Πολλαπλοί οργασμοί!

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ναι, δε λέω ότι έχει σημασία η ώρα, αλλά παλιά, στην πρώτη μου σχέση, ένιωθα πολλές τύψεις, που ήθελα "τόσην" ώρα, και τελικά ή δεν αφηνόμουν, ή έπαιρνε ακόμα πιο πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αν την ώρα που κάνεις έρωτα αρχίζεις και "Σκέφτεσαι"... πάλι καλά που τελείωνες κι όλας!!
εγώ ΑΝ μια στο εκατομύριο τύχει και σκεφτώ κάτι τέτοιο.... δεν έχω ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΚΑΜΙΑ ελπίδα να τελειώσω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αμάν ρε κορίτσια μας τσακίσατε μεσημεριάτικα με τις περιγραφές :/: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλά, εννοείται!!!
Παλιά τα έπαιρνα, όταν πειραματιζόμαστε με τον πρώτο μου...
Κάτι πήγαινα να νιώσω, ενθουσιαζόμουν, και φυσικά έφευγε!!!!

Ε, κάποια στιγμή μαθαίνεις να μη σκέφτεσαι τίποτα άλλο... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
αρχίζει, μετά από 2 λεπτά συνεχίζει ο δεύτερος, μετά ο τρίτος, δεν ξέρω μέχρι πόσους υπάρχει περίπτωση να φτάσεις, αλλά μέχρι 9 σίγουρα. απλά η ανατριχίλα κ οι συσπάσεις δεν λεν' να σταματήσουν!:P:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλά, εννοείται!!!
Παλιά τα έπαιρνα, όταν πειραματιζόμαστε με τον πρώτο μου...
Κάτι πήγαινα να νιώσω, ενθουσιαζόμουν, και φυσικά έφευγε!!!!

Ε, κάποια στιγμή μαθαίνεις να μη σκέφτεσαι τίποτα άλλο... ;)


όλοι το ίδιο λάθος κάνουν μόλις νοιώσουν κάτι το σκέυτοντε και φτου και απ'την αρχή;)

Ετσι φτάνεις να αναρωτιέσε έχω δεν έχω πρόβλημα;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Για μενα δεν τιθεται θέμα χρόνου αλλά πάυλας όπως είπε παραπανω και η ΚΟΥΕ. Μεχρι 7 εχω φτάσει συνεχόμενα κ μεχρι 12 σε 3ωρο, περιτο να πως πως εχασα τις αισθησει μου για λίγα δευτερολεπτα από την ένταση και έκανα να σταθω εστω στα πόδια μου πάνω απο ωρα!:D
Να απαντήσω λοιπόν στα παρακάτω:
Βασικά πιστεύω οτι συνήθως όταν μια γυναίκα έχει πολλαπλούς οργασμούς, μάλλον δεν είναι ιδιαίτερα έντονοι.
προσωπικα οσο περισσοτεροι τοσο εντονοτεροι!
Διότι προσωπικά πχ, όταν τελειώνω τελειώνει και ο φίλος μου λίγο πιο μετά και επειδή με βλέπει να το ευχαριστιέμαι και επειδή απ'ότι μου έχει πει νιώθει κάποιες "συσπάσεις" που τον κάνουν να τελειώνει κι εκείνος γρηγορότερα.
Επειδη μου έχει τυχει σε κάποιες περιοπτώσεις κατέληξα στο συμπέρασμα πως έχει να κάνει με την εμπειρία του άντρα και την ικανοτητα του να κρατιέται ακόμα και σε τοσο έντονες καταστάσεις, χωρις όμως να πεέφτει κιόλας ;) (πραγμα πολύυυυυυ δύσκολο, tantra αν έχεται ακουστά?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Επειδη μου έχει τυχει σε κάποιες περιοπτώσεις κατέληξα στο συμπέρασμα πως έχει να κάνει με την εμπειρία του άντρα και την ικανοτητα του να κρατιέται ακόμα και σε τοσο έντονες καταστάσεις, χωρις όμως να πεέφτει κιόλας ;) (πραγμα πολύυυυυυ δύσκολο, tantra αν έχεται ακουστά?)

Μα δεν με πειράζει που τελειώνει κι αυτός (αρκεί να μπορεί να περιμένει λίγα δευτερόλεπτα να περάσει εντελώς ο δικός μου οργασμός). Άλλωστε όταν τελειώσω μετά δεν θέλω άλλο σεξ και τα επόμενα λεπτά το βλέπω λίγο σαν "αγγαρεία" μέχρι να τελειώσει και εκείνος, εκτός αν συνεχιστεί για πολλή ώρα μετά που ανάβω πάλι αλλά δεν μου έχει τύχει μέχρι τώρα να τελειώσω δεύτερη φορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Ρε παιδια... δεν ειναι λιγο ξενερωτικο εσυ να....χτυπιεσαι και ο αλλος να συνεχιζει ακαθεκτος για ωρα?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ρε παιδια... δεν ειναι λιγο ξενερωτικο εσυ να....χτυπιεσαι και ο αλλος να συνεχιζει ακαθεκτος για ωρα?:P
Τι εννοείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Επειδη μου έχει τυχει σε κάποιες περιοπτώσεις κατέληξα στο συμπέρασμα πως έχει να κάνει με την εμπειρία του άντρα και την ικανοτητα του να κρατιέται ακόμα και σε τοσο έντονες καταστάσεις, χωρις όμως να πεέφτει κιόλας ;) (πραγμα πολύυυυυυ δύσκολο, tantra αν έχεται ακουστά?)

