Προτάσεις για δώρα στο έτερον ήμισυ!

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Καλό gillie! μήπως να ανοίγαμε εταιρεία και να οργανώναμε επετείους ?
αμε... by the way, chat το καναμε το topic ετσι? :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Εεεεε, καλά θα περιμένω 10 λεπτά ανα απάντηση για να το κάνουμε forum πάλι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frosw_

Νεοφερμένος

Η frosw_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Το ωραιότερο δώρο που μου έχουν κάνει...Βασικά ο πρώην μου μου είχε χαρίσει κάποτε ένα πολύ όμορφο δαχτυλίδι,που ακόμα και τώρα, 1,5 χρόνο μετά που χωρίσαμε,δεν το βγάζω απο το χέρι μου!Είναι κάτι σαν γούρι για μένα!Επίσης,ο ίδιος, λίγο πριν τις πανελλήνιες της δευτέρας λυκείου μου είχε χαρίσει ενα στυλό για να γράψω,και απο τότε δεν το έχω αποχωριστεί σε καμία απο τις εξετάσεις που έχω δώσει!θυμάμαι χαρακτηριστικα στις εξετάσεις της δευτέρας λυκείου που έφυγα απο το σπίτι χωρίς να τον πάρω,και όταν ανακάλυψα οτι τον είχα ξεχάσει αρχισα να κλαίω υστερικά :bleh: Και παρόλο που εφτανα σχολείο και έπρεπε να μπω,γυρισα σπιτι για να τον πάρω!τεσπα,ο πρωην μας τελείωσε,αλλα μας έμεινε το στυλό  :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
τελικα τι αποφασισες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Τίποτα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Τι ομάδα είναι? καντου δώρο ενα διαρκείας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Founes συμφωνώ :)
κανα φτηνό στο πέταλο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Επειδη ειδα οτι πηρατε φορα με τα δωρα, ειπα κι εγω να ρωτησω κατι που με ενδιαφερει.. Τι δωρο προτεινετε για ορκομωσια?! :hmm: :blink:

Νομιζω οτι το κυριοτερο απ'το οποιο θα εξαρτηθει ειναι το ποσα χρηματα διαθετεις.. (Ρε παιδια playstation τη στιγμη που ειναι φοιτητρια η κοπελα δεν ειναι ο,τι πιο ευκολο..οχι?!)
Εγω θα σου προτεινα να ετοιμασεις ενα γευμα στην παραλια, με τη βοηθεια φιλων σου.. Ενας φιλος μου το εκανε στην κοπελα του, μετεφεραν ενα τραπεζι, καρεκλες κτλ, οι φιλοι του τους σερβιραν υποτιθεται κι εφυγαν για να μεινει το ζευγαρακι.. Ειχε μεγααααλη επιτυχια, περασαν τελεια, και ειχε πλακα το σκηνικο. Μπορεις να κανεις απο αυτο που ειναι νταβαντουρικο σχετικα, μεχρι να μαγειρεψεις κατι απλο, η να τη βγαλετε με κρασακι εκει.. Αλλιως βγειτε καπου εξω, και πηγαινετε στην παραλια για ποτακι και αγκαλιτσες.
Τωρα για πιο "υλικο" δωρο..αγορασε του κατι που εχει πεταξει σε ανυποπτη στιγμη οτι του αρεσει και δεν κανει "μπαμ" οτι το ξερεις.. πχ ειχα παρει στον φιλο μου ενα περιεργο διακοσμητικο που του χε κανει εντυπωση οταν το ειδαμε, 1 μηνα μετα για ασχετο λογο, και του εκανε εντυπωση οτι το θυμομουν ακομη..Θα ελεγα να αποφυγεις μπλουζες και τετοια, παραειναι συνηθισμενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ποιός μίλησε για playstation???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes :
Τι ομάδα είναι? καντου δώρο ενα διαρκείας!

