Που πηγε η Gallery?

Όλγα Veggie

Νεοφερμένος

Η Όλγα Veggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Eχω πρήξει τους τεχνικους μας στη δουλειά αλλά όλο με ξεχνάνε :redface: να μου βρουν τρόπο να τα μετατρέπω σε mpeg. Toυς το θύμησα πάλι σήμερα. Aλλά δεν ξέρω αν θα γίνει. Tωρα :/: αφού γίνεται, εσύ ξέρεις πάλι, να το έβαζες και αν είναι το πολύ πολύ και μου το φτιάξουν να μην πολυχρησιμοποιείται απο μένα αλλά μπορεί να υπάρχουν κι άλλοι με το ίδιο πρόβλημα; Aυτά παίζουν με το Quik time player. Tο έχουν πολλοί πάντως απο όσο ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ναι μωρέ θα το βάλω, σιγά, καλό κάνει κακό δεν κάνει. Απλά θύμισε μου το γιατί η μνήμη μου είναι απαίσια! Να φανταστείς είναι 2 reviews τώρα που περιμένουν έγκριση και συνεχώς ξεχνάω να τα φτιάξω για να εγκριθούν (και όταν το θυμάμαι, όπως τώρα, δεν έχω χρόνο)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top