Προτάσεις για διακοπές

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Δεν το βρήκα κάπου, αν υπάρχει ήδη ζητώ συγγνώμη από moderators kai admins και ας το μεταφέρουν/σβήσουν, ότι προβλέπεται :)

Λοιπόν...θέλω να πάω με τον καλό μου διακοπές αλλά δεν έχουμε ιδέα ΠΟΥ! απορρίπτονται Λευκάδα, Κρήτη, Νάξος, Μύκονος, Σαντορίνη, Σκιάθος και Κως που έχουμε ήδη πάει είτε ο ένας έιτε ο άλλος... Θα προτιμούσαμε κάπου κυκλάδες, αλλά κάθε πρόταση δεκτή! Κατά προτίμηση όχι κάτι πολύ ...έντονο, είμαστε και οι δύο μετά από μια πολύ κουραστική χρονιά και θα θέλαμε κάτι ήρεμο... Καμιά ιδέα;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Κουφονήσια, Σχηνούσα, Δωνούσα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μυτιλήνη πήγαινε. Αν και πραγματικά άθλιο μέρος για να μένει κανεις μόνιμα, για διακοπές πιστεύω είναι πολύ καλό. Αν αποφασίσεις να πας εκει πες μου να σου δώσω οποιες πληροφορίες μπορώ γιατι τώρα βαριέμαι να γράφω κατεβατά και να μην πας τελικά. Ε όσο να πεις 15 χρόνια ζούσα εκει, κάτι ξερω ;)

ΥΓ: Αν πας Ιούλιο πιθανόν να μπορέσω να σου κανονίσω και έκπτωση σε ξενοδοχείο :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Πήγενε Ζάκυνθο στο ξενοδοχείο της gilie είναι φοβερό και έχει και πισίνα (gilako 20% όπως έχουμε συμφωνήσει!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Πήγενε Ζάκυνθο στο ξενοδοχείο της gilie είναι φοβερό και έχει και πισίνα (gilako 20% όπως έχουμε συμφωνήσει!)

Πήγες Ζάκυνθο παππού?? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
Πήγες Ζάκυνθο παππού?? :hmm:

Δεν μπορώ να απαντήσω δεσμέυομαι απο την σημφωνία με τον πελάτη μου! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Δεν μπορώ να απαντήσω δεσμέυομαι απο την σημφωνία με τον πελάτη μου! ;)
:knife: :knife: θα σε σκοτωσω βρε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Κέρκυρα...απλά ΤΕΛΕΙΑ...αχχχχχχχχχχ 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie :
:knife: :knife: θα σε σκοτωσω βρε...

όχι γιατί εγώ μετά δεν θα έχω παππού???? :'( :'( :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
όχι γιατί εγώ μετά δεν θα έχω παππού???? :'( :'( :'(
μονο γαι λιγο βρε κουνελακι μη κλαις... :console: :console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
έτσι το λέει βρε κουνελίνο δεν το εννοει η gilie και για να μην είμαι τελειώς εκτός topic θα προτείνω Ναυπλιο και Πορτο Χελι για κοντινούς προορισμους (Το έσωσα στο off topic :whistle: :whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie :
μονο γαι λιγο βρε κουνελακι μη κλαις...   :console: :console:

Πώς σκοτώνεις κάποιον για λίγο???μπουχουχου θέλω τον παππουουου μουυυ :'(

αφού θέλει Κυκλαδες γαι διακοπές αλλιώς θα της έλεγα Αιγινα,Σπέτσες,Ναύπλιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
Πώς σκοτώνεις κάποιον για λίγο???μπουχουχου θέλω τον παππουουου μουυυ :'(

αφού θέλει Κυκλαδες γαι διακοπές αλλιώς θα της έλεγα Αιγινα,Σπέτσες,Ναύπλιο

To Ναυπλιο αργολιδα δεν έιναι? Κυκλάδες το Ναυπλιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
To Ναυπλιο αργολιδα δεν έιναι? Κυκλάδες το Ναυπλιο?