Δεν ασχολείται με ποδόσφαιρο μόνο με φόρμουλα :/
Δεν ξέρω με έχει μπερδέψει πολύ αυτή η κατάσταση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αααααχ σήμερα κλείνουμε μισό χρόνο και μου έκανε δώρο ένα Creative MuVo 1GB!!!!! :inlove:
Εγώ η γουρούνα δεν του έκανα τίποτα γιατι αφένος μεν είμαι ταπι αφετέρου είχαμε υποσχεθει οτι αυτη τη φορα δεν θα κάναμε δώρα ο ένας στον άλλο για να μας μεινουν περισσότερα χρήματα για τις διακοπές κι αυτός δεν το τήρησε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Πάρτου ένα playstasion αν δεν έχει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ʼξιος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
Δεν ασχολείται με ποδόσφαιρο μόνο με φόρμουλα :/
Δεν ξέρω με έχει μπερδέψει πολύ αυτή η κατάσταση.
Ένα ρούχο ή κάτι τέτοιο της ομάδας που υποστηρίζει τότε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
μιας που η υπερειδική τελείωσε και δεν μπορείς να του πάρεις εισητήρια.....
η πρόταση μου είναι ένα αντίγραφο αυτοκίνητο της f1 (εννοείται σε μικρό μέγεθος ε? :P)
υπάρχουν στην αγορά πιστά αντίγραφα αυτοκινήτων που κάθε άλλο παρά παιδικά παιχνίδια είναι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Καλά ρε παιδιά τι κόλημα φάγατε με το Playstasion ? Μια πρόταση είναι και αυτή. Εγω το είπα αν δεν σας αρέσει σαν ιδέα, ας του πάρει x-box :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Σε άντρα ή γυναίκα;Ή τουλάχιστον τι ειδικότητα ώστε να κάνεις κάτι συμβολικό.Σε γνωστό μου που πήρε πτυχίο στα Οικονομικά του δώρισα μια πένα για να υπογράφει τους πρώτους του ισολογισμούς.Δεν ξέρω αν υπάρχουν στάνταρ δώρα για τέτοια περίσταση.Σε μια άλλη φίλη είχαμε πάρει μια κορνίζα για το πτυχίο της(προφητικό δώρο δυστυχώς αφού μόνο για κορνιζάρισμα της χρησίμευσε δεν το εξάσκησε ποτέ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Εγω μπορώ να πώ playstasion η θα αρχίσετε πάλι να φωνάζετε ? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Εγώ έκανα δώρο ένα ταξίδι έκπληξη στο Παρίσι στην μέλλουσα γυναίκα μου τον Φεβρουάριο. Το πρώτο βράδυ κάτω απο τον πύργο του Αιφελ της ζήτησα να με παντρευτεί (γονάτισα μονόπετρο κτλ). Ήταν κάτι που ήξερα ότι το ήθελε και η έκφραση της ήταν το καλύτερο δώρο για εμένα.
Πάρα πολύ ρομαντικό!! :worship:Το καλύτερο δώρο ή μάλλον αυτό που θυμάμαι με συγκίνηση μου το είχε κάνει ένας συμμαθητής μου που τα είχαμε στη 2α γυμνασίου.Μου το έδωσε ανήμερα του Αγ.Βαλεντίνου(αν κι εγώ δεν πιστεύω σε τέτοιου είδους γιορτές συν ότι τέτοια μέρα έχασα και τον παππού μου),ήταν μια τεράστια καρδιά και μάζευε λεφτά δύο μήνες για να την αγοράσει.Στο σχολείο και στο δρόμο για το σπίτι με κοιτούσαν όλοι που την κουβάλαγα.Μέχρι σήμερα την έχω σε περίοπη θέση στο σπίτι μου,μου θυμίζει μια εποχή αθωότητας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
yanni θα πρόσθετα μαζί με το playstation και το pro evolution X...

ps. Προσοχή όμως γιατι ο συνδιασμός αποτελεί αιτία χωρισμου!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top