Προσεχείς συναυλίες!

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Ε. Ζουγανελη 16/6 στο θεατρο δάσους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Θανάσης Παπακωσταντίνου 11/6 στο Θέατρο Δάσους!Αλλά την επόμενη μέρα δίνω τελευταίο μάθημα πανελλήνιες οπότε δυστυχώς άκυρο.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Πανακριβα τα εισητηρια 25 ευρω.Δεν δικαιολογειται τοσο ακριβα.Ειναι κ κουβανεζοι δηλαδη,μαλλον σαν μια τελευταια αρπαχτη θελουν να κανουν κ αυτοι καβαλα στο πτωμα τους,τοσα χρονια μπαντα κ ακομα τα ιδια παιζουν.

Καλά μπροστά στους SCORPIONS είναι γατάκια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Ρεμος και Βισση στο λιμανι Θεσσαλονικη στις 2/7/14 :clapup:
Τιμές εισιτηρίων: 12€ & 15€
Ωρα έναρξης: 21:30
(Βασικα η συναυλια αξιζει μονο επειδη ειναι ο Ρεμος :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Το Fuzztastic Planet Fest είναι το φεστιβάλ για τη νέα ψυχεδελική γενιά. Μια ανεξάρτητη μουσική γιορτή που επιστρέφει για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά το Σάββατο 2 και την Κυριακή 3 Αυγούστου σε ένα πανέμορφο κομμάτι φύσης, την Λίμνη Κοκκινογείων Δράμας.

Δυνατό line-up από κορυφαία εγχώρια και διεθνή ονόματα: Radio Moscow, The Vintage Caravan, 1000mods, This is Nowhere, Tuber, RoadKillSoda, Pater Nembrot, Psychedelic Trips to Death, Craang, Purple Dino, When Oceans Align, Reversed Nature, Godsleep, Screaming Dead Balloons και Lock ‘N’ Load.

Επιπλέον, ειδικό pre-fest event την Παρασκευή 1 Αυγούστου με προβολή του ακυκλοφότητου στην Ελλάδα ψυχεδελικού φιλμ του Ben Wheatley A Field in England και στη συνέχεια DJ set από την Adda και τον Plug Head (Cosmic Tribe) του Paranoise Web Radio.

Merchandise tents, παζάρι βινυλίου, εκθέσεις νέων καλλιτεχνών και secret events σε ένα ειδικά διαμορφωμένο φεστιβαλικό χώρο με όλες τις παροχές ενός οργανωμένου κάμπινγκ.

Τα εισιτήρια θα είναι περιορισμένα, και η τιμή τους θα ανακοινωθεί αυτές τις μέρες μαζί με ιντερνετικά και φυσικά σημεία προπώλησης.

Ημερομηνία: Παρακευή 1 Αυγούστου (pre-fest event), Σάββατο 2 και Κυριακή 3 Αυγούστου

Χώρος: Λίμνη Κοκκινογείων Δράμας

Πολυ ωραιο φεστιβαλ απο αποψη μουσικης. Radio Moscow, 1000mods και vintage caravan αποτελουν φονικη τριπλετα στην κουρυφη του φεστιβαλ.
Το διημερο ειστηριο νομιζω ειναι 25€.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
10 Ιουλίου ο Γιάννης Αγγελάκας στη Θεσσαλονίκη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliana in sky

Νεοφερμένος

Η Iliana in sky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Armin van Buuren στο Cavo paradiso (8-8-2014)!!

Και εγώ δεν μπορώ να πάω!! :cry_x::cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Armin van Buuren στο Cavo paradiso (8-8-2014)!!

Και εγώ δεν μπορώ να πάω!! :cry_x::cry_x:

Ειδα Αρμιν και επαθα την πλακα μου.
Μετα μας γραφεις για τη Μυκονο και μας ξενερωνεις!!!!
Πρωτα το μερος, μετα τη συναυλια!
Πφ.......
:(:cry_x::cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Συναυλία Λαυρέντη Μαχαιρίτσα, Πάνου Μουζουράκη στην Τήνο

Στο πλαίσιο των εκδηλώσεων του Φεστιβάλ Τήνου, την Κυριακή 3 Αυγούστου, στα Λουτρά θα πραγματοποιηθεί συναυλία του Λαυρέντη Μαχαιρίτσα και του Πάνου Μουζουράκη

