Πολλαπλοί οργασμοί!

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
τι ειναι , πως επιτυγχανονται? πως το καταλαβαινεις οτι εχεις πολλαπλους οργασμους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αρχίζει να τρέμει και ..ξεχνάει να σταματήσει, υποθέτω! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω, αλλά έχω ακούσει ότι αν έχεις... απλά το καταλαβαίνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ν επί έναν οργασμό = ν οργασμοί:P
, πως επιτυγχανονται?
αν μετά τον πρώτο συνεχίσεις καπάκι, θα σου'ρθει κι άλλος. τότε θα έχεις 2 οργασμούς και θα είσαι δυοργασμικιά. Αν ο άλλος δεν έχει τελιώσει, και σου έρθει και τρίτος, τριοργασμικιά, κλπκλπ. Βέβαια, μια μέρα μπορεί να είσαι οργασμικιά, άλλη μέρα τριοργασμικιά, άλλη μέρα ανέραστη και πάει λέγοντας.
πως το καταλαβαινεις οτι εχεις πολλαπλους οργασμους?
άλλες τραγουδάνε, άλλες μουγκρίζουν, άλλες τραβάνε μαλλί για απογείωση....
και άλλες κοιτάνε το σεντόνι να δουν τι χάλια έκαναν:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ν επί έναν οργασμό = ν οργασμοί:P

αν μετά τον πρώτο συνεχίσεις καπάκι, θα σου'ρθει κι άλλος. τότε θα έχεις 2 οργασμούς και θα είσαι δυοργασμικιά. Αν ο άλλος δεν έχει τελιώσει, και σου έρθει και τρίτος, τριοργασμικιά, κλπκλπ. Βέβαια, μια μέρα μπορεί να είσαι οργασμικιά, άλλη μέρα τριοργασμικιά, άλλη μέρα ανέραστη και πάει λέγοντας.

άλλες τραγουδάνε, άλλες μουγκρίζουν, άλλες τραβάνε μαλλί για απογείωση....
και άλλες κοιτάνε το σεντόνι να δουν τι χάλια έκαναν:D

:worship::worship::worship::laugh::laugh::laugh::laugh::upside::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αν μετά τον πρώτο συνεχίσεις καπάκι, θα σου'ρθει κι άλλος. τότε θα έχεις 2 οργασμούς και θα είσαι δυοργασμικιά. Αν ο άλλος δεν έχει τελιώσει, και σου έρθει και τρίτος, τριοργασμικιά, κλπκλπ.

... εγώ τον λυπήθηκα ήδη αυτόν τον τύπο....
τόση ώρα χτυπιέται :P


τες πα....
πολύ φοβάμαι ότι δεν γνωρίζω να απαντήσω
ίσως κάποια κοπελίτσα που το βιώνει να μας πει και να σκάσουμε από ζούλια :P
εγώ... έναν τη φορά και καλό έχω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

briki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η briki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Δεν ξέρω, αλλά ως τώρα είχα την εντύπωση ότι είναι όταν αρχίζει και έχει 2-3-4 (μάξ) κορυφώσεις μέχρι να ηρεμήσεις. Λάθος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Δεν ξέρω, αλλά ως τώρα είχα την εντύπωση ότι είναι όταν αρχίζει και έχει 2-3-4 (μάξ) κορυφώσεις μέχρι να ηρεμήσεις. Λάθος;

