Προτάσεις για αγορά νέου υπολογιστή!

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αυτος ειναι προσφορα...και αντικραδασμικος κλπ..ολα τα εχει..
https://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.346702


να μερικοι αντιστοιχοι
https://www.multirama.gr/products/ca...:A03164:K93098&nav=020801:A00084:K00520U00089

αυτον τον εχω μερικα χρονια σε 80αρι και ειναι αψογος,αθορυβος,κανενα προβλημα..
https://www.plaisio.gr/Peripherals/Data-Storage/External-HDD/Freecom-320Gb-2-5-Classic-30722.htm

και αυτος εδω εχει και θηκη απο οτι βλεπω..
https://www.plaisio.gr/Peripherals/D...k-External-HDD-USB-2-0-2-5-inch-HXD1U32PL.htm

βασικα ολοι ιδιοι ειναι ,απλα πρεπει να ξερεις τη διαφορα..οι μεγαλοι 3.5 θελουν απαραιτητα μπριζα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
καλος πρεπει να ειναι αν συμφωνει και ο αγγελος πανε παρτον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,083 μηνύματα.
Οκ ευχαριστώ και τους δύο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
μπορεις να παρεις και μια γνωμη απο τον Metal_lover της ΑΣΟΕ και αυτος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,083 μηνύματα.
Αν και εμπιστεύομαι τον Άγγελο με κλειστά μάτια :crazy: ευπρόσδεκτη κάθε γνώμη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
γεια σε όλα τα μέλη αλλά πιο πολύ σε όποιον με βοηθήσει


έχω firefox 3.5.6. : όταν έχω ανοιχτές δύο καρτέλες και δεν πατάω τίποτα για ώρα , οι 2 καρτέλες γίνονται δύο παράθυρα

οι επιλογές στις καρτέλες δεν έχουνε κάτι σχετικό

και εγώ βυθίζομαι στην ανικανότητα των μσν-επαφών μου , προδομένος από θεούς και καρτέλες

βοήθεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Εγκατέστησες τίποτα add-ons τώρα τελευταία;; :worry: Πολύ περίεργη αντίδραση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
να σου πο καλυτερα μια καλη καρτα γραφικων???:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αν και εμπιστεύομαι τον Άγγελο με κλειστά μάτια :crazy: ευπρόσδεκτη κάθε γνώμη:)
φορουμ ειναι εδω..ας βοηθησει οποιος μπορει.αλλωστε χρειαζομαι ενισχυσεις...:)
έχω firefox 3.5.6. : όταν έχω ανοιχτές δύο καρτέλες και δεν πατάω τίποτα για ώρα , οι 2 καρτέλες γίνονται δύο παράθυρα
κανε μια επανεγκατασταση του firefox...
και δες τι συμβαινει..

επισης πατα στην εναρξη "εκτελεση" firefox -p με κλειστον τον firefox... εκει φτιαξε ενα νεο προφιλ χωρις κανενα προσθετο ανοιξε το και δες αν κανει τα ιδια..

και βαλε και εκτελεσε και το speedyfox για να σου μαζεψει και οργανωσει τις βασεις δεδομενων του περιηγητη..θα δεις τεραστια διαφορα ταχυτητας..εγω βλεπω σιγουρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,083 μηνύματα.
Ερώτηση: έχω μια συσκευή bluetooth από το πλαίσιο για να μεταφέρω αρχεία στο κουνητό που δουλεύει κανονικά στον υπολογιστή της δουλειάς, δούλεψε τις πρώτες μέρες που πήρα το λάπτοπ και τώρα δε δουλεύει στο λάπτοπ, βγάζει πρόβλημα

"Το πρόγραμμα οδήγησης για τη συσκευή περιφερειακή συσκευή bluetooth δεν έχει εγκατασταθεί. Εγκαταστήστε το τελευταίο πρόγραμμα οδήγησης για τη συσκευή."