Πρόκειται για ένα πρόγραμμα από εκείνα που θα συναντηθεί η τραγουδοποιΐα με την ελληνική ροκ & το swing, το funk με την soul, η συγκίνηση με το γέλιο, αλλά και το τραγούδι με τον κοινωνικό προβληματισμό ενώ παράλληλα δεν λείπουν οι αμοιβαίες εκμυστηρεύσεις με το κοινό αλλά και οι διαχρονικές επιτυχίες του Λαυρέντη όπως τα:
«Πεθαίνω για Σένα», «Το καφέ της ξεγνοιασιάς», «Αμερικάνος», «Ο Σουλτάνος της Βαβυλώνας», «Τιτανικός», «Εφάπαξ», «Έτσι & αλλιώς», «Μάτια δίχως λογική» «Έλα ψυχούλα μου», «Διδυμότειχο Blues», «Νότος», «Ένας Τούρκος στο Παρίσι» «Πόσο σε θέλω» κ.α. Συμπράττοντας με το μοναδικό του στυλ ο αεικίνητος Πάνος Μουζουράκης τραγουδώντας στην σκηνή με εντυπωσιακό τρόπο το «Madame», το «Φίλα με Ακόμα», το «Πώς να την πεις την αγάπη», το «Ο στόχος» διασκεδάζει το κοινό με ένα vintage ήχο, σε ρυθμούς Swing και Shuffle.

Συμμετέχει ο Ιταλός βιρτουόζος κιθαρίστας Steve Tesser .
Ώρα έναρξης: 21:30 είσοδος:12 € , 8(παιδικό)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Σήμερα στην Αρβανίτσα έχει τον Γιάννη Χαρούλη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Σήμερα στην Αρβανίτσα έχει τον Γιάννη Χαρούλη :D

Θα πας;:) Εγώ απ'ότι είδα έρχεται τον Σεπτέμβριο στη Θεσσαλονίκη αλλά δεν είμαι σίγουρη ότι ισχύει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Όχι...:/:

Σήμερα κάποιοι γνωστοί μου, μου είπαν να πάω μαζί τους αλλά τελικά δεν θα πάω γιατί μου ήρθε κάπως...απότομο και είμαι λίγο περίεργη κιόλας σε τέτοιες εξόδους, δεν μπορώ τα "τελευταίας στιγμής" :P

Αν το ήξερα όμως κανα δυο βδομάδες νωρίτερα θα πήγαινα με χίλια:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Όχι...:/:

Σήμερα κάποιοι γνωστοί μου, μου είπαν να πάω μαζί τους αλλά τελικά δεν θα πάω γιατί μου ήρθε κάπως...απότομο και είμαι λίγο περίεργη κιόλας σε τέτοιες εξόδους, δεν μπορώ τα "τελευταίας στιγμής" :P

Αν το ήξερα όμως κανα δυο βδομάδες νωρίτερα θα πήγαινα με χίλια:redface:

Α κρίμα..Αχ τι έρωτας είναι αυτός ο Χαρούλης!:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Placebo, 8/8/14 στο ΣΕΦ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Αχ ήθελα και εγώ :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Αν έβρισκα παρέα θα πήγαινα γμτ αλλα δεν ακούν placebo ή βαριουνται να τρέχουν μεσα στον αυγουστο :mad:
(Χμ μαλλον πρέπει να αλλάξω φίλους :pfff: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Δεν θα πάω, δεν θα είμαι Αθήνα. Αλλά μην ανησυχείς, οι Placebo τα τελευταία χρόνια έχουν βγάλει ελληνικό διαβατήριο και θα τους πετύχεις σίγουρα στο μέλλον. :)

Και εγώ δεν ταιριάζω με τις φίλες μου στη μουσική και ορισμένες φορές δε βρίσκω παρέα να πάω σε συναυλίες. Αλλά στη μουσική θα τα χαλάσουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Αν έβρισκα παρέα θα πήγαινα γμτ αλλα δεν ακούν placebo ή βαριουνται να τρέχουν μεσα στον αυγουστο :mad:
(Χμ μαλλον πρέπει να αλλάξω φίλους :pfff: )
Παρόμοια προβλήματα αντιμετωπίζω συν ότι δεν παίζει να πάω Αθήνα εκείνες τις μέρες. Ας όψεται. Θα περιμένω μέχρι του χρόνου για ανάλογες ευκαιρίες.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
χαχα, πλάκα κάνω για αυτό το τελευταίο που είπα :P στο κάτω κάτω, δεν γίνεται να ταιριάζουμε με όλους σε όλα.
Του χρόνου αν βρω καλή παρέα, θα πηγαίνω παντού :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top