Πού μπορώ να βρω κάποια συγκεκριμένα ρούχα;

Pink Panther

Νεοφερμένος

Ο Pink Panther αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Ξέρει κανένας πού μπορώ να βρω τέτοια ρούχα στην Αθήνα;;
75048b788be0ad12fba0b78045fc9eaa.jpg
4fd71dd581914535e81a98626d835ec4.jpg

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

για φούτερ κυρίως
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,568 μηνύματα.
Εε σίγουρα σε thirft , εγω δεν θριφταρω οπότε δεν εχω να σου προτείνω συγκεκριμένα
 

Osenoni

Νεοφερμένος

Ο Osenoni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ψάχνω να βρω ένα κατάστημα με μεγάλη ποικιλία σε εγκυμονούσες και μητρικές ενδύματα. Δεν μπορώ πλέον να φορέσω τα παλιά μου ρούχα και δεν θέλω να αγοράσω ένα νούμερο μεγαλύτερο. Μήπως έχετε κάποιες προτάσεις για καταστήματα που μπορώ να επισκεφθώ; Θα εκτιμούσα αν μοιραστείτε τις εμπειρίες σας αν έχετε ήδη αγοράσει εκεί ενδύματα.
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,956 μηνύματα.
Ψάχνω να βρω ένα κατάστημα με μεγάλη ποικιλία σε εγκυμονούσες και μητρικές ενδύματα. Δεν μπορώ πλέον να φορέσω τα παλιά μου ρούχα και δεν θέλω να αγοράσω ένα νούμερο μεγαλύτερο. Μήπως έχετε κάποιες προτάσεις για καταστήματα που μπορώ να επισκεφθώ; Θα εκτιμούσα αν μοιραστείτε τις εμπειρίες σας αν έχετε ήδη αγοράσει εκεί ενδύματα.
Τα Mothercare!
Θα βρεις και ρουχαλακια και έπιπλα για το μωράκι σου, πρώτα ο Θεός, για όταν γεννηθεί.
Είχα πάρει δωράκι σε εγκυμονούσα εκεί ένα φόρεμα, η ποιότητα ήταν πολύ καλή.
Μόνο που οι τιμές είναι λίγο τσιμπιμενες (τα φορέματα 50-60€).
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,252 μηνύματα.
Ψάχνω να βρω ένα κατάστημα με μεγάλη ποικιλία σε εγκυμονούσες και μητρικές ενδύματα. Δεν μπορώ πλέον να φορέσω τα παλιά μου ρούχα και δεν θέλω να αγοράσω ένα νούμερο μεγαλύτερο. Μήπως έχετε κάποιες προτάσεις για καταστήματα που μπορώ να επισκεφθώ; Θα εκτιμούσα αν μοιραστείτε τις εμπειρίες σας αν έχετε ήδη αγοράσει εκεί ενδύματα.
 

Cibrdakal

Νεοφερμένος

Η Cibrdakal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ψάχνω να βρω ένα κατάστημα με μεγάλη ποικιλία σε εγκυμονούσες και μητρικές ενδύματα. Δεν μπορώ πλέον να φορέσω τα παλιά μου ρούχα και δεν θέλω να αγοράσω ένα νούμερο μεγαλύτερο. Μήπως έχετε κάποιες προτάσεις για καταστήματα που μπορώ να επισκεφθώ; Θα εκτιμούσα αν μοιραστείτε τις εμπειρίες σας αν έχετε ήδη αγοράσει εκεί ενδύματα.
Όταν έγινα έγκυος, στην αρχή δεν αντιμετώπιζα κανένα άβολο συναίσθημα με τα ρούχα μου, αλλά σε μια στιγμή της εγκυμοσύνης μου η κοιλίτσα μου έγινε τόσο μεγάλη και προεξέχουσα, που αισθανόμουν άβολα και ακατάλληλα όταν φορούσα τα συνηθισμένα μου ρούχα.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top