Έτσι είναι άσε την dooo να λέει:tongue:
Δεν τελειώνεις και μετά έρχεται ο επόμενος αυτοί είναι 4 διαφορετικοί οργασμοί με μια φορά(καλά και πάλι τυχερή θεωρείσαι δεν το συζητάω:D).
Την ώρα που έχεις τον πρώτο οργασμό αντί να ηρεμήσεις γίνεται εντονότερο και πάει λέγοντας.
Πάντως με κολπική διείσδυση μόνο μην περιμένετε αποτελέσματα.
Το τρικ είναι ο ερεθισμός της κλειτορίδας.Όταν ερχόμαστε σε οργασμό η κλειτορίδα "πρήζεται" και παραμένει έτσι και για λίγη ώρα μετά (είναι αυτή η αίσθηση πίεσης που έχουμε ή η τάση να ουρήσουμε ενώ δεν μας έρχεται).Όταν είναι πολύ ερεθισμένη έχουμε την εντύπωση λίγο πριν τελειώσουμε ότι δεν αντέχουμε άλλο σεξ, ότι θα σκάσουμε(μια κοπέλα έχει ανοίξει και θέμα για αυτό).Αν λοιπόν παράλληλα με την διείσδυση βάλετε τον φίλο σας να χαιδεύει την κλειτορίδα θα το πετύχετε.Βέβαια θα πρέπει πρώτα να πειραματιστείτε στο πως και ποια στιγμή θα σας ερεθίσει περισσότερο.Επίσης αν το πετύχετε την μία φορά δεν σημαίνει πως θα το πετυχαίνετε και όλες και με την ίδια ένταση.
Το δικό μου το παράπονο(παράδοξο) είναι πως όσες φορές μου έχει συμβεί δεν ήταν με κάποιον που νοιαζόμουν και συναισθηματικά, μάλλον ψυχολογικό θα είναι αυτό:/:
Κι αν τα καταφέρετε παρακαλώ να μου στείλετε σε πμ το τηλέφωνο και τα λοιπά στοιχεία του φίλου σας.Ευχαριστώ προκαταβολικά:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Χμμμ! Έχουμε εδώ κάμποσες γυναίκες να συζητάνε περί πολλαπλού γυναικείου οργασμού, η συντριπτική πλειοψηφία δεν ξέρει τι ακριβώς είναι και μόνο μία δηλώνει ότι τον βίωσε και μάλιστα με άτομα που δεν ενδιαφερόταν συναισθηματικά. Ενδιαφέρον, ειδικά το τελευταίο. Τότε γιατί οι γυναίκες που γνωρίζω, όταν δεν τις καλύπτει η ανωνυμία, παριστάνουν όλες τις γνώστριες και μάλιστα έχουν απόλυτη άποψη περί σεξ και δεν ακούν ότι κι αν πει ο άλλος; Γιατί άραγε το υποτιθέμενο συναισθηματικό ενδιαφέρον για έναν άντρα ξενερώνει σεξουαλικά μια γυναίκα; Μήπως αυτός που κάνει τη γυναίκα να την καταβρίσκει σεξουαλικά της δημιουργεί και ανασφάλεια; Μήπως τότε μια γυναίκα φοβάται ότι θα αναγκαστεί να δοθεί; Μήπως συναισθηματικό "ενδιαφέρον" προκαλεί όποιος γεννάει το ασφαλές συναίσθημα της μετριότητας; Δεν έχω καμία πρόθεση να έρθω σε αντιπαράθεση με το άλλο φύλλο, όμως τα ερωτήματα είναι ενδιαφέροντα και, παραδεχθείτε το, βάσιμα. Ποια όμως θα κάτσει ν' αναρωτηθεί;
Και μια συμβουλή επί του θέματος κορίτσια: Ο πολλαπλός οργασμός είναι κατά βάση εγκεφαλικό φαινόμενο. Για να τον βιώσετε θα πρέπει να σιγήσει εντελώς το πάνω κεφάλι και να κυριαρχήσει το κάτω. Όταν πάει να συμβεί αυτό, αφεθείτε! Εάν εμφανιστεί ο φόβος της απώλειας της αυτοκυριαρχίας, όλα χάνονται.
Συμπέρασμα: Το σεξ είναι για όλους. Το πολύ καλό σεξ είναι μόνο για τις τολμηρές και τους γενναίους.:) Θέλει να δοθείς και να αφεθείς, όπως ακριβώς η ελευθερία απαιτεί αρετή και τόλμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Εάν εμφανιστεί ο φόβος της απώλειας της αυτοκυριαρχίας, όλα χάνονται.

Δεν ειναι μονο ο φοβος της απωλειας της αυτοκυριαρχιας.
Ειναι κι η απωλεια του ελεγχου της (οποιασδηποτε) σχεσης που εχουν αυτα τα 2 ατομα.

Μπορει να ειναι τρομακτικο το να χανει καποιος τελειως την αυτοκυριαρχια και τον αυτοελεγχο, αλλα νομιζω οτι εκει ειναι και το μυστικο και το βαθος του σεξ.
Απωλεια συνειδησης (συνειδητα ομως) και απολυτη επικρατηση "του κατω κεφαλιου" (οπως γραφεις) ειναι απαραιτητα (φυσικα και μας εχουν μαθει να μην αφηνομαστε ποτε. Τωρα, ποιοι ειναι αυτοι, χωραει μεγαλη συζητηση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
μα... δεν είναι πιο εύκολο να αφεθείς και να αφήσεις τον έλεγχο σε έναν άνθρωπο τον οποίο ήδη γνωρίζεις και αγαπάς και άρα εμπιστεύεσαι?

