Προσέγγιση του άλλου φύλου

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πως μπορει καπιος να προσεγκιση μια κοπελα/ εναν αντρα; Εσυς πως το κανετε; Πειτε μου και κατι παιζει με μια αλλα δεν ξερω πως να πλισιασω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Χμ δεν ξέρω να σου την αλήθεια, έχω την τύχη να με προσεγγίζουν πάντα :D
(δίορθωσε και το "προσέγγιση" στον τίτλο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos :
Πως μπορει καπιος να προσεγκιση μια κοπελα/ εναν αντρα; Εσυς πως το κανετε;  Πειτε μου και κατι παιζει με μια αλλα δεν ξερω πως να πλισιασω...
τωρα μπερδεύτικα! Ζητάς να μάθεις πως να προσεγγισεισ εσυ ένα κοριτσακι ή πως να σε προσεγγισει εκείνο? Anyway και στα 2 ενα πρέπει να ξέρεις, αν δεν πέρει κάποιος απο τους 2 το ρίσκο δεν γίνετε τπτ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Εξαρτάται από το μέρος που θες να την προσεγγίσεις, την ηλικία...Δώσε και άλλες πληροφορίες! 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ηλικια εχει την δικια μου, 14, αλλα και λιγο μικροτερη να μου αρεση αργοτερα θα πρεπει παλι να βρω αλλον τροπο; Ωσο για τον τοπο... δυσκολο, μια φορα την ειδα οταν επεζα μπιλιαρδο, βεβεα την ξερει ο φιλος μου και μπορει να κανονιστει κατι αλλα πως; Αφτο ειναι το προβλημα. Αλλα γενικα δεν υπαρχουν πληροφοριες; Αργοτερα αμα τυχει κατι; Η αμα τυχει σε κανα μπαρακι τπτ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
14 και μπαράκι; :/ πως άλλαξαν οι εποχές; 8)
Στο θέμα μας, την είδες σε μαγαζί αλλά την ξέρει και ο φίλος σου....Αλλά από το να περιμένεις μέχρι να ξανα εμφανιστεί κανόνισε να την φέρει ο φίλος σου στην παρέα για άμεση γνωριμία. Ο άλλος τρόπος -αν και το θεωρώ ανώριμο- αλλά τεσπα...είναι εύρεση κινητού και μήνυμα για να τσιμπήσει...Τώρα βέβαια αν θα εξελιχθεί σε blind date ιδέα δεν έχω....Πάντως όταν ήμουν στην ηλικία σου τα conne τα έκανε ο φίλος-η που μας γνώριζε 8) άσε που δεν είχαμε κινητό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καλα αυτο για τους φιλους ισχει ακομα, και μπαρακι μην σκευτης και τπτ τρελο, αλλα μπαρακια... Δλδ να βαλω τον φιλο μου να την φερει πιο κοντα ε; Αλλα πως; Απλα να της πει να ερθει μαζι μας καπια στιγμη η να κανονισουμε καμποσα ατομα (και αγορια και κοριτσια) και να της πει να ερθει; Πρωτη φορα το περναω ρε γμτ και δεν εψω ιδεα... Να ειμασταν στο σχολειο θα ηξερα, τοσες φορες τα εχω φτιαξει για φιλους μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Εξαρτάται πόσο κάρτα θες να φανείς....Αν θες να κάνει μπαμ εσύ, ο φίλος σου και η κοπελιά άντε και κανένα κορίτσι επιπλέον (εγώ αυτό προτίνω), στο πιο χαλαρό πρέπει να προσχεδιαστούν όλα με τους υπόλοιπους ώστε να καθήσεις ΤΕΛΕΙΩΣΣΣΣΣΣΣΣ τυχαία δίπλα της κλπ....Ε..είπα...για κανένα καφεδάκι στο χαλαρό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fishler

Νεοφερμένος

Η fishler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
:hmm:Κοίτα Dark_kronos νομίζω πως ένας καλός τρόπος προσέγγισης είναι μέσω παρέας(όπως υπόθηκε προηγουμένως).Να κανονίσεις να παιχτεί η φάση έτσι ώστε ο πιο ωραίος και αυτός με το περισσότερο χιούμορ να είσαι εσύ :thumbsup:!!!!!!Φυσικά και θα κάτσεις δίπλα της και θα γνωριστείτε.Προσοχή μην το γυρίσεις στο πολύ φιλικό :thumbsdown:,μην αποκαλύψεις όλες τις πλευρές σου.ʼσε ένα μυστήριο να σε καλύπτει.Το super είναι να επιστρατέψεις όλο το χιούμορ σου(το θεωρώπολυ βασικό προσόν) :jumpy:.Καλή επιτυχία και καλή τύχη!