Τι εννοείς;

Εννοω, εγω οταν τελειωνω, θελω να τελειωνει και ο αλλος. Πως το λενε, μου αρεσει να βλεπω οτι τον εξιταρει τοσο που δεν κρατιεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εννοω, εγω οταν τελειωνω, θελω να τελειωνει και ο αλλος. Πως το λενε, μου αρεσει να βλεπω οτι τον εξιταρει τοσο που δεν κρατιεται!
Συμφωνώ!!!! :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Εννοω, εγω οταν τελειωνω, θελω να τελειωνει και ο αλλος. Πως το λενε, μου αρεσει να βλεπω οτι τον εξιταρει τοσο που δεν κρατιεται!
Ναι όντως είναι φοβερή και η αισθηση του συγχρωνισμού ;) . Γι αυτό μίλησα και προσωπικά. Εμενα δεν με χαλάει αρκεί να προλάβω να τελειώσω ξανα μαζί του, να μην ξαναφτιαχτώ και μείνω έτσι... (νταξ φτιαχνομαι και πανεύκολα μαλλον γι αυτό)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ναι όντως είναι φοβερή και η αισθηση του συγχρωνισμού ;) . Γι αυτό μίλησα και προσωπικά. Εμενα δεν με χαλάει αρκεί να προλάβω να τελειώσω ξανα μαζί του, να μην ξαναφτιαχτώ και μείνω έτσι... (νταξ φτιαχνομαι και πανεύκολα μαλλον γι αυτό)
Α ναι, σε αυτό έχεις δίκιο! Αλλά πρέπει να συνεχίσει για κάποια λεπτά για να "φτιαχτώ" πάλι, αν τελείώσει στο επόμενο λεπτό απο μένα δεν έχω πρόβλημα και μου αρέσει κιόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εμμμ... στο συγχρονισμο ειναι λιγο καπως... χτυπιομαστε και δεν ειναι βολικο. προτιμω με διαφορα ενος λεπτου στην αρχη, και μετα στον επομενο φυρο ..τουγκεδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
εμμμ... στο συγχρονισμο ειναι λιγο καπως... χτυπιομαστε και δεν ειναι βολικο. προτιμω με διαφορα ενος λεπτου στην αρχη, και μετα στον επομενο φυρο ..τουγκεδα.
Ε ναι παντα για τον επόμενο-ους μιλάω;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
"να αλλάξεις γνωριμίες :P" λέει η Κακή Επιρροή.
Έχεις δίκιο θα πρέπει ν' αλλάξω γνωριμίες. Ξέρεις εσύ καμμία διαθέσιμη;:D

Στις ηλικίες που βρίσκονται οι περισσότερες συνομιλήτριες, ο γυναικείος οργασμός αναφέρεται με το ρήμα "τελειώνω". Στις μεγαλύτερες ηλικίες με το ρήμα "αρχίζω". Σημαντικό στοιχείο που συμβάλει στην επίτευξη πολλαπλών οργασμών, είναι η γυναίκα και ο άντρας να πειραματίζονται ή αλλιώς να "ψάχνονται" μαζί στο θέμα του σεξ. Το παιχνίδι αυτό μπορεί να σε πάει πολύ πολύ μακριά...
Τώρα ίσως ν' αναρωτηθείτε τι θέλω εγώ και ασχολούμαι με το γυναικείο πολλαπλό οργασμό. 1) Ήμουνα κι εγώ εκεί. 2) Ζηλεύω απίστευτα.;)
Αλήθεια, έχει καταγραφεί ποτέ περίπτωση πολλαπλού ανδρικού οργασμού; (δηλ. να τελειώσει και δεύτερη φορά, λίγα δευτερόλεπτα ή έστω ένα-δυο λεπτά μετά την πρώτη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μακάρι να υπήρχε... Όλοι οι σύντροφοί μου ήταν της μίας φοράς, μετά γαργαλιόντουσαν!!!
Και, βρε καλέ μου, θέλω κι άλλο... όσι, λέει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Μακάρι να υπήρχε... Όλοι οι σύντροφοί μου ήταν της μίας φοράς, μετά γαργαλιόντουσαν!!!
Και, βρε καλέ μου, θέλω κι άλλο... όσι, λέει.

Δεν εννοώ αυτό, λέω να τελειώσει κάποιος δυο φορές απανωτές, χωρίς μεγάλη χρονική απόσταση μεταξύ τους. Για τις δύο ή περισσότερες φορές γενικότερα, όπως το θέτεις, υπάρχουν πολλοί να είσαι σίγουρη. Η δεύτερη μάλιστα φορά, είναι μια καλή λύση για το πρόβλημα της πρόωρης εκσπερμάτωσης. Όσοι δηλαδή αντιμετωπίζουν αυτό το πρόβλημα δεν θα πρέπει να νιώθουν μειονεκτικά. Το καλύτερο που έχουν να κάνουν είναι να πάρουν μια ανάσα για λίγα λεπτά και μετά να επανέλθουν δριμύτεροι (Δημήτριοι που λέει και κάποιος:P ). Φυσικά θα πρέπει να βοηθά και η γυναίκα, η οποία δεν θα πρέπει να στραβομουτσουνιάζει στην κρίσιμη φάση;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω παντως εχω διαβασει οτι εχουν και οι αντρες πολλαπλους οργασμους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top