Πατάω εφαρμογή διόρθωσης αλλά μου βγάζει πάλι δεν έχει πρόγραμμα οδήγησης. Πού μπορώ να το βρω αυτό το πρόγραμμα οδήγησης; Δε θυμάμαι αν όταν το πήρα είχε cd αλλά και να είχε, δεν ξέρω πού είναι.

Any help?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εχει ενσωματωμενο bluetooth το λαπτοπ.... δες το στον πινακα ελεγχου,πολογιστης μου κλπ.
με τη 15αρα πηρες ή με την 17 αρα οθονη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,083 μηνύματα.
15. Πού ρε συ, δεν το βρίσκω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
οκ..γραψε λαθος:P
μπερδευτηκα με το λαπτοπ της θεοδωρας:D
βοηθαω και πολλες εδω περα και μπερδευτηκα,,:P
το δικο σου το dell αν δεν εχει στον πινακα ελεγχου ,δεν εχει..:P
βρες και κατεβασε εναν οδηγο ..δεν νομιζω να μην υπαρχει..
τι μαρκα ειναι ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,083 μηνύματα.
Τι μάρκα είναι το λάπτοπ; dell. Το bluetooth x-turbo του πλαισίου. Πού να τον βρω τον οδηγό; Και γιατί στην αρχή δούλευε και τώρα όχι;

Για άλλη μια φορά Αγγελάκο μου σε ευχαριστώ:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Κανονικά τα windows εχουν απο τη μάνα τους drivers για τους "στανταρ" bluetooth adapters, που μάλλον είναι του πλαισίου (αν είναι την πρώτη φορά που το έβαλες δεν σου ζήτησε τίποτα).
Κάνε το εξής: ανοιξε τον device manager και βάλε τη συσκευή. Λογικά θα τη δεις να "προστείθεται" στις συσκευές σου με το κίτρινο θαυμαστικό που υποδηλώνει πρόβλημα. Σε αυτή τη φάση πάρε και ενα screenshot Να μας δείξεις αν δεν παίξει. Μετά κάνε δεξί click και uninstall τη συσκευή. Τώρα τη βγάζεις και την ξαναβάζεις με την ελπίδα να φορτώσει εκ νέου τον driver σωστά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
μην κανεις μλκ κ παρεις με GT240 , ειναι σχεδιασμενη πιο πολυ να ειναι προσιτη λυση και να μην καει ρευμα, αμα θελεις να παιζεις τα παιχνιδια π βγανουν το 2011 παρε καλυτερα μια αλλη. Η μπορεις να αναβαθμισεις, αλλα μετα θα πρπ να κανεις αναβαθμιση κ το τροφοδοτικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται 3D designer και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
μην κανεις μλκ κ παρεις με GT240 , ειναι σχεδιασμενη πιο πολυ να ειναι προσιτη λυση και να μην καει ρευμα, αμα θελεις να παιζεις τα παιχνιδια π βγανουν το 2011 παρε καλυτερα μια αλλη. Η μπορεις να αναβαθμισεις, αλλα μετα θα πρπ να κανεις αναβαθμιση κ το τροφοδοτικο.

Εγώ πήρα την gt240m και παίζει assassin's creed και prototype σε μέγιστες ρυθμίσεις :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
μην κανεις μλκ κ παρεις με GT240 , ειναι σχεδιασμενη πιο πολυ να ειναι προσιτη λυση και να μην καει ρευμα, αμα θελεις να παιζεις τα παιχνιδια π βγανουν το 2011 παρε καλυτερα μια αλλη. Η μπορεις να αναβαθμισεις, αλλα μετα θα πρπ να κανεις αναβαθμιση κ το τροφοδοτικο.
Το ξέρω!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Here again!:P

Μου έβγαλε το ακόλουθο μήνυμα και δεν ξέρω τι να κάνω...
Επίσης δεν κατάλαβα την χρησιμότητα:P

Δώστε μια χείρα βοηθείας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top