Προτάσεις-Ιδέες

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

NickTheGreek

Νεοφερμένος

Ο NickTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Πρόταση : χρήση καποιου είδους chatbox στην αρχική σελίδα για πιο άμεση επικοινωνία των μελών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εννοείς Shoutbox? Είχαμε παλιότερα αλλά τελικά καταλήξαμε οτι μιας και υπάρχει το κουβεντούλα χωρίς θέμα και το chat (εντάξει, το chat μπορεί να μην είναι ακόμα έτοιμο, αλλά σύντομα θα μπει κι αυτό), το shoutbox είναι άχρηστο. Ίσως αν υπάρξει ζήτηση να βάλουμε κάποιο πολύ απλό στην αριστερή στήλη ώστε για να εξυπηρετεί απλώς την ανάγκη να πει κάποιο μέλος σε κάτι άλλο κάτι επείγον (πχ. "Σβήσε ρε Χ μερικά pm δεν μπορώ να σου στείλω!) :P :)

Καλώς όρισες! :hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Εννοείς Shoutbox? Είχαμε παλιότερα αλλά τελικά καταλήξαμε οτι μιας και υπάρχει το κουβεντούλα χωρίς θέμα και το chat (εντάξει, το chat μπορεί να μην είναι ακόμα έτοιμο, αλλά σύντομα θα μπει κι αυτό), το shoutbox είναι άχρηστο. Ίσως αν υπάρξει ζήτηση να βάλουμε κάποιο πολύ απλό στην αριστερή στήλη ώστε για να εξυπηρετεί απλώς την ανάγκη να πει κάποιο μέλος σε κάτι άλλο κάτι επείγον (πχ. "Σβήσε ρε Χ μερικά pm δεν μπορώ να σου στείλω!) :P :)

Καλώς όρισες! :hello:
Πιστεύω ότι για αυτό είναι αρκετό το κουβεντούλα χωρίς θέμα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Εγω το θεωρώ απαραιτητο.Πιστεύω πως χρειαζεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μήπως το μπερδεύεις με το chat? chat θα μπει λίαν συντόμως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω πιστευω πως αδικα το ειχαμε το shoutbox, καλυτερα οπως ειμαστε τωρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NickTheGreek

Νεοφερμένος

Ο NickTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
το σωστό για τέτοια θέματα είναι να γίνεται κάποιο Poll
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ειχε γινει νομιζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από NickTheGreek:
το σωστό για τέτοια θέματα είναι να γίνεται κάποιο Poll
Poll γίνεται όταν κάτι αρχίσουμε να το σκεφτόμαστε, όχι αν το απορρίπτουμε εντελώς. Όταν βάλουμε chat και τα μέλη δουν οτι δεν τα καλύπτει και εξακολουθούν να υπάρχουν άτομα που θέλουν shoutbox, τότε θα γίνει και το poll.
Mε αυτή τη λογική αν κάποιος έκανε poll για τα greeklish και ψήφιζαν όλοι οι greeklish-fanatics και έβγαινε υπερ των greeklish το αποτέλεσμα θα έπρεπε να τα επιτρέψουμε κιόλας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drunk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Δε ξέρω αν το βάζω στο κατάλληλο μέρος ,αν δεν ...μετακινείστε το και σχωράτε με :redface:
Τί θα λέγατε να βάζατε στο section Yπολογιστές ένα subforum tutorials όπου όποιος θέλει να προσθέτει threads με σύντομα tutorial για διάφορες εφαρμογές ?(θα γίνονται δεκτές και παραγγελίες,αμέ :D )
Παίρνοντας παράδειγμα από μένα ,θα ήταν πολύ χρήσιμο κάτι τέτοιο ..:redface:
( Ξέρω,ξέρω,είμεθα απαιτητικοί και θέλουμε να τα βρίσκουμε όλα σε ένα μέρος :P )

:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kynofilos

Δραστήριο μέλος

Ο kynofilos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Επικροτώ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drunk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
:redface:

Συγχαρητήρια Κυνόφιλε για την ορθή σου κριτική ικανότητα !:D
Έχουμε πολλούς γνώστες εδώ μέσα,γιατί να μη τους ξεζουμίσ...ε να ανταλλάξουμε γνώσεις εννοoύσα .:whistle:
'Oσο καλά κι αν γνωρίζεις ένα πρόγραμμα,πάντα θα υπάρχει μια ενεκμετάλλευτη του δυνατότητα που ίσως σου διαφεύγει και την μάθεις από κάποιον άλλο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ωραια ιδεα δεν λέω. Αλλά αν κρίνω ότι οτι μεχρι στιγμες μονο εγώ και η michelle εχουνμε γράψει tutorials μαλλον δεν θα έχει απήχηση. Για αυτό είμαι κατά στην υλοποιήση της ιδέας.

Αν μαζευτούν ένας αξιόλογος αριθμός απο tutorial, φυσικά και θα συμφωνήσω με την υλοιποιήση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Δε θα ήταν κακή ιδέα αυτό:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ειναι μια καλη ιδεα, αλλα πρωσοπικα δεν προκιτε να γραψω tutorial καθως δεν εχω χρονο και θελει και αρκετη δουλεια, και πιστευω ετσι θα το δουνε και οι περισσοτεροι και δεν θα εχουμε αρκετα tutorial
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,387 μηνύματα.
Πολύ καλή ιδέα αν μαζευτούν άνω των 10 οδηγών. (τουτόριαλς όπως θέλετε να τα αποκαλείτε:P ) Ως τα 10 ας μπαίνουν σαν υπομνήματα επάνω επάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drunk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Πού είναι τα tutorial αυτά και δεν τα είδα ? :worry:
Eίμαι κι εγώ διατεθειμένη να γράψω πολλά,αν υπάρχει ένα οργανωμένο section με τα tutorial νομίζω θα υπάρξει και μεγαλύτερη συμμετοχή και από άλλους..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,078 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από plain:
Πού είναι τα tutorial αυτά και δεν τα είδα ? :worry:
Eίμαι κι εγώ διατεθειμένη να γράψω πολλά,αν υπάρχει ένα οργανωμένο section με τα tutorial νομίζω θα υπάρξει και μεγαλύτερη συμμετοχή και από άλλους..:hmm:
Ώστόσο, αν θες μπορείς να ξεκινήσεις να γράφεις tutorials και να τα υποβάλεις στις αντίστοιχες κατηγορίες και αν η πρότασή σου γίνει τελικά δεκτή, θα μετακινηθούν στο αντίστοιχο sub-forum ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Petros:
Ώστόσο, αν θες μπορείς να ξεκινήσεις να γράφεις tutorials και να τα υποβάλεις στις αντίστοιχες κατηγορίες και αν η πρότασή σου γίνει τελικά δεκτή, θα μετακινηθούν στο αντίστοιχο sub-forum ;)
Καλα αυτο ειναι φυσικο να μπορει να γινει
Αρχική Δημοσίευση από plain:
Πού είναι τα tutorial αυτά και δεν τα είδα ? :worry:
https://www.e-steki.com/forum/search.php?searchid=32410
2 θα βρεις στο παραπανω link ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Εδώ και αρκετές μέρες με κατατρώει μια σκέψη όταν μπαίνω στο στέκι... Καθώς η πρώτη μου κίνηση είναι να πάω στα νέα μηνύματα (όπως και πολλών άλλων μελών, φαντάζομαι), θα ήθελα με κάποιο τρόπο να ορίσω κάποια θέματα ως Αποκλεισμένα (κατά το Αγαπημένα), ουτως ώστε να μην μου εμφανίζονται ότι έχουν νέα ποστς στη λειτουργία των νέων μηνυμάτων.

Ότι γίνεται προγραμματιστικά, γίνεται, δεν τίθεται αμφιβολία. Το θέμα είναι, θα μπει και στο στέκι?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top