εγώ τουλάχιστον, δεν έχω αφεθεί ποτέ σε περιστασιακές σχέσεις ... αντίθετα, σε ανθρώπους που αγάπησα και γνώριζα και εμπιστευόμουν με κλειστά μάτια (κυριολεκτικά και μεταφορικά :P ) έχω χάσει τον κόσμο απ τα πόδια μου αλλά... πολλαπλό ογρασμό... νάντα :P


όσο για αυτό...
Τότε γιατί οι γυναίκες που γνωρίζω, όταν δεν τις καλύπτει η ανωνυμία, παριστάνουν όλες τις γνώστριες και μάλιστα έχουν απόλυτη άποψη περί σεξ και δεν ακούν ότι κι αν πει ο άλλος
να αλλάξεις γνωριμίες :P
εμείς εδώ μόνο ανώνυμοι δεν μπορούμε να χαρακτηριστούμε :P
έχουμε βρεθεί από κοντά αρκετές φορές.... αρκετοί ξέρουν τη φάτσα μου και το όνομα μου καθώς και το... ίδιο μου το σπίτι ;)
άρα δεν θεωρώ ότι οι απαντήσεις μου (κι όχι μόνο εμένα αλλά και αρκετών άλλων :P) είναι αυτές που είναι γιατί είμαι μια άγνωστη μεταξύ αγνώστων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Βασικά πιστεύω οτι συνήθως όταν μια γυναίκα έχει πολλαπλούς οργασμούς, μάλλον δεν είναι ιδιαίτερα έντονοι. Διότι προσωπικά πχ, όταν τελειώνω τελειώνει και ο φίλος μου λίγο πιο μετά και επειδή με βλέπει να το ευχαριστιέμαι και επειδή απ'ότι μου έχει πει νιώθει κάποιες "συσπάσεις" που τον κάνουν να τελειώνει κι εκείνος γρηγορότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Βασικά πιστεύω οτι συνήθως όταν μια γυναίκα έχει πολλαπλούς οργασμούς, μάλλον δεν είναι ιδιαίτερα έντονοι.

Καλά εσύ θα εκπλαγείς ευχάριστα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
αχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ πάντως άνετα μπορώ να έχω πολλαπλούς οργασμούς.. αλλά μόνη μου! :D (δεν θέτε να μάθετε νουμεράκι..)

Με άντρα, το ρεκόρ μου είναι στους τρεις μέσα σε μιάμισι ώρα.. μία φορά μόνο έτυχε, ακόμα δεν ξέρω πως και τι, και μετά δεν μπορούσα καθόλου να περπατήσω, να σταθώ ή γενικά να συντονιστώ! :redface::D

Αν πάλι μιλάτε για πολλαπλούς συνεχόμενους και κοντινούς χρονικά.. ε, δεν παίζω σε αυτή την κατηγορία.. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ρε παιδιά, εγώ άλλη απορία έχω...

Πόσην ώρα θέλετε, περίπου, για την κορύφωση;;

Γιατί εγώ, οκ, έχω πείσει τον εαυτό μου ότι όσο θέλω, απλά τόσο είναι.
Αλλά όποτε σκέφτηκα να πάμε για λίγο ακόμα, λέω ε τσουρέκια, μισή ώρα τώρα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
πωω... νομίζω τελικά ότι είμαι πολύ τυχερή:redface:
και το θεωρούσα δεδομένο ότι όλες οι κοπέλες είναι έτσι
Μόνη μου: χαλαρά 4 φορές σε 10 λεπτά
Με παρέα, ας πούμε 4 φορές σε 1-1,5 ώρα.
Πάντως για να τα κεταφέρεις με παρέα θέλει αρκετή εξάσκηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ου, καλά είσαι... Κι εγώ μόνη μου θέλω δεκάλεπτο με τέταρτο, εξαρτάται... αλλά μία φορά.
Με παρέα... είπαμε, θέλει ώωωρααα...

Εσείς, με παρέα...;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Με παρέα θέλω (ήθελα δηλ) κι εγώ πολύ ώρα... τουλάχιστον 20 λεπτά.. και βάλε! Αν και μου 'χει τύχει και φάση με συγκεκριμένο τύπο που τελείωνα τσακ μπαμ!

(αλλά δεν νομίζω πως έχει σημασία ο χρόνος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ου, καλά είσαι... Κι εγώ μόνη μου θέλω δεκάλεπτο με τέταρτο, εξαρτάται... αλλά μία φορά.
Με παρέα... είπαμε, θέλει ώωωρααα...

Εσείς, με παρέα...;

από δυο λεπτα μέχρι 3/4 το πολύ... :P
ανάλογα την παύλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top