Προτάσεις για δώρα στο έτερον ήμισυ!

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Α, καλα...δοκίμασε στα Jumbo
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThanosShadow

Νεοφερμένος

Ο ThanosShadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Ευχαριστω πολυ παντως για τις απαντησεις σας. Αν καποιος εχει καποια καλη ιδεα θα την ακουσω, αρκει να κυμαινεται στις δικες μου..."απαιτησεις". Ψαχνω μια μεγαλη αρκετα καρδια για δωρακι. Κανονικου μεγεθους εχω βρει. Αλλα σκεφτομαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Πάρε της ένα τέτοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Εγώ έκανα δώρο ένα ταξίδι έκπληξη στο Παρίσι στην μέλλουσα γυναίκα μου τον Φεβρουάριο. Το πρώτο βράδυ κάτω απο τον πύργο του Αιφελ της ζήτησα να με παντρευτεί (γονάτισα μονόπετρο κτλ). Ήταν κάτι που ήξερα ότι το ήθελε και η έκφραση της ήταν το καλύτερο δώρο για εμένα.

Ααα θα σε συστήσω στον καλό μου.. Είσαι καλή επιρροή εσύ.. :D:D:D
Στα γεννέθλιά μου πέρσι, ο καλός μου είχε πεί ότι θα πηγαίναμε Σάμο. Ήταν τότε με τις φωτιές, και καθόλου δε μου άρεσε η ιδέα. Στο αεροδρόμιο κατάλαβα ότι θα πηγαίναμε Μαδρίτη για 5 μέρες, και το είχε κανονίσει με ένα πολύ φιλικό ζευγάρι ένα χρόνο πριν. Απ τα ωραιότερα ταξίδια που έχουμε πάει.. Α και όταν γυρίσαμε στην Ελλάδα, με περίμεναν μακρυά μαργαριταρένια σκουλαρίκια.. :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Ειναι 16 χρονων και θελω να του παρω δωρο για τα γενεθλια το δωστε μ καμια ιδεα...ελεγα κολονιτσα αλλα δν ξερω..τι λετε εσεισ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

julietini

Νεοφερμένος

Η julietini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Πριν κάποιους μήνες είχα κι εγώ το ίδιο πρόβλημα με σένα .Δεν είναι ευκολο να επιλεξεις δώρο για άντρα γιατι οι επιλογές είναι ελάχιστες .Εγω του 'χα παρει ένα στυλό parker αλλα και η κολόνια που λες εσύ δεν ειναι κακή ιδέα !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Μην παρεις κολωνια..Θα τελειωσει.
Το δωρο πρεπει να ειναι κατι που αντεχει στο χρονο.
Δοκιμασε κανενα βιβλιο η κανα σιντι με την αγαπημενη του μουσικη(αν το φτιαξεις και εσυ θα το εκτιμησει δεοντως!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Μην παρεις κολωνια..Θα τελειωσει.
Το δωρο πρεπει να ειναι κατι που αντεχει στο χρονο.
Δοκιμασε κανενα βιβλιο η κανα σιντι με την αγαπημενη του μουσικη(αν το φτιαξεις και εσυ θα το εκτιμησει δεοντως!!)
Σωστός αν κ μπορεί κανείς να φυλάξει το μπουκαλάκι για ενθύμιο ή να πάει να το ξαναγεμίσει (σε ορισμένα αρώματα όπως angel πχ μπορείς να πας Hondos κ να στο ξαναγεμίσουν):).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Εγώ λέω να του πάρεις ένα πολύμπριζο και κάθε φορά που θα βάζει στη πρίζα το laptop του ή το κινητό του θα σε σκέφτεται :redface: Είναι αρκετά πρακτικό και χρήσιμο. Επίσης, προτείνεται σε καιρούς κρίσης. Και άμα θέλεις να τον στείλεις τελείως και να τρελαθεί μαζί σου, πάρτου με διακόπτη;)
Τέλος, άμα υπάρχουν λεφτά να του πάρεις και πολυμπριζο ασφαλείας για να του δείξεις πόσο πολύ τον νοιάζεσαι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Etherial