Υ.Γ>το κινητό το βρίσκω πολύ κιτς τρόπο,απεφυγέ τον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iris_Didini

Νεοφερμένος

Η Iris_Didini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Ως κοπέλα, θα έλεγα ότι η καλύτερη προσέγγιση είναι να κάνεις παρέα μαζί της και να της δείξεις ότι ενδιαφέρεσαι να τη γνωρίσεις καλύτερα χωρίς να γίνεσαι υπερβολικός και "επιθετικός". Λάου λάου το πράγμα.. ;)
Οι γυναίκες εκτιμούν τους άντρες που ξέρουν να ακούνε, δεν το βρίσκεις και κάθε μέρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ναι αλλα πως να της το δειξω; Και αμα δεν της αρεσω; Δεν ειμαι απο τα συνιθισμενα αγορια στο look... Ειμαι κατι τελιως διαφορετικο. Και που θα της το δειξω μετα; Πως μετα θα γινει η φαση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Κι εγώ που νόμιζα οτι οι άνδρες μόνο ακουνε... ;)

πρέπει να κανονιστεί ραντεβουδάκι, να τα πείτε απο κοντά για να σχηματίσεις και καλύτερη άποψη (πού ξέρεις, μπορεί οταν αρχίσει να μιλάει να αρχίσει να μην σ'αρέσει πλέων...). Ακόμα καλύτερα να την πλησιάσεις στο μπιλιαρδάδικο...


ps. Μην τρελένεσε... πλησίασέ την και άσε τα πράγματα να έρθουν μόνα τους. Η καλύτερη συμβουλή πιστεύω πως είναι να είσαι ο εαυτός σου!
just be yourself dude!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω με την Ιριδα. Οι καλύτερες σχέσεις πιστεύω οτι ξεκινανε έτσι: απο φιλία :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Den jerv pvw prepei na arxisei alla einai i prwti fora pou vlepw mia kopela, me pianei kati kai mou aresei afantasta kai den einai ayto to "wraia gkomena, thelw na to kanw mazi tis" einai kati allo, to teleyteo pou skeytomai einai to sex... Tespa, thelw na ginei kati metaxi mas, xerete...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos :
Den jerv pvw prepei na arxisei alla einai i prwti fora pou vlepw mia kopela, me pianei kati kai mou aresei afantasta kai den einai ayto to "wraia gkomena, thelw na to kanw mazi tis" einai kati allo, to teleyteo pou skeytomai einai to sex... Tespa, thelw na ginei kati metaxi mas, xerete...

'Αρα βουρ στο ψητό....μην αφήσεις το χρόνο να περάσει...Σιγουρέψου όμως ότι δεν έχει σχέση 'η το μυαλό της δεν είναι αλλού μην φάς τα μούτρα σου! :( Αλλά από την άλλη μικρός είσαι...και να τα φας θα μάθεις! 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Οι γυναίκες νομίζω καταρχάς πως τον άντρα τον θέλουν ΑΝΤΡΑ :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πολυ μου τη σπανε αυτοι οι χαρακτηρισμοι "αντρας" και "γυναίκα" λές και ειναι κατόρθωμα να είσαι ενα απο τα 2. Αντικειμενικα και σύμφωνα με οποιοδήποτε ελληνικό λεξικο αντρας ειναι αυτός που έχει πεος και γυναίκα αυτη που έχει αιδοίο. Ελεος πια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Όχου... Σε πιάσανε οι ζέστες και σένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
αντρας ειναι αυτός που έχει πεος και γυναίκα αυτη που έχει αιδοίο.

... τώρα γκρεμίστηκε ο κόσμος μου :'(. αλλιώς μου τα είχανε πει...

:rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ευχαριστω, βοηθισατε... καπως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top