Προτάσεις για διακοπές

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ρώτησα πως είναι ένα μέρος για ζευγάρια. Όχι πως δεν είναι.
Δηλαδή τα ζευγάρια προτιμούν μέρη όπως κάθε φυσιολογικός Έλληνας επισκέπτης και όχι τουρίστας. Οκ
Υποθέτω πως ναι, ένα ήσυχο, ξεκούραστο, ίσως ρομαντικό μέρος... τουλάχιστον αυτό φαντάζομαι, δε μπορώ να μιλήσω εκ μέρους όλων των ζευγαριών :P Εσύ όμως υπονοείς κάτι άλλο?Ότι ψάχνουν το ίδιο με κάθε τουρίστα? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Υποθέτω πως ναι, ένα ήσυχο, ξεκούραστο, ίσως ρομαντικό μέρος... τουλάχιστον αυτό φαντάζομαι, δε μπορώ να μιλήσω εκ μέρους όλων των ζευγαριών :P Εσύ όμως υπονοείς κάτι άλλο?Ότι ψάχνουν το ίδιο με κάθε τουρίστα? :hmm:

Όχι δεν εννοώ κάτι τέτοιο. Αν ήταν να υποστηρίξω κάτι από τα δύο μάλλον το αντίθετο θα επέλεγα.

Απλά βγάζω σπυριά όταν ακούω "αυτό είναι νησί για ζευγάρια;". Γιατί να μην είναι δηλαδή; Νησί είναι. Παραλίες έχει, ηλιοβασιλέματα έχει και στο κάτω κάτω αν είσαι ερωτευμένος ρομαντισμό βρίσκεις ακόμα και στο καρπούζι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Τι πληγή έξυσα και άναψες τόσο?? :P Εννούσα να μην έχει πολύ κόσμο( μύκονος, πάρος) και να είναι γενικά ήσυχα για να περάσεις καλά και χαλαρά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kit-kat

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,739 μηνύματα.
νησια με όχι πολυ κόσμο και ησυχα νομιζω είναι τα δωδεκάνησα:hmm: πατμος,τήλος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Για ελάτε λίγο Κέρκυρα και δεν θα χάσετε..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
για Παρο τί ξερετε;
εκανα κρατηση αλλα στα χαλαρα μπορω να την ακυρωσω-αν και μετα θα ξεμεινω αθηνα και διχως προορισμο
στα Λιβαδια θα παω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Τι πληγή έξυσα και άναψες τόσο?? :P Εννούσα να μην έχει πολύ κόσμο( μύκονος, πάρος) και να είναι γενικά ήσυχα για να περάσεις καλά και χαλαρά!

Καμία πληγή, απλά μου φαίνεται γελοίο. Είναι σα να ρωτάς κάνει για σκυλιά;
Είμαι εντελώς άλλης νοοτροπίας οπότε άσ΄το :)

Η Σίφνος είναι υπέροχη, αλλά δεν το σπάτε και με λίγη Σέριφο ή Κίμωλο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Καλησπερες...
Λοιπον, ψαχνομαι για φτηνη διανηκτερευση στο Ρεθυμνο και για τους εξυπνους δεν ειναι λυση να μηνω εξω. :)

Ισως καποια φοιτητικη προσφορα ή προσφορα για πολυτεκνους. Αν εχετε κατι υποψη σας , τοτε θα με βοηθουσατε πολυ. . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nat1995

Νεοφερμένος

Η Νατάσσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Σκεφτόμαστε με την παρέα μου να πάμε διακοπές για 5 μέρες σε κάποιο νησί. Γενικά έχουμε αρκετούς προορισμούς υπόψη μας αλλά αυτοί οι δυο είναι οι επικρατέστεροι.Σαμος VS Χίος Εσείς τι θα προτείνατε; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
Σάμο δεν έχω πάει για να εκφέρω γνώμη. Η Χίος όμως είναι από τα νησιά που μου άρεσαν πάρα πολύ. Είχε πολλά ενδιαφέροντα πράγματα να δεις, ωραία μαγαζιά για το βράδυ και πολύ καλές παραλίες! Είναι μεγάλο όμως το νησί. Θα χρειαστείτε αμάξι για να δείτε κάποια πράγματα παραπάνω. Καλές διακοπές ό,τι κι αν επιλέξετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Vogue001

