Πρέπει να υπάρχουν pm?

Αθανασία

Νεοφερμένος

Η Αθανασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
.................................................................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sardela

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Εγω νομιζω οτι πρεπει να υπαρχουν. Μην ξεχνατε, οτι δεν ειναι ενα site που μπορουν να το δουν μονο τα μελη που ειναι γραμμενα. Οτι γραφουμε σε καθε post μας, μπορει να μπει ο οποισδηποτε και να το δει. Πολλα προσωπικα δεδομενα, εχουν σταλει μεσω των pm χωρις κανενα κινδυνο.
Επισης, εδω, δεν ειμαστε για να συμφωνουμε σε ολα. Αλλοστε αυτο δεν ειναι και δυνατο, ο καθενας εχει την δικη του προσωπικοτητα. Ειμαστε εδω για να ανταλλασουμε αποψεις, οι οποιες καμια φορα συγκρουονται. Καυγαδες, ειναι φυσικο να υπαρχουν, σε λογικα πλαισια παντα.
Νομιζω οτι οι διαχειριστες του site εχουν κριση και μπορουν να καταλαβουν αν καποιο μελος επισκιαζει καποιο αλλο, η δεν τηρει τους κανονες.
Ισως αυτο που εκανε η Νερινα να μην ηταν σωστο,(που δημοσιευσε ενα τετοιο θεμα, οπως το χθεσινο) και επρεπε να το στειλει με pm. Επρεπε να ειχε αναφερει στην Αθανασια αυτο που την ενοχλει προσωπικα, να λυσουν την οποια διαφορα μεταξυ τους και οχι δημοσια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Το σκέφτηκα πολύ πριν απαντήσω και τελικά απανταω γιατί νομίζω ότι αναφέρεσαι σε μένα λέγοντας ότι "σου τέθηκε προσωπικά το δίλημα".
Συμφωνώ με την ύπαρξη Pm. Γιατί μπορεί να θέλω να πω κάτι σε κάποιον που δεν αφορά τους υπόλοιπους. Όμως θα αφορά αυτόν. Δηλαδή αν έχω πρόβλημα με τα γραφόμενα ή τη συμπεριφορά κάποιου απέναντί μου θα στείλω πμ σε αυτόν. Όχι σε κάποιον άλλο. Για να μπορέσει κιόλας να μου απαντήσει. Να δω τη δική του άποψη.
Το πμ που στέλνεται σε εμένα από οποιόνδήποτε και αφορά το πρόβλημά του με κάποιον τρίτο το θεωρώ απαράδεκτο. Τώρα με ποια διάθεση γράφεται ότι γράφεται και με ποιο σκοπό....ο καθένας ας κρίνει ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Έγραψα ότι η πράξη σου είναι απαράδεκτη, όχι εσύ γενικότερα.
Δημοσιοποίησες το Pm που μου έστειλες και έθεσες και ξεχωριστό θέμα γενικά για τα Pm. Θεώρησα κι εγώ υποχρέωση μου να απαντήσω, γράφωντας κι εγω στην ουσία όσα σου έγραψα και στο pm.
Δεν το θεώρησα ακριβώς κουτσομπολιό αλλά θεώρησα "κακό" το να μου απαντάς προσωπικά γράφωντας πράγματα για τρίτο άτομο. Έτσι δεν έχει τη δυνατότητα να απαντήσει και να υπερασπιστεί τον εαυτό του και τις απόψεις του - όπως εσύ αυτή τη στιγμή.
Όσο για το οτι παρεξήγησα τις προθέσεις σου ... οκ δέχομαι ότι δεν έγινε κακοπροαίρετα ότι έγινε από μέρους σου. Οκ δέχομαι ότι το έστειλες για να μη συνεχίσεις δημόσια ένα θέμα. Μπορεί όντως να παρεξήγησα και να έκρινα λάθος. Αλλά μου χτύπησε άσχημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
αθανασια νομιζω οτι αυτο εχει παρατραβηξει απο την στιγμη που αποσσυραμε το θεμα εμεις οι συντονιστες εσυ γιατι προκαλεις ?
ειδες οτι δεν υπαρχει πλεον το ποστ με το ονομα σου λοιπον κλειδωνετε κ αυτο το θεμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αθανασία

Νεοφερμένος

Η Αθανασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
αθανασια νομιζω οτι αυτο εχει παρατραβηξει απο την στιγμη που αποσσυραμε το θεμα εμεις οι συντονιστες εσυ γιατι προκαλεις ?
ειδες οτι δεν υπαρχει πλεον το ποστ με το ονομα σου λοιπον κλειδωνετε κ αυτο το θεμα

Lc, δικό σας είναι το site, ό,τι θέλετε το κάνετε!
(αλλά όχι εμένα!!!;))

Και αφού βρίσκω ανίκανη τη "διαχείριση":down: και δεν επιτρέπω να μου μιλάτε έτσι, δεν έχω λόγο να συμμετέχω ενεργά.

"Χαιρετίσματα λοιπόν στην εξουσία
εγώ κρατάω την ουσία κι ονειρεύομαι..."


Για τους υπόλοιπους: "Άντε, και καλή τύχη μάγκες...":)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chouzouris

Νεοφερμένος

Η chouzouris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Τί σημαίνει αυτό Αθανασία; Μας αφήνεις; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giota

Νεοφερμένος

Η giota αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Αθανασια περιμενες δηλαδη να σε πιασουμε και να σε χαιδευουμε σαν παιδακι και να λεμε την καημενη ποσο δικιο εχει? Που δεν εχεις σε ολα τα σημεια. Εχεις καποιο προβλημα με συγκεκριμενο ατομο και το περνας σε ολα. Μεγαλωσε ωριμασε .Η διαχειρηση δεν τραβαει αυτια πιστευει οτι εχει να κανει με ενηλικα ατομα που ναι μεν θα διαφωνησουν αλλα θα εχουν και την ωριμοτητα να ξερουν που θα σταματησουν και ποτε Η διαχειρηση προσπαθησε να κρατηση μια ταξη εσυ εφερες το θεμα που σε απασχολει σε ολα σχεδον τα ποστ προσπαθωντας αραγε να πετυχεις τι? κανεις δεν σου μιλησε ασχημα και κανεις δεν χειραγωγη κανεναν εδω .Ειπαμε πιστευουμε οτι εχουμε να κανουμε με ενηλικες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top