Προορισμοί στο εξωτερικό

NikosTaskos

Νεοφερμένος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Έχει κάτι άλλο η ΝΖ πέρα από τους χώρους που γυρίστηκε το LotR?

Φοβερή ομορφιά, τοπία, παγετώνες, δάση, εθνικά πάρκα με volcanic activity, Μαορί - αποτελεί νομίζω τον απόλυτο προορισμό περιπέτειας και εξερεύνησης!
 

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Πέρα από την πλάκα, μια φίλη της αδερφής μου ήταν να ταξιδέψει Παρίσι στις 11/03, σε ένα ταξίδι που είχε κανονίσει μήνες πριν, και τους ενημέρωσε η αεροπορική ότι οι πτήσεις δεν πραγματοποιούνται πια.
 

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Κατάφερα να ταξιδέψω πριν απαγορευτούν τα ταξίδια.
 

Guest 468119

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δώστε σε κανα φτωχό κι αφήστε τα ταξίδια. Ο εγωκεντρισμός του έλλεηνα δεν έχει όριο
 

Μάρκος Βασίλης

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 1,871 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,773 μηνύματα.
Πέρα από την πλάκα, μια φίλη της αδερφής μου ήταν να ταξιδέψει Παρίσι στις 11/03, σε ένα ταξίδι που είχε κανονίσει μήνες πριν, και τους ενημέρωσε η αεροπορική ότι οι πτήσεις δεν πραγματοποιούνται πια.
Θα ρθει κάποια μέρα η στιγμή...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Δώστε σε κανα φτωχό κι αφήστε τα ταξίδια. Ο εγωκεντρισμός του έλλεηνα δεν έχει όριο
Φτωχός ήμουν και είμαι. Πήγα δούλεψα εξωτερικό, έβγαλα τα λεφτά μου και τα κάνω ότι θέλω. Κανείς δεν μου τα έδωσε.
 

Dreamweaver

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dreamweaver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 1,755 μηνύματα.
Για να ειναι ειλικρινης, το οτι ειναι ουσιαστικα αδυνατο να κανεις ταξιδι τωρα με τον ιο ειναι που ενοχλει πιο πολυ απ'ολα. Ελπιζω τουλαχιστον μεχρι το καλοκαιρι να βελτιωθει η κατασταση για να κανουμε κανενα ταξιδακι
 

Μάρκος Βασίλης

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 1,871 μηνύματα.
Για να ειναι ειλικρινης, το οτι ειναι ουσιαστικα αδυνατο να κανεις ταξιδι τωρα με τον ιο ειναι που ενοχλει πιο πολυ απ'ολα. Ελπιζω τουλαχιστον μεχρι το καλοκαιρι να βελτιωθει η κατασταση για να κανουμε κανενα ταξιδακι

Μακάρι, γιατί δεν έχουν ανακοινώσει τίποτα ακόμα τα summer schools για ακυρώσεις/refunds κ.λπ. κι έχω αρχίσει να αγχώνομαι...
 

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

NikosTaskos

Νεοφερμένος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γαμήθηκε η φάση και ακύρωσα και το ταξίδι Ιορδανία! Υπομονή!
 

Μάρκος Βασίλης

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 1,871 μηνύματα.
Γαμήθηκε η φάση και ακύρωσα και το ταξίδι Ιορδανία! Υπομονή!

Μιας και το ανέφερες, είχε γίνει κάτι τους τελευταίους μήνες και όλος μου ο περίγυρος έτρεχε Ιορδανία; Εννοώ, έτρεχαν προσφορές και τέτοια;
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,815 μηνύματα.
Μιας και το ανέφερες, είχε γίνει κάτι τους τελευταίους μήνες και όλος μου ο περίγυρος έτρεχε Ιορδανία; Εννοώ, έτρεχαν προσφορές και τέτοια;
Εγώ παρόλο που δεν έχω πάει έψαξα λίγο για το συγκεκριμένο προορισμό
Με τις low cost αεροπορικές εταιρείες πήγαινες ακόμα και με 20 ευρώ το εισιτήριο με επιστροφής. Έχει ένα συμφέρον πακέτο που περιλαμβάνει και βίζα και τουριστικούς προορισμούς. Επίσης η Πέτρα είναι από μόνη της φανταστική εμπειρία..
 

Guest 468119

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ παρόλο που δεν έχω πάει έψαξα λίγο για το συγκεκριμένο προορισμό
Με τις low cost αεροπορικές εταιρείες πήγαινες ακόμα και με 20 ευρώ το εισιτήριο με επιστροφής. Έχει ένα συμφέρον πακέτο που περιλαμβάνει και βίζα και τουριστικούς προορισμούς. Επίσης η Πέτρα είναι από μόνη της φανταστική εμπειρία..
Βεβαίως η πέτρα είναι μοναδική εμπειρία. Όπως και ο λιβανος
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top