Νεοφερμένος

Ο Mαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών και επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
επι πολλα χρονια πηγαιναμε στο πατρικο της πρωην μου, στη Ζακυνθο. φανταστικο νησι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Είδα κάτι για Ιόνιο. Συμπληρώνω για Κέρκυρα (αν και αξίζει το Πάσχα).
Ζάκυνθο θέλω να πάω.:redface:
Εξίσου ωραίο νησάκι και χαλαρό είναι τα Κύθηρα.:redface:

Καλησπερες...
Λοιπον, ψαχνομαι για φτηνη διανηκτερευση στο Ρεθυμνο και για τους εξυπνους δεν ειναι λυση να μηνω εξω. :)
Ισως καποια φοιτητικη προσφορα ή προσφορα για πολυτεκνους. Αν εχετε κατι υποψη σας , τοτε θα με βοηθουσατε πολυ. . .
Βρήκες πόλη να ζητάς και για φτηνό...:P
Ψάξε σε μικρές ξενοδοχειακές μονάδες και όχι σε μεγάλα ξενοδοχειακά συγκροτήματα.
Εντός πόλης ή εκτός ψάχνεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nat1995

Νεοφερμένος

Η Νατάσσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Σάμο δεν έχω πάει για να εκφέρω γνώμη. Η Χίος όμως είναι από τα νησιά που μου άρεσαν πάρα πολύ. Είχε πολλά ενδιαφέροντα πράγματα να δεις, ωραία μαγαζιά για το βράδυ και πολύ καλές παραλίες! Είναι μεγάλο όμως το νησί. Θα χρειαστείτε αμάξι για να δείτε κάποια πράγματα παραπάνω. Καλές διακοπές ό,τι κι αν επιλέξετε!

Σ'ευχαριστω πολυ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Είδα κάτι για Ιόνιο. Συμπληρώνω για Κέρκυρα (αν και αξίζει το Πάσχα).
Ζάκυνθο θέλω να πάω.:redface:
Εξίσου ωραίο νησάκι και χαλαρό είναι τα Κύθηρα.:redface:

Για Κεφαλονιά ούτε λόγος ;;:whistle:
Λίμνη Μελισσάνη:inlove:
Σπήλαιο Δρογκαράτη:P
Πολλά μέρη να δεις και να πας..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Για Κεφαλονιά ούτε λόγος ;;:whistle:
Λίμνη Μελισσάνη:inlove:
Σπήλαιο Δρογκαράτη:P
Πολλά μέρη να δεις και να πας..:P
Μία φίλη μου πήγε 2 εβδομάδες πέρσι το καλοκαίρι.
Έχει αποφασίσει ότι θέλει να σπουδάσει Κεφαλονιά ό,τι να΄ναι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Είδα κάτι για Ιόνιο. Συμπληρώνω για Κέρκυρα (αν και αξίζει το Πάσχα).
Ζάκυνθο θέλω να πάω.:redface:
Εξίσου ωραίο νησάκι και χαλαρό είναι τα Κύθηρα.:redface:


Βρήκες πόλη να ζητάς και για φτηνό...:P
Ψάξε σε μικρές ξενοδοχειακές μονάδες και όχι σε μεγάλα ξενοδοχειακά συγκροτήματα.
Εντός πόλης ή εκτός ψάχνεις;

Αξιζει πολυ για Κερκυρα και τωρα ειδικα!! Εαν ενδιαφερεσαι για οποια πληροφορια θες μου λες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Μηλος και Σάμος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Αξιζει πολυ για Κερκυρα και τωρα ειδικα!! Εαν ενδιαφερεσαι για οποια πληροφορια θες μου λες :)
Εγώ είχα πάει Πάσχα.
Για το μόνο πράγμα που χαίρομαι είναι ότι έχετε την πιο γαμάτη σχολή έβα.:|:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ανατολή

Νεοφερμένος

Η ανατολή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Ιθάκη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

your_idol

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο your_idol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Μείνετε σπίτι, στο τρίτο μνημόνιο όσοι πάνε διακοπές καταγράφονται και θα πληρώσουν φόρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 17 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top