Προσέγγιση του άλλου φύλου

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes:
Δεν χρειάζεται να μου φέρεις μαθηματικά στοιχεία και στατιστικές, γιατί εδώ η εμπειρία με δικαιώνει -- κάνε μια βόλτα παραλιακή, ένα σαββατόβραδο...

Η παραλιακή το μόνο που επιβαιβεώνει είναι αυτό που λέει η Michelle στα 1000 αυτοκίνητα (golf,suzuki,toyota κτλ) τα 10 είναι πορσε φερραρι κτλ. Όντως η λογική ότι οι κοπέλες πάνε μόνο στις πορσε είναι τελείως λάθος. Μιλάς για ένα 5% του πληθησμου μην γίνεσαι απόλυτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ρε μου κάνατε την παραλιακή βλαχο-παραλιακή ??? :/: Φτού σας! Μια χαρα είναι η παραλιακή και μόνο βλάχο-παραλιακή δεν είναι! Όχι ότι έχω τίποτα με τους βλάχους. Το σκάλωμα με την παραλιακή τι το φάγατε. Το καλοκαίρι όλη η Αθήνα κατεβαίνει εκτός απο τους πλούσιους που μένουν εκεί. Εγώ πάντως δεν έχω πορσε και μένω παραλιακή, αλλα έχω και γυναίκα πως γίνεται ?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Μάλλον δεν έχεις επιχειρήματα

Δεν θα πήγαινα με άντρα επειδή έχει Πόρσε, αν αυτό εννοείς :D


στα 1000 αυτοκίνητα (golf,suzuki,toyota κτλ) τα 10 είναι πορσε φερραρι
Τι θα χαζέψει βρε γιάννη ο κόσμος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Μα ο άνθρωπος (Rempeskes) μιλάει για τις μεγαλύτερες ηλικίες και εκεί τα πράγματα προφανώς είναι έτσι όπως τα λέει (στη μεγάλη τους πλειοψηφία).
Και όσο και αν δε σου (και μου) αρέσει Michelle, η πλειοψηφία στην Ελλάδα ανήκει στη βλαχοπαραλιακή. Είναι αυτοί που πανηγύριζαν για το θρίαμβο του ελληνικού τραγουδιού στη eurovision.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Εδώ υπήρχε ειρωνικό-χλευαστικό κείμενο για μέλος του Forum.

Η συζήτηση να συνεχιστεί με πιό ή πιους τόνους παιδες - yiannis
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από billthevampire:
αφαιρέθηκε απο yiannis - ειρωνικό κείμενο
Παιδία, οι γυναίκες πιστεύω οτι δεν κοιτάνε τόσο αυτά τα χαρακτηρίστικα. Τουλάχιστον αυτες που ενδιαφέρονται για μια σοβαρή σχέση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
αφαιρέθηκε απο yiannis - ειρωνικό κείμενο

Πρώτ 'απ' όλα, μάζεψε λίγο τον ανδρισμό σου, μη τον πατήσει κανένας :P

Και τελικά, θα περάσετε ωραία με τη δικιά σου για ένα φεγγάρι, μέχρι να σου τη τσιμπήσει ο πορσε-άτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Παιδία, οι γυναίκες πιστεύω οτι δεν κοιτάνε τόσο αυτά τα χαρακτηρίστικα. Τουλάχιστον αυτες που ενδιαφέρονται για μια σοβαρή σχέση

Δεν είπα ότι κοιτάνε μόνο αυτά αλλά τα κοιτάνε περισσότερο από την πόρσε και τα λεφτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Παιδιά χαλαρώστε λίγο τις προσωπικές επιθέσεις. billthevampire o rembeskes έχει δικαίωμα να έχει την δική του άποψη, όσο και να μην σου αρέσει είσαι υποχρεωμένος να την σεβαστείς. Συνεχίστε την κουβέντα σε ήπιους τόνους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax:
Μα ο άνθρωπος (Rempeskes) μιλάει για τις μεγαλύτερες ηλικίες και εκεί τα πράγματα προφανώς είναι έτσι όπως τα λέει (στη μεγάλη τους πλειοψηφία).
Και όσο και αν δε σου (και μου) αρέσει Michelle, η πλειοψηφία στην Ελλάδα ανήκει στη βλαχοπαραλιακή. Είναι αυτοί που πανηγύριζαν για το θρίαμβο του ελληνικού τραγουδιού στη eurovision.

