Προτείνετε ή αναζητήστε κάποιο Software

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Ξερει κανεις καποιο lame mp3 free download για το audacity; Θελω να κανω εξαγωγη τα τραγουδια σε mp3 και δεν μπορω. Τι να κανω ρε γαμωτο;


Το βρηκα τελικα...χιχι. Απο δω:

https://1download1.com/tag/lame_enc-dll-audacity/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

giosx

Δραστήριο μέλος

Ο Γοργίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χειρούργος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 652 μηνύματα.
Το καλύτερο είναι.... πήγαινε στο https://www.filestube.com/ βάλτο ψάξιμο και πάρτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
θελω ενα προγραμμα που θα συγχρονιζει ενα φακελο(και προφαως ολους τους υποφακελους του) μεταξυ 2(εσωτερικων) σκληρων δισκων
ωστε οταν θα ''πειραζω'' τον ενα φακελο να αλλαζει αντιστοιχα αυτος ο φακελος και στον ενα αλλο δισκο που θα τον εχω συγχρονισμενο


προτασεις παρακαλω;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
θελω ενα προγραμμα που θα συγχρονιζει ενα φακελο(και προφαως ολους τους υποφακελους του) μεταξυ 2(εσωτερικων) σκληρων δισκων
ωστε οταν θα ''πειραζω'' τον ενα φακελο να αλλαζει αντιστοιχα αυτος ο φακελος και στον ενα αλλο δισκο που θα τον εχω συγχρονισμενο


προτασεις παρακαλω;)
με μια απλη αναζητηση στο google ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ :P βρικα:

αυτο

και

αυτο

ελπίζω να σε βοηθησα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
με μια απλη αναζητηση στο google ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ :P βρικα:
γενικα δεν εχω προβλημα με τα ορθογραφικα αλλα FUCK BOLD!!!!
περα απο αυτο ναι εχεις δικιο αλλα τοτε που ηθελα την απαντηση αμεσα σε 1-2 μερες το πολυ για να κανω την δουλεια μου δεν απαντησες...Τεσπα τωρα το εκανα....

ελπίζω να σε βοηθησα! :)
αν καιθ άργησες λιγο δεν πειραζει η προσπαθεια ειναι που μετραει:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
γενικα δεν εχω προβλημα με τα ορθογραφικα αλλα FUCK BOLD!!!!
περα απο αυτο ναι εχεις δικιο αλλα τοτε που ηθελα την απαντηση αμεσα σε 1-2 μερες το πολυ για να κανω την δουλεια μου δεν απαντησες...Τεσπα τωρα το εκανα....

αν καιθ άργησες λιγο δεν πειραζει η προσπαθεια ειναι που μετραει:D:D
Δεν φταίω εγώ άλλα τα γράφω γρήγορα btw θα βάλω το check spell στο firefox και όλα θα φτιάξουν! :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Λοιπών, θα ήθελα ένα πρόγραμμα που να μετατρέπει τοις ασπρόμαυρες φωτογραφίες σε έγχρωμες , πειτε μου :D
Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.
Το καταλαβαίνεις οτι αυτό δεν γίνεται έτσι; :Ρ

To να μετατρέψεις μια φωτογραφία απο έγχρωμη σε ασπρόμαυρη είναι απλό γιατι "φιλτράρεις" κάποιες πληροφορίες απο αυτή. Σκέψου οτι έχεις ένα κουβά άμμο και τον κοσκινίζεις. Τις πέτρες που μένουν στο τέλος μπορείς να τις ξαναβάλεις στο ίδιο σημείο που ήταν πρίν μέσα στον κουβά;

Toυλάχιστον όχι έτσι απλα, με χρήση Photoshop ή αλλου προγράμματος editing μπορείς να χειριστείς κατάλληλα τις φωτογραφίες δίνοντας εσύ τις αποχρώσεις και μετα αναλαμβάνει το πρόγραμμα. Θέλει αρκετή δουλειά απ'ότι κατάλαβα όμως.

Η διαδικασία πάντως colored to black n white είναι μή αντιστρεπτή.

https://www.howtogeek.com/howto/4206...k-and-white-vintage-photographs-in-photoshop/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Το καταλαβαίνεις οτι αυτό δεν γίνεται έτσι; :Ρ

To να μετατρέψεις μια φωτογραφία απο έγχρωμη σε ασπρόμαυρη είναι απλό γιατι "φιλτράρεις" κάποιες πληροφορίες απο αυτή. Σκέψου οτι έχεις ένα κουβά άμμο και τον κοσκινίζεις. Τις πέτρες που μένουν στο τέλος μπορείς να τις ξαναβάλεις στο ίδιο σημείο που ήταν πρίν μέσα στον κουβά;

Toυλάχιστον όχι έτσι απλα, με χρήση Photoshop ή αλλου προγράμματος editing μπορείς να χειριστείς κατάλληλα τις φωτογραφίες δίνοντας εσύ τις αποχρώσεις και μετα αναλαμβάνει το πρόγραμμα. Θέλει αρκετή δουλειά απ'ότι κατάλαβα όμως.

