Προορισμοί στο εξωτερικό

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Μολις ακυρωθηκε και το ταξιδι μου στο Χαλιφαξ τον Ιουνιο. Δεν με βλεπω να ταξιδευω φετος εκτος αν οντως βγει εμβολιο για τους εργαζομενους στον τομεα της υγειας μεχρι το φθινοπωρο. Αν ανοιξουν τα συνορα και εμβολιαστω θα παω Αυστραλια τον Δεκεμβριο
 

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μολις ακυρωθηκε και το ταξιδι μου στο Χαλιφαξ τον Ιουνιο. Δεν με βλεπω να ταξιδευω φετος εκτος αν οντως βγει εμβολιο για τους εργαζομενους στον τομεα της υγειας μεχρι το φθινοπωρο. Αν ανοιξουν τα συνορα και εμβολιαστω θα παω Αυστραλια τον Δεκεμβριο
Κρίμα ρε συ.

Και εγώ θα πάω κάπου σίγουρα Δεκέμβριο. Αυστραλία γιατί; Θα έλεγα καλύτερα Νέα Ζηλανδία που πήγε μια φίλη μου πέρυσι ίδια εποχή και πέρασε πολύ ωραία. Αλλά εξαρτάται τι θες να κανεις.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,989 μηνύματα.
Πόσο μού αρέσει που κάνουμε σχέδια για μήνες μετά και δεν ξέρουμε τί θα συμβεί αύριο.:oops:
 

Unseen skygge

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,218 μηνύματα.
Και εμένα παιδιά δεν με βλέπω να ταξιδεύω φέτος... Ήδη ότι είχα κανονίσει πήγε κατά διαόλου. Αλλά με την κατάσταση έτσι όπως πάει ούτε για καλοκαίρι το βλέπω..
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,814 μηνύματα.
Κρίμα ρε συ.

Και εγώ θα πάω κάπου σίγουρα Δεκέμβριο. Αυστραλία γιατί; Θα έλεγα καλύτερα Νέα Ζηλανδία που πήγε μια φίλη μου πέρυσι ίδια εποχή και πέρασε πολύ ωραία. Αλλά εξαρτάται τι θες να κανεις.

"Μεταναστεύστε με" εκεί πολύ ευχαρίστως κι ας μην ξαναγυρίσω Ελλάδα ποτέ.
 

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,814 μηνύματα.
I know right? Απ' ότι μου είχε πει βέβαια η φίλη μου δεν σε δέχονται εύκολα για μόνιμο κάτοικο εκεί.

Αυτός ο ανέγγιχτος παράδεισος, αχ... Να μην ξαναδω μεγαλουπόλεις τέρατα, την ηρεμία μου θέλω, ησυχία, φύση, μια άκρη του κόσμου να ζήσω εν ειρήνη...
 

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Αυτός ο ανέγγιχτος παράδεισος, αχ... Να μην ξαναδω μεγαλουπόλεις τέρατα, την ηρεμία μου θέλω, ησυχία, φύση, μια άκρη του κόσμου να ζήσω εν ειρήνη...
Νομίζω πως η μόνη λύση είναι να δουλεύεις όπου σου δίνουν λεφτά και να κάνεις διακοπές σε τέτοια μέρα. Ή να τα μαζέψεις και να το κάνεις μετά. Αλλά με τους μισθούς Ελλάδας και όχι μόνο καταντάει όλο και δυσκολότερο...
 

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ευτυχώς φέτος προλάβαμε να πάμε Βρυξέλλες για ένα ωραιότατο δεκαπενθήμερο με τον ιππότη μου. :happy:

Σκεφτήκαμε να καθιερώσουμε τις Βρυξέλλες σαν προορισμό, εγώ φέτος έλεγα να πάω σε ένα εθελοντικό πρόγραμμα στην Αίγυπτο αλλά τα σχέδια απέτυχαν παταγωδώς. Όταν με το καλό απολυθεί, σκέφτομαι να κανονίσουμε κάτι εντός Ευρώπης (χρόνια με προσκαλούν στο Παρίσι τα σόγια μου, ποτέ δεν έχω πάει, φέτος έλεγα να πάω το καλοκαίρι αλλά προβλέπεται σκούρο!).
 

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ευτυχώς φέτος προλάβαμε να πάμε Βρυξέλλες για ένα ωραιότατο δεκαπενθήμερο με τον ιππότη μου. :happy:

Σκεφτήκαμε να καθιερώσουμε τις Βρυξέλλες σαν προορισμό, εγώ φέτος έλεγα να πάω σε ένα εθελοντικό πρόγραμμα στην Αίγυπτο αλλά τα σχέδια απέτυχαν παταγωδώς. Όταν με το καλό απολυθεί, σκέφτομαι να κανονίσουμε κάτι εντός Ευρώπης (χρόνια με προσκαλούν στο Παρίσι τα σόγια μου, ποτέ δεν έχω πάει, φέτος έλεγα να πάω το καλοκαίρι αλλά προβλέπεται σκούρο!).
Παρισι γαμαει να ξερεις.
 

Guest 468119

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,765 μηνύματα.
Εγώ τώρα κάνω καλη οικονομία. Έχω εξοικονομήσει πολύ χρήμα. Με το 800σαρι ακόμα καλυτερα θα είμαι.
 

Guest 468119

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,765 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,171 μηνύματα.
Είχαμε κανονίσει με την οικογένεια μου να πάμε Αμερική (Τέξας) τα Χριστούγεννα αλλά τίποτα μάλλον.

Επίσης ούτε με τους φίλους μου από το πανεπιστήμιο θα πάμε Σπέτσες που λέγαμε


Τι γκαντεμιά Θεέ μου
 

Guest 468119

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είχαμε κανονίσει με την οικογένεια μου να πάμε Αμερική (Τέξας) τα Χριστούγεννα αλλά τίποτα μάλλον.

Επίσης ούτε με τους φίλους μου από το πανεπιστήμιο θα πάμε Σπέτσες που λέγαμε


Τι γκαντεμιά Θεέ μου
Γκαντεμιά είναι να μείνεις άστεγος. Κατσε και θα δεις τι έχει να γίνει όταν θα έρθει ο μεγάλος ηγέτης στα πράγματα. Θα ανοίξουν ορυχεία σε όλη την Ελλάδα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Όσο υπήρχε το εμείς δεινοπαθουσαν τα εγώ...
Ποτέ δεν υπήρχε το εμείς
 

Dreamweaver

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dreamweaver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 1,755 μηνύματα.
Κατα το Πασχα ελεγα να παω Ιταλία. Εχμμμ, ναι......
Καλοκαιρακι Ρωσία, αλλα κατα πάσα πιθανότητα θα έχει την ίδια μοίρα
Αντε να δουμε τι θα γίνει μέχρι τον χειμώνα :(
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Μου προωθησαν ενα εμαιλ σημερα που μιλαει για απολυσεις. Ουσιαστικα ο μισθος μου ειναι εγγυημενος μεχρι τελη Απριλιου, μετα δεν ξερω τι γινεται. Οποτε αν δεν ξεκαθαρισει το τοπιο, ταξιδια φετος τελος. Εκτος αν βρω αλλου δουλεια (ηδη στελνω αιτησεις)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top