ο rembeskes αν δεν κάνω λάθος δεν μιλάει για τις μεγάλες ηλικίες αλλα για όλους και για αυτό αντιδράνε τα παιδια remb. διόρθωσε με αν κάνω λάθος. Η παραλιακή είναι ένα χώρος που το καλοκαίρι μαζεύται όλη η Αθήνα, άλλοι πανηγιρίζουν στην Ομόνοια άλλη στην παραλιακη. Δεν καταλαβένω γιατι κάπιοι έφαγαν κόλλημα με την παραλιακή λες και είναι κάτι διαφορετικό. Και ο όρος βλαχοπαραλιακή για εμένα είναι προσβλητικός. Δεν θα κάνουμε και την Γλυφάδα βλαχοπεριοχή μην τρελαθούμε κιόλας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Και ο όρος βλαχοπαραλιακή για εμένα είναι προσβλητικός. Δεν θα κάνουμε και την Γλυφάδα βλαχοπεριοχή μην τρελαθούμε κιόλας
Προφανώς και έχεις δίκιο σε αυτό. Νομίζω ότι και η Michelle που το ανέφερε πρώτη εννοούσε (όπως κι εγώ) τους ανθρώπους που διασκεδάζουν καθημερινά στα παραλιακά ελληνάδικα/club/μπουζούκια και όχι βέβαια τους ανθρώπους που διαμένουν στην παραλιακή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax:
Προφανώς και έχεις δίκιο σε αυτό. Νομίζω ότι και η Michelle που το ανέφερε πρώτη εννοούσε (όπως κι εγώ) τους ανθρώπους που διασκεδάζουν καθημερινά στα παραλιακά ελληνάδικα/club/μπουζούκια και όχι βέβαια τους ανθρώπους που διαμένουν στην παραλιακή.

Αν μιλάμε για τα άτομα που τα "έχει"¨ο μπαμπάς και δεν κάνουν τίποτα άλλο απο το να τα τρώνε και εγώ μαζί σας. Αλλα γενικά λίγο προσοχή όταν εκφραζόμαστε για μια περιοχή που ίσως να μένει κάποιος. Όσο αφορά την michelle θα την ραπίσω με το καλώδιο του mouse όταν την δώ!
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Αν μιλάμε για τα άτομα που τα "έχει"¨ο μπαμπάς και δεν κάνουν τίποτα άλλο απο το να τα τρώνε και εγώ μαζί σας.
Εγώ τουλάχιστον αυτό εννοούσα και συγγνώμη αν δεν ήμουν ξεκάθαρος και σε προσέβαλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax:
Προφανώς και έχεις δίκιο σε αυτό. Νομίζω ότι και η Michelle που το ανέφερε πρώτη εννοούσε (όπως κι εγώ) τους ανθρώπους που διασκεδάζουν καθημερινά στα παραλιακά ελληνάδικα/club/μπουζούκια και όχι βέβαια τους ανθρώπους που διαμένουν στην παραλιακή.
Εννοείται οτι αυτό εννοούσα. Σορρυ αν δεν ήμουν ξεκάθαρη. Εννοείται βρε Γιάννη οτι αυτό δεν αφορά τα άτομα που διαμένουν εκει! Αλλά τώρα απο γυναίκες (και άνδρες) που έχουν τα σκυλάδικα της παραλιακής σαν μόνο και καθημερινό τρόπο διασκέδασης τι να περιμένεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Το ξέρω ότι δεν το είπατε με κακία βρε! :console: Για τα άτομα πάντως που λέτε συμφωνούμε απόλυτα! Τα πετυχένω και εγώ με την mercedes του μπαμπά να πουλάει μούρη. Είναι ότι απεχθάνομαι, τα βρίσκουν έτοιμα και το παίζουν και κάπως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Παιδια οπως και να το κανουμε το αυτοκινιτο μετραει... Οχι τοσο οσο λεει ο rempeskes αλλα οχι οτι δεν μετραει και καθολου... Ενας που ερχετε με ενα χιλοτρακαρισμενο Fiat 20ετιας μπορει να κανει σχεση μεν, αλλα μονο μεσα απο παρεες γνωριζοντας μια κοπελα και μεσω εμφανισεις και χαρακτιρα. Ο αλλος που σκαει μυτη με την Lambo η με την Porshe η με την Mercedes η κατι τετιο τεσπα θα τον πλησιασουν περισοτερες γυνεκες. Εγω τουλαχιστον αυτο βλεπω να γινετε εδω περα. Οι καιμενοι με τα Fiat και λοιπα δεν εχουν καπια σχεση η εχουν μια σχεση που κραταει και βαστιετε απο την αγαπη (συγουρα το καλητερο) Την στιγμη που αυτος με την Boxter αλλαζει γκομενα οποτε γουσταρει και μονο καποιει απο αυτους εχουν σχεσης που κρατανε πολυ καιρο.

