Προτάσεις για αγορά νέου υπολογιστή!

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Θα με βαρεθείτε αλλά ντεν πειράζει:P

Από χτες προσπαθώ να συνδέσω το bluetooth του υπολογιστή με το bluetooth του κινητού αλλά οι προσπάθειες μου ήταν άκαρπες..Άλλες φορές συνδεόταν και δούλευαν μια χαρά αλλά τώρα μου λέει πως η άλλη συσκευή (κινητό) πιθανό να μην έχει ενεργοποιημένο bluetooth ενώ έχει!
Έκανα επανακκίνηση μήπως κόλλησε αλλά τίποτα..Έκανα καταργησή και ξανά προσθήκη την συσκευή αλλά και πάλι τίποτα..
Καμία ιδέα καμάρια μου;
δοκημασε αν γηνετε να κανεις uninstall την συσκευη bluetooth απο το λαπτοπ σου μετα κανε μια επανεκινηση και περιμενε να βρη την συσκευη αν δεν λειτουργηση ετσι κανε οτι σου ειπε ο αγγελος
για το uninstall πηγενε my computer εκει κανε δεξι κλικ στο κενο και πατα ιδιοτητες πανω αριστερα εχει 4ης επιλογες(εχω αγγλικα win και δεν ξερω πως λεγετε στα ελληνικα:D) παντος εσυ πατα την 2η επιλογη μετα στο panel που θα σου βγαλη πατα "υλικο" εκει βρες την συσκευη bluetooth κανε πανω της δεξι κλικ και πατα uninstall η απεγκατασταση αφου ειναι ελληνικα τα win και εισαι ετοιμη:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,080 μηνύματα.
Αγγελάκο μου! Πες μου ένα firewall να βάλω... Έβαζα πάντα το zone alarm αλλά το κατεβασα και δεν ανοίγει σε αυτά τα windows.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αυτά = vista;
Μπορείς να δεις το comodo firewall.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,080 μηνύματα.
Αυτά = windows 7.

Με κόβεις για άνθρωπο που έχει την υπομονή για vista;:P

Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,080 μηνύματα.
Το κατέβασα αλλά δεν το κάνει extract -μου βγάζει error.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
το comodo ηταν βαρυ οταν το ειχα βαλει και το εβγαλα γρηγορα.....
βασικα εγω δεν εχω ιδιαιτερο firewall,

απλα εχω adaware και avira antivir... που ειναι παναλαφρα και σαν να μην υπαρχουν σε επιβαρυνση
και δεν εχω κανα προβλημα...

δεν ξερω αν πραγματικα χρειαζεται να βαλεις ξεχωρο firewall..
μη σου πω οτι αν δεν μπαινεις σε επικινδυνα σαιτ ουτε αντιιικα χρειαζονται..
εγω τους πιο περιεργους ιους τους κολησα οταν ειχα αντιικα..:P

και για 5 χρονια ημουν χωρις κανενα αντιικο (ενεργη ασπιδα,γιατι απλα εκανα σκαν οποτε ηθελα..)

μην παρεις αυτα που ειπα της μετρητοις..:P
απλα σου λεω την προσωπικη μου εμπειρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,080 μηνύματα.
Λες βρε Αγγελάκο μου; Βασικά σε όλους τους υπολογιστές είχα το zone alarm κι έτσι το έχω συνηθίσει να βάζω antivirus και firewall. Αλλά αν εσύ λες να μη βάλω, να μη βάλω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
δεν σου λεω τιποτα:P
....το zonealarm παντως θεωραιται το καλυτερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,080 μηνύματα.
Το zone alram δεν παίζει. Πες μου άλλο - αν θεωρείς οτι πρέπει να έχω ένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Τι θές να κάνεις που δεν καλύπτει το windows firewall Himela ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
παιδια χτες εκατσα και εκανα ενα cd με τραγουδια με το προγραμμα nero. το εβαλα τωρα να το παιξει στον υπολογιστη και μου λεει οτι δεν υπαρχει προγραμμα να το υποστηριζει. κανω δεξι κλικ παταω open βρισκω τα κομματια μεσα. γιατι δεν μπορει να παιξει? και το θεμα ειναι οτι θα το δωσω αλλου το σιντι και θα γινουμε ρομπα να μην παιζουν τα τραγουδια στο αυτοκινητο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,460 μηνύματα.
αμαν βρε παιδια....τα νευρα μου...με το καινουργιο λαποτοπι,ενω μπαινω στο φεις...δεν μπορω να παοξω τα παιχνιδια...:mad:..παταω...μου εμφανιζει την σελιδα των παιχνιδιων...αλλα δεν μου τα ανοιγει....τι να κανω;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elvenstar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
αμαν βρε παιδια....τα νευρα μου...με το καινουργιο λαποτοπι,ενω μπαινω στο φεις...δεν μπορω να παοξω τα παιχνιδια...:mad:..παταω...μου εμφανιζει την σελιδα των παιχνιδιων...αλλα δεν μου τα ανοιγει....τι να κανω;;
μήπως φταίει ο browser:hmm:ποιον χρησιμοποιείς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,460 μηνύματα.
της γκουκλ.....αστα παω να σκασω:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,080 μηνύματα.

elvenstar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
εννοεις google chrome; Για κατέβασε από εδώ τον firefox https://www.mozilla.com/el/ και χρησιμοποιήσε αυτόν να δεις αν υπάρχει πρόβλημα. Ποιον Toshiba έχεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
θα εχεις ενα τζαμπα βαρος στο συστημα...
ασε το win firewall
και τωρα ακουσεεεε μεεεε..:hehe::thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,460 μηνύματα.
satellite γραφει κατω αριστερτα....τον κατεβασα τον μοτζιλα...αλλα με μπερδευει εδω,ενω στον παλιο δεν ειχα κανενα προβλημα....εδω δεν μου βγαζει μηχανη αναζητησης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,460 μηνύματα.
βρε γμτ....δεν μπορω να βρω,πως να εχω δυο παραθυρα ανοιγμενα...δεν μου τα βγαζει κατω στην μπαρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μυρτω4038

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
εννοεις google chrome; Για κατέβασε από εδώ τον firefox https://www.mozilla.com/el/ και χρησιμοποιήσε αυτόν να δεις αν υπάρχει πρόβλημα. Ποιον Toshiba έχεις;

Εγώ τον κατέβασα Έλενα, αυτόν τον firefox.:D
Είναι πιο γρήγορος από το chrome και φαίνεται καλύτερος.:up:
Πώς όμως να βάλω ορθογραφικό έλεγχο;;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top