το παιχνιδι θυμαμαι που το επαιζε ο αδελφος μου και ηταν καλουτσικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
το pitch black 2000 που το κατεβασα ηταν πιο ατμοσφαιρικο..και ουσιαστικο..και σκοτεινο
το
The Chronicles of Riddick 2004



ηταν περισσοτερη φιγουρα,,και λιγοτερη ουσια..

και ερχεται και επομενο
On May 24th, 2011 Diesel announced on his Facebook page that the writer/director of the films told him they could being filming within months, but he would be working virtually pro bono. He said he was undecided as to what he would do. [6] Rumours have it that most likely the film's title would be Riddick: The Furyan as it relates to Riddick going back to his home planet Furya.

https://en.wikipedia.org/wiki/Riddick_(2011_film)#Possible_sequels
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
O CJ απο το GTA San Andreas!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.

Sephiroth (The Man in the Black Cape, The Legendary SOLDIER, Hero)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top