Και καπου που καπιος ειπε οτι το μηχανακι δεν παιζει ρολο μαλλον πρεπει να περασει απο ενα σχολειο. Απο την στιγμη που εγω θα εχω (νομιμα) μηχανακι ενα χρονο νωριτερα απο τα αλλα παιδια της ιδιας ταξης θα ειμαι γκομενος... κρινουν με ηλιθια κριτιρια το αν καπιος ειναι γκομενος σε αυτες της ηλικιες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Παιδια οπως και να το κανουμε το αυτοκινιτο μετραει... Οχι τοσο οσο λεει ο rempeskes αλλα οχι οτι δεν μετραει και καθολου... Ενας που ερχετε με ενα χιλοτρακαρισμενο Fiat 20ετιας μπορει να κανει σχεση μεν, αλλα μονο μεσα απο παρεες γνωριζοντας μια κοπελα και μεσω εμφανισεις και χαρακτιρα. Ο αλλος που σκαει μυτη με την Lambo η με την Porshe η με την Mercedes η κατι τετιο τεσπα θα τον πλησιασουν περισοτερες γυνεκες. Εγω τουλαχιστον αυτο βλεπω να γινετε εδω περα. Οι καιμενοι με τα Fiat και λοιπα δεν εχουν καπια σχεση η εχουν μια σχεση που κραταει και βαστιετε απο την αγαπη (συγουρα το καλητερο) Την στιγμη που αυτος με την Boxter αλλαζει γκομενα οποτε γουσταρει και μονο καποιει απο αυτους εχουν σχεσης που κρατανε πολυ καιρο.
Ε και γιατί κάποιος πρέπει να αγοράσει αυτοκίνητο; αφου ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΤΠΤ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Παιδια οπως και να το κανουμε το αυτοκινιτο μετραει... Οχι τοσο οσο λεει ο rempeskes αλλα οχι οτι δεν μετραει και καθολου... Ενας που ερχετε με ενα χιλοτρακαρισμενο Fiat 20ετιας μπορει να κανει σχεση μεν, αλλα μονο μεσα απο παρεες γνωριζοντας μια κοπελα και μεσω εμφανισεις και χαρακτιρα. Ο αλλος που σκαει μυτη με την Lambo η με την Porshe η με την Mercedes η κατι τετιο τεσπα θα τον πλησιασουν περισοτερες γυνεκες. Εγω τουλαχιστον αυτο βλεπω να γινετε εδω περα. Οι καιμενοι με τα Fiat και λοιπα δεν εχουν καπια σχεση η εχουν μια σχεση που κραταει και βαστιετε απο την αγαπη (συγουρα το καλητερο) Την στιγμη που αυτος με την Boxter αλλαζει γκομενα οποτε γουσταρει και μονο καποιει απο αυτους εχουν σχεσης που κρατανε πολυ καιρο.