Νεοφερμένος

Ο Etherial αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα σε όλους και ζητώντας προκαταβολικά συγνώμη που επαναφέρω ένα τόσο παλιό θέμα, θα ήθελα να ζητήσω βοήθεια.
Θέλω να κάνω δώρο γενεθλίων σε κάποιον 28 ετών, που είναι πολύ σημαντικός για μένα αλλά δεν είμαστε μαζί. Οπότε αποκλείονται οποιαδήποτε δώρα του στυλ ταξίδια, ρομαντικές βραδυές κλπ.
Σκέφτηκα κάποιο κόσμημα η μπρελόκ προσωποποιημένο αλλά δεν φοράει και γενικά είναι δύσκολος άνθρωπος με περίεργα γούστα. Επίσης θα ήθελα να αποφύγω εντελώς τυπικά δώρα του στυλ κολώνια - βιβλίο λόγω του ότι τόσα χρόνια που τον γνωρίζω δεν μπορούσα να του κάνω δώρο για διάφορους λόγους, οπότε θα ήθελα κάτι πρωτότυπο που να του "μείνει" .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μπορείς να του κάνεις ένα δώρο εμπειρίας από το www.baladeur.gr, σίγουρα θα το θυμάται για πάντα. Ρίξε μια ματιά, μπορεί κάτι να σου αρέσει.
Πόσα χρήματα θες να διαθέσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
οπότε θα ήθελα κάτι πρωτότυπο που να του "μείνει" .
Μια κορνιζα με τη φωτογραφια σου:P

Καλα. Δε μου ρχονται πολλα οπως τα θετεις. Κατι σε πραγμα σιγουρα, ισως κατι για το σπιτι, διαχρονικο που να ταιριαζει σε καθε χωρο. Η αν καπνιζει μια ταμπακιερα/εναν καλο αναπτηρα με τα αρχικα του/σου. Ισως ενα ρολοι επισης διαχρονικο (χειρός ή και τοιχου ακομα καλυτερα), ακομα κι εναν πινακα θα μπορουσες που να εχει εικονες απο κατι που θα του αρεσει, η απο καποια κοινη σας εικονα που να σας θυμιζει... Πχ αν σας αρεσει η ροκ, κανε του εναν πινακα με ροκ.. πινελιες :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
πάρτου μια πίτσα 4 εποχές να τρώει όλο το χρόνο. :baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Θα προτεινα καποιο διακοσμητικο για το γραφειο του. Σε πολλα καταστηματα υπαρχουν ωραια και πρωτοτυπα δωρα για γραφειο που θα ταιριαζαν στο χαρακτηρα του και στις συνηθιες του.
Π.Χ αν ειναι αθλητικος τυπος,υπαρχουν πολυ ωραια μεταλλικα ποδηλατα διακοσμητικα η' καποια που εχουν και ρολοι πανω τους.
Καλη ιδεα θα ηταν και ενα στυλο σε δερματινη θηκη η' κατι σαν πενα που βρισκεις σε βιβλιοπωλεια.
Αν ειναι μουσικοφιλος,θα προτεινα να του παρεις καποιο δισκο η' CD.
Ακομη,Ισως καποιο αναπτηρα με τα αρχικα του η' μια ηλεκτρονικη κορνιζα η' ρολοι χειρος.
Αν ειναι καλλιτεχνικης φυσης, μπορεις να του παρεις καποιο πινακα για το σπιτι η' καποιο διακοσμητικο αγαλματιδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

C.J.S.

Νεοφερμένος

Ο C.J.S. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Γεια χαρα...σε λιγες μερες εχει το κοριτσι μου γενεθλια και επειδη ασχολειται με σκακι αποφασισα να της παρω μια σκακιερα...αλλα δεν θελω κατι συνηθισμενο εχω ακουσει πως υπαρχουν σκακιερες πχ με πιονια χαρι ποτερ η αρχοντα των δαχτυλιδιων κτλ ή σκακιερες που παιζουν 3 η 4 ατομα κτλ...μηπως ξερει κανεις απο που μπορω να προμηθευτω;;;ακουσα οτι εχει στο κοσμος στην θεσσαλονικη ενα καταστημα διπλα στο σινεμα που πουλαει σχετικα ξερει κανεις αν ισχυει;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Γεια χαρα...σε λιγες μερες εχει το κοριτσι μου γενεθλια και επειδη ασχολειται με σκακι αποφασισα να της παρω μια σκακιερα...αλλα δεν θελω κατι συνηθισμενο εχω ακουσει πως υπαρχουν σκακιερες πχ με πιονια χαρι ποτερ η αρχοντα των δαχτυλιδιων κτλ ή σκακιερες που παιζουν 3 η 4 ατομα κτλ...μηπως ξερει κανεις απο που μπορω να προμηθευτω;;;ακουσα οτι εχει στο κοσμος στην θεσσαλονικη ενα καταστημα διπλα στο σινεμα που πουλαει σχετικα ξερει κανεις αν ισχυει;;;;

Εριξες καμια ματια στο διαδυκτιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

C.J.S.

Νεοφερμένος

Ο C.J.S. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Εριξες καμια ματια στο διαδυκτιο;
Nαι εψαξα αλλα βρηκα κατι καταστηματα σε ροδο και αθηνα που δεν βολευουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Nαι εψαξα αλλα βρηκα κατι καταστηματα σε ροδο και αθηνα που δεν βολευουν :P

Ρίξε μία ματιά εδώ. :) Έχουν πολύ ωραία πράγματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.
Στο ebay κοίτα, σίγουρα θα βρεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top