Πρόβλημα με ενσωματωμένη κάμερα

SARALIANA

New member

Η SARALIANA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 9 μηνύματα.
γεια σας εχω ενα προβλημα με την ενσωματωμενη κάμερα της οθονης μου δεν εχω το ντράιβερ για να την εγκαταστήσω εσείς μπορείτε να με βοηθήσετε καθόλου?????

Anarki

New member

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,903 μηνύματα.
Αν είναι σε λαπτοπ πες μας το ακριβές μοντέλο για να σου βρούμε.

Timmy

New member

Ο Timmy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 120 μηνύματα.
μπορεις να βριες το καταλληλο driver απο το site του κατασκευαστη της καμερας σου. Απλα πατα εκει που λεει drivers ή downloads ή support και θα τα βρεις:D

Sweet_Butterfly

New member

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α . Έχει γράψει 339 μηνύματα.
έχω ενσωματωμένη κάμερα sony visual communication camera αλλά δεν λειτουργεί...μόλις την ανοίγω φαίνεται μόνο μαύρο χρώμα :( την απεγκατέστησα και τώρα δεν υπάρχει καν :(

Τελευταία επεξεργασία:

Boom

New member

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,123 μηνύματα.
Κάνε απεγκατάσταση και εκ νέου εγκατάσταση, δε νομίζω να μη γίνει.

Boom

New member

Αφού είναι ενσωματωμένη νομίζω θες μόνο drivers που τους βρίσκεις από το site του pc σου.

Tι μάρκα είναι το pc;

Sweet_Butterfly

New member

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α . Έχει γράψει 339 μηνύματα.
κατεβασα ενα ασχετο προγραμμα...μαλλον το προβλημα ειναι της καμερας..γιατι δειχνει πανω πρασινο φωτακι οτι ιεναι αναμμενη αλλα δειχνει μαυρο φοντο :(

Morelo

New member

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 871 μηνύματα.
Κατεβασε αυτο και δοκιμασε να δεις αν δουλευει..

Boom

New member

Έχεις πειράξει καθόλου τις ρυθμίσεις; Φωτεινότητα κτλ;

Πάντως αν θες πες το μοντέλο του pc σου, πολλά προβλήματα λύνονται με μία επανεγκατάσταση.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...