Και καπου που καπιος ειπε οτι το μηχανακι δεν παιζει ρολο μαλλον πρεπει να περασει απο ενα σχολειο. Απο την στιγμη που εγω θα εχω (νομιμα) μηχανακι ενα χρονο νωριτερα απο τα αλλα παιδια της ιδιας ταξης θα ειμαι γκομενος... κρινουν με ηλιθια κριτιρια το αν καπιος ειναι γκομενος σε αυτες της ηλικιες....
Το θέμα είναι τι ποιότητα θα έχει η κοπέλα που ελκεται απο ένα αμάξι. Προσωπικά αν ήμουν άντρας δεν θα ήθελα να έρχονται οι γυναίκες λόγω του αμαξιού μου. Αν τώρα κάποιος νοιάζεται να έχει απλά ένα πρόχειρο αιδοίο για να μην κουράζει το χέρι του τι να πω... δεν μπόρεσα να την καταλάβω ποτέ αυτή τη νοοτροπία ούτε σε γυναίκες ούτε και σε άντρες οπότε δεν μπορώ και να τη σχολιάσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Το θέμα είναι τι ποιότητα θα έχει η κοπέλα που ελκεται απο ένα αμάξι. Προσωπικά αν ήμουν άντρας δεν θα ήθελα να έρχονται οι γυναίκες λόγω του αμαξιού μου. Αν τώρα κάποιος νοιάζεται να έχει απλά ένα πρόχειρο αιδοίο για να μην κουράζει το χέρι του τι να πω... δεν μπόρεσα να την καταλάβω ποτέ αυτή τη νοοτροπία ούτε σε γυναίκες ούτε και σε άντρες οπότε δεν μπορώ και να τη σχολιάσω.

Ακριβώς...Κάποιος που πιστεύει ότι μόνο λόγω ενός καλού αυτοκινήτου μπορεί να βγάλλει γκόμενα είναι ένας ανασφαλής τυπάς που δεν έχει να προσφέρει τίποτα και προσπαθεί να ενισχύσει το εγώ του και να αποκτήσει κάποια ματαιοδοξία με αυτό τον τρόπο...Σόρρυ αλλά ένα αυτοκίνητο ποτέ δεν κάνει μια σχέση....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Το θέμα είναι τι ποιότητα θα έχει η κοπέλα που ελκεται απο ένα αμάξι. Προσωπικά αν ήμουν άντρας δεν θα ήθελα να έρχονται οι γυναίκες λόγω του αμαξιού μου. Αν τώρα κάποιος νοιάζεται να έχει απλά ένα πρόχειρο αιδοίο για να μην κουράζει το χέρι του τι να πω... δεν μπόρεσα να την καταλάβω ποτέ αυτή τη νοοτροπία ούτε σε γυναίκες ούτε και σε άντρες οπότε δεν μπορώ και να τη σχολιάσω.

Σωστά! Η διαφορά είναι απλή άλλοι έχουν γυναίκες και ξέρουν ότι είναι μαζί τους επειδή έχουν φράγκα και άλλοι γιατι έχουν άλλα προσόντα. Η κοπέλα που είναι μαζί σου και με το Fiat ξέρεις ότι θα είναι μαζί σου και στα δύσκολα και σε μεγάλες αφραγκίες η άλλη με την πόρσε, ας κοπούν τα δώρα να δεις για πότε την έχει κάνει λούης. Kronos ούτε το αμάξι, ούτε το παπί παίζουν ρόλο βόλτα μπορείς να βγείς και με λεωφορείο. Υπάρχουν κάποια άτομα που και στα 27 δεν έχουν αυτοκίνητο τι σημαίνει αυτό ότι δεν θα κάνουν τίποτα ποτέ? Κολλητός μου φίλος έχει MG cabrio αρκετών χιλιάδων ευρώ και δεν έχει κοπέλα είναι αρκετά εμφανίσημος απλά λίγο άτυχος. Τίποτα δεν είναι δεδομένο, ειδικά στερεότυπα του στυλ, έχεις πόρσε είσαι γκόμενος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top