Προτείνετε ή αναζητήστε κάποιο Software

Αμελί

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αμελί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

indiespyllak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σπύλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Tίποτα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JimCoun

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Για το πρώτο δες το ulead gif animator. Δεν ξέρω αν είναι 3d.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

markip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 199 μηνύματα.
1) ένα πρόγραμμα με το οποίο να μπορώ να φτιάξω 3D animation.

2) ένα άλλο που να βάζω τη φωτό μου και να αλλάζει μαλλιά και τέτοια.


Μήπως έχετε κάποια υπ'όψην να μου προτείνετε;;

~~Ευχαριστώ~~

:):)

Λοιπον για να φτιαχνεις 3D animation υπαρχει ενα freeware προγ/μα που το λενε Blender και αυτο που κανεις ειναι να σχεδιαζεις σε 3 διαστασεις. https://www.blender.org/download/get-blender/ & το tutorial https://www.blender.org/education-help/tutorials/

Tωρα για να αλλαζεις μαλλια, μπορεις να το κανεις με το photoshop ή με το αντιστοιχο freeware που ειναι το Gimp.(ψαξε στο ιντερνετ θα βρεις πολλα tutorials). Παντως εγω για make over χρησιμοποιω μια ιστοσελιδα την https://www.taaz.com/ με μια δωρεαν εγγραφη μπορεις να ανεβασεις φωτο σου και να κανεις make over (δηλ. να αλλαξεις μαλλια, να βαλεις μασκαρα, σκιες κτλ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maraki7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Βρε παιδιά και εγώ ψάχνω το photoshop για rapidshare,αλλά δεν βρίσκω λινκ!
Μήπως μπορεί να με βοηθήσει κάποιος;
:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Γιατί δεν μου ακούγεται σωστό;:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JimCoun

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Βρε παιδιά και εγώ ψάχνω το photoshop για rapidshare,αλλά δεν βρίσκω λινκ!
Μήπως μπορεί να με βοηθήσει κάποιος;
:thanks:

Μαρία μην περιμένεις να σου δώσουμε από εδώ λινκ για να κατεβάσεις πειρατικά. Θες να σου στείλω ορισμένα site με pm, τα οποία έχουν πολλά rapidshare links για να βρεις αυτό που θες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maraki7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Γιατί δεν μου ακούγεται σωστό;:hmm::hmm:
Τι εννοείς;:hmm:
-----------------------------------------
Μαρία μην περιμένεις να σου δώσουμε από εδώ λινκ για να κατεβάσεις πειρατικά. Θες να σου στείλω ορισμένα site με pm, τα οποία έχουν πολλά rapidshare links για να βρεις αυτό που θες?
Α συγνώμη αν αυτό που είπα ήταν λάθος.
Απλά σε άλλα forum επιτρεπόταν και νόμιζα το ίδιο και για εδώ!
Αν θέλεις στείλε μου πμ.
:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Τι εννοείς;:hmm:
-----------------------------------------

Α συγνώμη αν αυτό που είπα ήταν λάθος.
Απλά σε άλλα forum επιτρεπόταν και νόμιζα το ίδιο και για εδώ!
Αν θέλεις στείλε μου πμ.
:thanks:
Θα σου στείλει πμ ο Δημήτρης!!Κανονικά απογορεύεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JimCoun

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Βρε παιδιά και εγώ ψάχνω το photoshop για rapidshare,αλλά δεν βρίσκω λινκ!
Μήπως μπορεί να με βοηθήσει κάποιος;
:thanks:

Σου έστειλα το pm.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Θελω να ρωτησω το εξης.
Μπορω να διαβασω ενα κειμενο που το εχω σε σημειωματαριο σε Adobe Reader 9;
Οπουδηποτε αλλου με κουραζει στα ματια. Αν οχι προτεινετε μου αλλα προγραμματα για αναγνωση.
Ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Δες αυτό: https://www.doc2pdf.net/ Μετατρέπει τα αρχεία Word σε Pdf.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Αααα μαλιστα. Οτι πρεπει. Σε ευχαριστω πολυ!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Microfost reader, αλλα απλα ψαξε converter στο ιντερνετ.
txt to pdf πχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.

Falcon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 363 μηνύματα.
1) ένα πρόγραμμα με το οποίο να μπορώ να φτιάξω 3D animation.

2) ένα άλλο που να βάζω τη φωτό μου και να αλλάζει μαλλιά και τέτοια.


Μήπως έχετε κάποια υπ'όψην να μου προτείνετε;;

~~Ευχαριστώ~~

:):)

Για το πρώτο προτείνω το https://www.turbosquid.com/gmax

είναι δωρεάν και με πάρα πολλές δυνατότητες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμελί

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αμελί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ όλους παιδιά!! Θα τα κοιτάξω όλα!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Λεπον! Τοσο καιρο που παιζω σε διαφορα συγκροτιματα εχω μαζεψει μερικα live στην πλατη μου, και αρκετα απο αυτα τα εχω σε dvd. Επειδη ομως δεν εχω ο ιδιος βιντεοκαμερα, μου δινανε παντα ετοιμα τα dvd...
Ετσι λοιπον εχω καπια που εκτος απο την δικη μου μπαντα εχουν και αλλες μεσα, εχω αλλα σε avi και mpg, και γενικα ενα μεγαλο χαος.
Θελω λοιπον να τα συμαζεψω σε 2-3-4 (οσα παρει) dvd που να εχουν μονο σημεια που με ενδιαφερουν απο καθε dvd, και στην πορεια να τα ενγραψω σε μορφη ωστε να παιζουν τοσο σε pc οσο και σε dvd τηλεωρασης.
Θα χρειαστω λοιπον κατι για να τα ripαρω, κατι για να τα κοψω και να τα ραψω, και κατι για να τα κανω σε καταληλη μορφη για dvd...
Για πειτε λοιπον, τι και πως κανω...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
βρηκα αυτο το προγραμματακι

https://www.kepik.gr/?p=1465
αυτο βαζει την αλλαγη γλωσσας στο caps lock ... και οταν θελεις το απενεργοποιεις..

και για να το βαλεις να ξεκινα μαζι με το λειτουργικο πατηστε στο εναρξη/εκτελεση(run) την εντολη shell:startup στο φακελο που ανοιξει ή βαλτε το ιδιο το capsule.exe ή καλυτερα τραβηξτε το με Δεξι Κλικ στο φακελο και πατηστε συντομευση...

ειναι φοβερο ..τωρα το βρηκα και εγω και κανει φοβερη δουλεια..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Τζααααααα:beating:

Για win 7 ποια έκδοση του nero προτείνετε;
Το nero δεν είναι το καλύτερο αντιγραφικό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top