Πρόβλημα με τον server του MyCat;

Ελένη Άνση

Νεοφερμένος

Η Ελένη Άνση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Το ξέρω έχω ανοίξει θέμα σε λάθος σημείο, αλλά, δεν μπορώ να μπω στο σωστό
Χθες και σήμερα έχω τεράστιο πρόβλημα με τη σύνδεση στο σάιτ!!!:(Αργεί τρομερά να συνδεθεί, και δεν ανοίγει θέματα καθόλου
Υποθέτω κάποιο πρόβλημα έχει ο server. Αν γίνεται να ειδοποιηθούν οι αρμόδιοι, εγώ δεν ξέρω τί άλλο να κάνω.
Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Το ξέρω έχω ανοίξει θέμα σε λάθος σημείο, αλλά, δεν μπορώ να μπω στο σωστό
Χθες και σήμερα έχω τεράστιο πρόβλημα με τη σύνδεση στο σάιτ!!!:(Αργεί τρομερά να συνδεθεί, και δεν ανοίγει θέματα καθόλου
Υποθέτω κάποιο πρόβλημα έχει ο server. Αν γίνεται να ειδοποιηθούν οι αρμόδιοι, εγώ δεν ξέρω τί άλλο να κάνω.
Ευχαριστώ


Και εμένα αργεί αφάνταστα...Πολλές φορές δεν μου εμφανίζει και θέματα.Στην αρχή νόμιζα ότι είχε πρόβλημα ο υπολοιστής μου.Όμως μετά μπήκα στον άλλο(γιατί έχουμε 2 υπολογιστές) αλλά και εκεί τα ίδια.Σκέφτηκα μήπως έχει πρόβλημα η σύνδεση,το κοιτάξαμε και αυτό.Από χτες συμβαίνουν αυτά.Τώρα που δεν μπορείτε να μπείτε και εσείς μάλλον έχει κάποιο πρόβλημα ο server!:hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ομιλούμε γαληκά

Νεοφερμένος

Η ομιλούμε γαληκά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Κι εγώ τα ίδια :(

Λέτε να μας προβοκάρουν τίποτα ποντίκια;; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νεκταρια

Νεοφερμένος

Η Φουντου Νεκταρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 64 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Και γωτα ιδια,απο χτες η κατασταση παει απ το κακο στο χειροτερο.
Μηπως να το κοιταγανε λιγακι?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Παρακαλώ ας μας απαντήσει κάποιος...
Τι γίνεται;Όποιοι άλλοι έχουν πρόβλημα
με τη σύνδεση να το πουν!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moukelis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Κι εγω εχω το ιδιο ακριβως προβλημα,ειχε ξανασυμβει προσφατα.Φανταζομαι ηδη προσπαθουν να το επιλυσουν,λιγη υπομονη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ntontini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Και εγω εχω προβλημα με το ανοιγμα των σελιδων:(:hmm::blink::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzoutzou

Νεοφερμένος

Η tzoutzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Σερνομαι......!!!!!!!!!!!!!!!
Βοηθεια χριστιανοι!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Σερνομαι......!!!!!!!!!!!!!!!
Βοηθεια χριστιανοι!!!!!!!!!!!!


Μαζί σας άνθρωπε-συνάνθρωπε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria2008

Νεοφερμένος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Κι εδώ τα ίδια! Plz help :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαγισσα

Νεοφερμένος

Η μαγισσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Και εγώ τα ίδια κορίτσια ελπίζω να λυθεί γρήγορα το πρόβλημα!!!!:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstantina

Νεοφερμένος

Η kwstantina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 57 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αλιβέρι (Εύβοια). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
:mad:Κι εγω μια απο τα ιδια... :/: σεεεεεεεεερνομαι...!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ιβανα

Νεοφερμένος

Η ιβανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
σα να'φτιαξε ? :up::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρία Γάτσιου

Νεοφερμένος

Η Μαρία Γάτσιου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Τοπογράφος μηχανικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ναι:Dείχα και εγώ χτες πρόβλημα και τα έβαλα με τον αδερφό μου γιατί πίστευα οτι κάτι μου πείραξε στον υπολογιστή και μου τον χάλασε:redface::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stellak

Νεοφερμένος

Η stellak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
ναι:Dείχα και εγώ χτες πρόβλημα και τα έβαλα με τον αδερφό μου γιατί πίστευα οτι κάτι μου πείραξε στον υπολογιστή και μου τον χάλασε:redface::lol::lol:


Ζήτα συγνώμη από το παιδί:lol: Όλοι είχαμε το ίδιο πρόβλημα, αποκλείεται ο αδερφός σου να πέρασε από όλα τα σπίτια σε μια μέρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3lbereth

Νεοφερμένος

Η 3lbereth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
:up: Πετάμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Άντε,επιτέλους έφτοιαξε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzoutzou

Νεοφερμένος

Η tzoutzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Εστρωσα κι εγω!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zbeebz

Νεοφερμένος

Η αβάπτιστον αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Λαέ, πάλι ψιλοσερνόμαστε απόψε ως site ή μόνο εγώ έχω πρόβλημα; :hmm:

ΥΓ Σαν να έστρωσε τώρα! Μάλλον εγώ το είχα το πρόβλημα... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελένη Άνση

Νεοφερμένος

Η Ελένη Άνση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Λαέ, πάλι ψιλοσερνόμαστε απόψε ως site ή μόνο εγώ έχω πρόβλημα; :hmm:

ΥΓ Σαν να έστρωσε τώρα! Μάλλον εγώ το είχα το πρόβλημα... :redface:
Παθαίνει κάτι συγκοπές, αλλά, συνέρχεται από μόνο του:lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top