Πρόβλημα με ιό (virus)

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ναι κατάλαβα τι έγινε, αλλά ήταν σίγουρο οτι θα κολλήσεις τον ιό έτσι. Αυτοκτονία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

000090

Νεοφερμένος

Ο 000090 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 68 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Σωστα ειπε ο Eukleidis ... αμα εχεις πολλα... το anti-virus καθεται στο συστημα σου σε ενα συγκεκριμενο spot, ετσι εκει μπορει να καθεται ενα... αλλιως BSOD = google it :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
I made restore and now it's worse because not only the virous is still here but now the keyboard doesn't turn in greek me kamia panagia.:P:mpam:
I apologise for the english-greeklish.Exactly as you said.Suicide.:(:timoria:

Thanks anyway!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Γιατί δεν κατεβάζεις τα προγράμματα που παρέθεσαν τα παιδιά; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Because:
Σωστα ειπε ο Eukleidis ... αμα εχεις πολλα... το anti-virus καθεται στο συστημα σου σε ενα συγκεκριμενο spot, ετσι εκει μπορει να καθεται ενα... αλλιως BSOD = google it
:)
But now I'm gonna unistall avast and install one of the recommended antivirous.
Thanks!:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Γράψε greeklish μωρέ μέχρι να το φτιάξεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
I made restore and now it's worse because not only the virous is still here but now the keyboard doesn't turn in greek me kamia panagia.:P:mpam:
I apologise for the english-greeklish.Exactly as you said.Suicide.:(:timoria:

Thanks anyway!:)

:lol::lol::lol:

Έγραψες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έχω το avg και όταν μου έλεγε για ιό έβγαινε ένα παράθυρο κι έλεγε σε ποιο αρχείο είναι.Και πήγα εκεί και τα διέγραψα,ελπίζω να έκανα καλά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Έχω το avg και όταν μου έλεγε για ιό έβγαινε ένα παράθυρο κι έλεγε σε ποιο αρχείο είναι.Και πήγα εκεί και τα διέγραψα,ελπίζω να έκανα καλά:P
εξαρταται που και τι ηταν το αρχειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ούτε που κατάλαβα τι ήταν.Πάντως το pc λειτουργεί κανονικά.Άσε που σταμάτησαν και τα αναδυόμενα παράθυρα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ προτείνω να διαγράψεις τα αρχεία στο φάκελο temp στον χρήστη σου του συστήματος (δεν ξέρω πού είναι στα xp). Έτσι προς το παρόν θα φύγει το αρχείο που το κάνει να εκτελεί. Ύστερα, βάλε το avast να ψάξει και βλέπουμε. Επίσης αφότου βγάλεις τον ιό, πάρε ή Kaspersky Internet Security ή NOD32 για αποτελεσματική προστασία. (Εάν θες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
στο τελος να της πεις να διαγραψει ολο τον system32 φακελο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
φορματ και LINUX απλα πραγματα αλλα ουδεις εγκαταλειπει τη "ζεστασια" των "παραθυρων"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
στο τελος να της πεις να διαγραψει ολο τον system32 φακελο

:lol: Καλό αλλά σε εμένα πέτυχε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
πολλοι το κανουν αλλα ας το αποφευγουν οι απλοι καθημερινοι χρηστες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Χρόνη τον τεμπ τον διέγραψα ολόκληρο το μεσημέρι.:P:P
Αλλά και πάλι δεν έφευγε ο ιός.Έβγαλα το αβαστ και έβαλα το Nod32 και νομίζω οτι τώρα έγιανε.:P
Το έβαλα και σκανάρει το δίσκο.:)Το κακό είναι οτι είναι μόνο για 30 μέρες.Μάλλον πρέπει να κατέβασα τίποτα trial version.:/

Σας ευχαριστώ πολύ και πάλι.Καλό βράδυ!!

Υ.Γ.Ως δια μαγείας μόλις έκανα unistall το αβάστ το πληκτρολόγιο γύρισε στα ελληνικά.Ανάσταση!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Χρόνη τον τεμπ τον διέγραψα ολόκληρο το μεσημέρι.:P:P
Αλλά και πάλι δεν έφευγε ο ιός.Έβγαλα το αβαστ και έβαλα το Nod32 και νομίζω οτι τώρα έγιανε.:P
Το έβαλα και σκανάρει το δίσκο.:)Το κακό είναι οτι είναι μόνο για 30 μέρες.Μάλλον πρέπει να κατέβασα τίποτα trial version.:/

Σας ευχαριστώ πολύ και πάλι.Καλό βράδυ!!

Υ.Γ.Ως δια μαγείας μόλις έκανα unistall το αβάστ το πληκτρολόγιο γύρισε στα ελληνικά.Ανάσταση!:D

:no1::no1::no1::no1::no1::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Μπράβο, Ντομένικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι για να μην ανοίγω άλλο τόπικ:
Εγκατέστησα το Νοντ το trial version για 30 μ'ερες και τώρα που τελείωσε δε μπορώ να το απεγκαταστήσω τελείως.Δεν μου βγάζει επιλογή.:(



Επίσης μόλις έληξε εγκατέστησα το αβαστ πάλι μιας και δε με άφηνε να εγκαταστήσω το νοντ.Αλλά μάλλον το πσ έχει γεμίσει ιούς καθώς δεν μου ανοίγει κανένα αρχείο του microsoft office και μου βγάζει σφάλμα οτι έχει προσβληθεί από ιό.:(

Ορίστε τι μου λέει κάθε φoρά που πάω να ανοίξω κάτι:








Καμία πρόταση;;Τι μπορώ να κάνω πέρα από φορμάτ;
Η επανεκκίνηση δε δούλεψε btw.

Thank you in advance!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
djohn!!! Βοήθεια!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top