Προσβαση στο στεκι απο εξωτερικό

nicole!

Νεοφερμένος

Η nicole! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Γειά σε όλους και καλώς σας βρήκα! Δεν βρήκα κάτι αντιστοιχο γι'αυτό και ανοίγω νέο θέμα. Λοιπόν εγώ απο το καλοκαίρι βρισκόμουν στην Αμερική και παρόλο που προσπάθησα να επισκεφτώ το στέκι δεν μπορούσα να έχω πρόσβαση παραμόνο ως επισκέπτης όπου δεν μπορούσα να ποστάρω και δεν ήθελα να κάνω νέα εγγραφή. Επειδή πρόκειται να επιστρέψω και να μείνω εκεί μέχρι τα Χριστούγεννα με ενδιαφέρει πολύ να μου πείτε αν μπορω να έχω πρόσβαση απο εκεί με το ίδιο προφίλ. Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κανονικά μπορείς... Τι πρόβλημα είχες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αυτο το προβλημα -αν θυμαμαι καλα- το εχω κι εγω (που δεν ειμαι στο εξωτερικο), οταν προσπαθω να κανω log in στο e-steki.gr.
Δηλαδη, δινεις κανονικα τα στοιχεια σου και ενω σε δειχνει κανονικα στα online μελη, εσυ δεν μπορεις να συμμετεχεις στις συζητησεις "γιατι πρεπει να εισερθεις πρωτα". :/: :worry:

Σιγα.. μπες απο το e-steki.com ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,028 μηνύματα.
Το επίσημο domain του e-steki είναι το e-steki.com. Αργότερα κατοχυρώθηκε και το e-steki.gr. :)
Τα .gr και το .com αναγνωρίζονται διαφορετικά από τους browsers [τουλάχιστον τον Firefox] γι αυτό χρησιμοποιούν διαφορετικά cookies.
Αν έχετε πρόβλημα με το .gr πάντα να δοκιμάζετε και το .com. ;)

Εγώ πάντως όταν μπαίνω στο .gr, τα links του βιβλίου πάνω πάνω οδηγούν σε .com :hmm:






-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πάντως λογικά τώρα πρέπει να μπορείτε να κάνετε login και απο το .gr :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top