Δεν ειπα πως είναι Κυκλαδες το Ναυπλιο η κοπελα είπε πως θέλει να πάει Κυκλαδες και λέω εγώ πως θέλει Κυκλάδες αλλιώς θα της έλεγα Αιγινα Σπέτσες Ναύπλιο

Και το μόνο που σε πείραξε ήταν οτι δεν είναι στις Κυκλάδες??οτι δεν είναι νησί??? :tongue: :tongue: :hehe: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
Δεν ειπα πως είναι Κυκλαδες το Ναυπλιο η κοπελα είπε πως θέλει να πάει Κυκλαδες και λέω εγώ πως θέλει Κυκλάδες αλλιώς θα της έλεγα Αιγινα Σπέτσες Ναύπλιο

Και το μόνο που σε πείραξε ήταν οτι δεν είναι στις Κυκλάδες??οτι δεν είναι νησί??? :tongue: :tongue: :hehe: :hehe:

Δεν είναι νησί το Ναυπλιο????? Μα.... κάτω απο την κρήτη δεν έιναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey :
Κέρκυρα...απλά ΤΕΛΕΙΑ...αχχχχχχχχχχ 8)

++φωνώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey :
Κέρκυρα...απλά ΤΕΛΕΙΑ...αχχχχχχχχχχ  8)

Ναστε καλά παιδάκια...Αλλά...λαλακία δεν είναι να πάρω τον καλό μου και να πάω...στο σπίτι μου??? (Ε ναι λοιπόν ζηλέψτε εκεί είναι το πατρικό μου :D )... Και Ναυπλιο απορρίπτεται (δεν είναι από εκεί αλλά είνα συνηθισμένος προορισμός για μπάνιο του καλού μου μιας και το πατρικό του είναι πολύ κοντά) .. Και Αίγινα έχω πάει (τραυματική εμπειρία για άσχετους λόγους και το είχα...διαγράψει!!!) Τα άλλα δεν ακούγονται άσχημα...

Μυτιλήνη ε;;; Δεν το είχα σκεφτεί δεν ακούγεται κακό... Michelle σήμερα-αύριο πορβλέπεται να συζήτήσουμε αν είναι θα σε έχω υπόψην μου για πληροφορίες... Και το Ζάκυνθος μου έκανε κάτι δεν λέω...Θα δούμε...Αν σας έρθει τπτ άλλο...εδώ είμαι εγώ, να ακούσω προτάσεις!!! Καλημέρααααα :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Για Σπέτσες μπορώ κι εγώ να σε βοηθήσω (δωμάτια κτλ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αν θες Κυκλάδες να προτείνω κι εγώ:Σίφνος,Σέριφος,Κύθνος,ʼνδρος.Που είναι κοντινοί προορισμοί.Αμοργός,Μήλος,Ανάφη λίγο πιο μακρυά.Απο Σποράδες αξίζει με χίλιααααα Αλόνησσος(πάμφθηνη και πεντακάθαρη).Ιόνιο:Όλα είναι τέλεια(Παξοί και Ζάκυνθος τα αγαπημένα μου).Και απο Αργοσαρωνικό θα πρότεινα Πόρο,η καταγωγή της μαμάς μου,μικρό νησάκι που προσφέρει πολλά.Αν θες να απομακρυνθείς λίγο παραπάνω πήγαινε Δωδε/νησα:Ρόδος,Κως και τα λιγότερο γνωστά Τήλος,Σύμη,Χάλκη και Νίσυρος(έχει και ηφάιστειο :lol:)με δυο τρία μαγαζάκια για νυχτερινή ζωή,τόσο μικρά που νοιώθεις ότι είσαι σε ιδιωτικό νησί.Επίσης εμένα μου άρεσε και το Καστελόριζο αλλά δεν ξέρω αν είναι το στυλ σου κι αν δεν σου αρέσει θα δυσκολευτείς να φύγεις έχει καράβι μια φορά την εβδομάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
@ gilie: Δουλεύεις σε ξενοδοχείο στην Ζάκυνθο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 17 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top