Προγράμματα αποστολής άμεσων μηνυμάτων!!

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Δηλαδή αμα πάρω τον παππού μου τηλ. στο κινητό χρώνει, έτσι δεν είναι;Αλλά αν ο παππούς έχει skype και τον πάρω τηλ. στο κινητό χρεώνει
-----------------------------------------
Eμένα η μάνα μου κάθεται και μιλάει κάθε μήνα 2 ώρες με μια φίλη της στο Ελσίνκι (κάνοντας δυο ώρες κατάληψη στο γραφείο μου) και μας καταχρεώνει. Δηλαδή παίζει για τις δύο ώρες να δίνουμε και 1 ευρώ...
Αν είναι να βαράει τόσο....:(











:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aero :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
xfire, ειδικά αν παίζεις και pc games βολεύει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Δηλαδή αμα πάρω τον παππού μου τηλ. στο κινητό χρώνει, έτσι δεν είναι;Αλλά αν ο παππούς έχει skype και τον πάρω τηλ. στο κινητό χρεώνει
-----------------------------------------

Αν είναι να βαράει τόσο....:(











:P

Ναι βρε δεν εχει να κανει με κινητα σταθερα κλπ. Απο λογαριασμο σε λογαριασμο skype ειναι δωρεαν. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Αλλά προς κινητά είναι λίγο πιο ακριβό. Και επίσης δεν έχει σημασία που είσαι εσύ. Σημασία έχει που πάει η κλήση. Δηλαδή αν υποθετικά προς Φινλανδία η κλήση από το skype ΜΟΥ είναι 0,01? τα 2 λεπτά προς Ελλάδα θα μπορούσε να είναι ακόμα και 0,02? το 1 λεπτό. Επίσης με το νέο πρόγραμμα του skype μπορείς να δώσεις κάτι παραπάνω και να πάρεις νούμερο για το λογαριασμό σου (δηλαδή θα μπορούν άλλοι να σε παίρνουν από κινητό, τηλέφωνο στο skype). Νομίζω η χρέωση να σε παίρνουν θα είναι σαν να παίρνουν κινητό άλλου δικτύου, ή κάτι τέτοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Μάλιστα....αρκεί να έχει λογαριασμό skype!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Και αυτό είναι κάτι διόλου συνηθισμένο. Το μονοπώλιο της microsoft τους κρατάει όλους καθηλομένους στο msn, οι χρήστες του skype είναι το 1/10 των χρηστών MSN...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Πληρώνεις και με σύνδεση,έτσι;Είναι σαν να χρεώνει την γραμμή σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Όχι. Βασικά πληρώνεις 1 ? το credit. Και ο μόνος τρόπος να τα τελειώσεις είναι να παίρνεις τηλέφωνο αριθμούς, ή να στέλνεις SMS. Ό,τι άλλο και να κάνεις δεν πληρώνεις. Είναι σαν καρτοκινητό που το πληρώνεις μόνο με πιστωτική κάρτα (ή paypal).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Eεεε...εγώ σε ίντερνετ με σύνδεση πήρα τηλέφωνο(δεν είχε skype)...πώς έγινε η χρέωση;...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Δεν εννοώ αυτό. Δες αυτό:
Το skype του πατέρα μου;) (εγώ δεν έχω credit στο account μου και χρησιμοποιώ αυτό για τηλέφωνα κανονικά). Τα ευρώ που έχεις να πληρώσεις είναι γραμμένα πάνω δεξιά, δίπλα στις αναπάντητες (το κόκκινο). Και επίσης δεν έχει σημασία αν ο άλλος έχει skype. Ξέρω 'γώ, έχω κάνει login στο skype, μπαίνει ένας φίλος μου, τον καλώ, μιλάω μαζί του μισή ώρα με το skype και πρέπει να φύγει. Άμα μετά από μια ώρα τον πάρω στο κινητό θα πληρώσω, δεν ξέρω τι κατάλαβες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Όχι!Δεν κατάλαβα!Άστο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

n!ko$

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Καλοχώρι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Πόσοι χρησιμοποιείτε το ebuddy και πως σας φαίνεται;
(Για όσους δεν γνωρίζουν είναι ένας mobile messager με τον οποίο να μιλήσουμε με τους "φίλους" μας σε msn, facebook, myspace και άλλα πολλά μέσω κινητού).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Κοίτα ρε παιδί μου γενικά δεν νομίζω ότι χρειάζεται κάποιος να είναι όλη τη μέρα συνδεδεμένος στο internet. Καλύτερα πάρε τους φίλους ένα τηλέφωνο και βγείτε για ένα καφέ να τα πείτε. Δεν είναι ανάγκη να κάνεις τα πάντα μέσω web messaging...
Αν έχεις περιορισμένο χρόνο είναι καλή ιδέα να μιλάς μαζί τους όσο είσαι σπίτι σου, αλλά τι περιορισμένος χρόνος είναι αυτός που μπορείς να μιλάς στο msn από το κινητό σου?

Νομίζω ότι γενικά είναι από τα πιο άχρηστα πράγματα στον κόσμο το ναvέχεις instant messenger στο κινητό σου - no offense.
Στην ίδια κατηγορία πάντως μπορώ να προτείνω portable instant messenger και άλλες εφαρμογές για να τα χρησιμοποιείτε σε άλλο computerόχι στο κινητό...
https://portableapps.com
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top