Η διαδικασία πάντως colored to black n white είναι μή αντιστρεπτή.

https://www.howtogeek.com/howto/4206...k-and-white-vintage-photographs-in-photoshop/
χμμ.. εγώ βρήκα αυτό, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω πως δουλεύει.. :/: ,βασικά θέλω ένα πρόγραμμα auto, κάπου θα υπάρχει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους! Κανονικά, για να δω ποιοι υπολογιστές/tables κ.λ.π. είναι συνδεδεμένα στο router μου, μπαίνω στη σελίδα του router, πάω "Advanced Status" > "DHCP", εγώ όμως θέλω ένα πρόγραμμα, το οποίο να συνδέετε με το router μου, και κάθε φορά που κάποιος υπολογιστής συνδέετε στο router μου, να μου βγάζει ειδοποίηση κάτω δεξιά (πως λέει το skype: "Ο τάδε συνδέθηκε") ότι συνδέθηκε κάποιος, το όνομα του υπολογιστή του, την ip και την mac του.
Και εδώ θέλω την βοήθεια σας, μπορείτε να μου βρείτε ένα τέτοιο; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
κατι λιγοτερο περιπλοκο
ποιο το αγαπημενο σας προγραμμα αναπαραγωγης ταινιων με αυτοματη ληψη/αναζητηση υποτιτλων;
ειχα το bsplayer αλλα μου εβγαλε trojan στη ληψη και το παρατησα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
kmplayer
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria Bluemind

Νεοφερμένος

Η Maria Bluemind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 116 μηνύματα.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Σου έβγαλε trojan??
ναιπ
αλλα επειτα το κατεβασα απο το softonic και δε μου εβγαλε τιποτα παρολο που το ξαναπερασα με το antivurius και ετσι αποφασισα να το αφησω ετσι. ναι, βαριεμαι να κανω τη διαδικασια με τους υποτιτλους (τα θελω ολα ετοιμα:P)
παντως θα ξερω και για χειροκινητα απο δω και περα thanks!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ένα μικρό application που πραγματικά με εντυπωσίασε και είναι και δωρεάν.

Οι οθόνες έχουν μπει για τα καλά στην ζωή μας. Εντυπωσιακές και με πλούσια χρώματα, ή απλά κάποια e-lnk. Όπως και να έχει, δεν ήμαστε λίγοι εκείνοι που αναγκαζόμαστε ή επιθυμούμε κάποια βράδια να τα περνούμε μπροστά από μια οθόνη. Προσωπικά, ακόμη και με ικανοποιητικό φωτισμό τριγύρω, τα μάτια μου στις βραδινές ώρες κουράζονται πολύ πιο εύκολα και αυτό παρόλο που έχω αυτόματη αυξομείωση της φωτεινότητας.

Το f.lux υπόσχεται και καταφέρνει να κάνει τα πράγματα ελαφρώς καλύτερα. Συγκεκριμένα ανάλογα με την ώρα, πειράζει την θερμότητα των χρωμάτων. Μάλιστα έχει και δυνατότητα για να ορίσεις και την τοποθεσία για πιο ...ξεκούραστα αποτελέσματα.

Blue Light Affects Sleep (and here's why)

We know that night-time exposure to blue light keeps people up late. We believe that f.lux adjusts colors in a way that greatly reduces the stimulating effects of blue light at night.

To understand the effects of f.lux on sleep, we've spoken with some researchers, and we've read a whole lot of papers.
The science that explains why blue light keeps you up was begun many years ago in the study of bird migration, and it continued in humans with the discovery of a new photoreceptor in the eye, called Melanopsin. Many are familiar with the "rods and cones" that provide our visual capabilities, but it was only about 15 years ago that retinal ganglion cells containing melanopsin, which are sensitive to a narrow band of blue light in the 460-480nm range, were discovered, and their unique effect on sleep was investigated.

The experimental research suggests that an average person reading on a tablet for a couple hours before bed may find that their sleep is delayed by about an hour. Clearly, the details are complicated, but that's why we get to cite so many very interesting papers.
Download
(Επίσης διαθέσιμο για Mac, Linux , and iPhone/iPad)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top