Προτάσεις για το ''μένουμε σπίτι''

Μάρκος Βασίλης

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 1,871 μηνύματα.
Επίσης, για τα μέλη που αγαπούν την τέχνη και, ιδιαίτερα την ευρωπαϊκή, υπάρχει και το πολύ ωραίο project Europeana με πληθώρα έργων τέχνης - πίνακες, τοιχογραφίες, ποιήματα - σε ψηφιακή μορφή από την μακραίωνη ευρωπαϊκή παράδοση.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,404 μηνύματα.
Όπως καταλαβαίνετε θα ήταν αδιαννόητο να μην έβαζα σαν πρόταση το casa de paperl 4η σεζόν!
Το οποίο σήμερα έκανε πρεμιέρα στο Netflix.
Και εθεάθη και ο Βερολίνος!
Τρέχωωωωωωωωωω!:jumpy:
La Casa De Papel σεζόν 4: Αναμονή τέλος – Οι αγαπημένοι ληστές επέστρεψαν
La Casa De Papel σεζόν 4: Ο νέος κύκλος επεισοδίων της αγαπημένης σειράς είναι διαθέσιμος και στο Ελληνικό Netflix.
La Casa De Papel σεζόν 4: Εκατομμύρια άνθρωποι σε όλο τον κόσμο περίμεναν αυτή τη μέρα. Εδώ και καιρό ήταν γνωστό ότι σήμερα, Παρασκευή (3/4) θα κυκλοφορήσει η νέα σεζόν της επιτυχημένης Ισπανικής σειράς. Θυμίζουμε ότι η εταιρία παραγωγής είναι το Netflix κάτι που σημαίνει ότι όλα τα επεισόδια της σειράς είναι άμεσα διαθέσιμα. Βέβαια αν υπολογίσουμε την καραντίνα, τότε αρκετός κόσμος δεν θα αργήσει να τα δει.

Δεν είναι λίγοι αυτοί που περιμένουν το Σαββατοκύριακο για να δουν τα επεισόδια το ένα μετά το άλλο. Ωστόσο σε περίπτωση που κάποιος βιάζεται μπορεί να τα δει από σήμερα. Συγκεκριμένα το Netflix είχε ανακοινώσει ότι μετά τις 10 το πρωί της Παρασκευής τα επεισόδια θα είναι διαθέσιμα σε όλο των κόσμο. Φυσικά και στην Ελλάδα. Θυμίζουμε ότι η τέταρτη σεζόν αποτελείται από 8 μέρη.

La Casa De Papel: Η σειρά φαινόμενο

Μπορεί το La Casa De Papel να είναι μια από τις πιο επιτυχημένες σειρές των τελευταίων ετών, αλλά τα πράγματα δεν ήταν πάντα έτσι. Η σειρά δημιουργήθηκε και αρχικά προβλήθηκε στην Ισπανική τηλεόραση. Ωστόσο η ανταπόκριση που είχε από τον κόσμο δεν ήταν η αναμενόμενη και έτσι ολοκληρώθηκε μετά τα δυο πρώτα μέρη.
Το Netflix αγόρασε τα δικαιώματα όπως κάνει με πολλές σειρές που δεν είναι δικής του παραγωγής. Η ιστορία από εκεί και μετά είναι γνωστή. Η «Τέλεια Ληστεία» έγινε μεγάλη επιτυχία αναγκάζοντας τους δημιουργούς να γυρίσουν άλλες δυο σεζόν με την τέταρτη να ξεκινάει από σήμερα το πρωί.

:popcorn:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
Όπως καταλαβαίνετε θα ήταν αδιαννόητο να μην έβαζα σαν πρόταση το casa de paperl 4η σεζόν!
Το οποίο σήμερα έκανε πρεμιέρα στο Netflix.
Και εθεάθη και ο Βερολίνος!
Τρέχωωωωωωωωωω!:jumpy:

:popcorn:


Που σαι ρε σήμερα; Σε κατάπιε ο Φονογιόσας;;;

Παιδιά αμα δεν δει αυτή και τα 8 επεισόδια δεν την ξαναβλέπουμε, σας το λέω.

ΥΓ: Αμα μου τα σποιλάρεις σε έφαγα. Είδα το 1ο μόνο.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,404 μηνύματα.
Που σαι ρε σήμερα; Σε κατάπιε ο Φονογιόσας;;;

Παιδιά αμα δεν δει αυτή και τα 8 επεισόδια δεν την ξαναβλέπουμε, σας το λέω.

ΥΓ: Αμα μου τα σποιλάρεις σε έφαγα. Είδα το 1ο μόνο.
:lol:
Όχι ρε μη νομίζεις είδα μέχρι το 3ο! Και πολύ, διότι γω θέλω να έχω να το φχαριστιέμαι τουλάχιστο καμία βδομαδούλα δεν θέλω να φύγει μονορούφι. Να, σήμερα θα δω το 4ο και όχι άλλο.
:dance2:

#μένουμεσπίτι: H VW δείχνει ψηφιακά το περίπτερο που είχε ετοιμάσει για την έκθεση της Γενεύη
1586020991242.png


To #μένουμεσπίτι δεν ισχύει μόνο για τη χώρα μας αλλά σχεδόν για όλες τις ευρωπαϊκές που προσπαθούν με την κοινωνική απομόνωση να περιορίσουν την πανδημία του κορωνοϊού.

Σε αυτήν την κατηγορία συγκαταλέγονται και οι αυτοκινητοβιομηχανίες, οι οποίες είχαν βέβαια και προ κορωνοϊού ψηφιακές υπηρεσίες, όπως αυτή του Configurator, με την οποία κανείς μπορεί να διαμορφώσει το καινούργιο του αυτοκίνητο όπως ακριβώς επιθυμεί. Απλά τώρα εμπλουτίζουν συνεχώς τις δυνατότητές του.
Η VW για παράδειγμα δημιούργησε μια ενότητα στο γερμανικό site της που μπορείτε να τη δείτε κάνοντας κλικ ΕΔΩ, στην οποία μπορεί κανείς για πρώτη φορά να περιηγηθεί εικονικά στο περίπτερό της στην έκθεση της Γενεύης που όπως είναι γνωστό ακυρώθηκε κυριολεκτικά την τελευταία στιγμή. Και βέβαια να δει όλα τα καινούργια μοντέλα που θα παρουσίαζε από όλες τις δυνατές γωνίες αλλά και να αλλάξει τα χρώματα, τις ζάντες τους κ.λπ.
Μεταξύ των virtual εκθεμάτων είναι και η καινούργια, 8η κατά σειρά γενιά του Golf GTI, που με 245 ίππους υπόσχεται πολύ καλές επιδόσεις, καθώς και το plug-in υβριδικό Golf GTE των επίσης 245 ίππων αλλά και το GTD, με το πετρελαιοκινητήρα των 2.000 κυβικών και των 200 ίππων.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
:lol:
Όχι ρε μη νομίζεις είδα μέχρι το 3ο! Και πολύ, διότι γω θέλω να έχω να το φχαριστιέμαι τουλάχιστο καμία βδομαδούλα δεν θέλω να φύγει μονορούφι. Να, σήμερα θα δω το 4ο και όχι άλλο.
:dance2:

Ετσι, κι εγω τις γλεντάω! Είσαι σουξεδιάρα!

ΥΓ: Ασχημο το γκολφάκι μωρέ, τι το βαλες και το χάλασες το ποστάκι :P
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,404 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top