Πρόβλημα με το στήθος

Katerina-Maria

Νεοφερμένος

Η Katerina-Maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Καλησπέρα!θελω να αναφέρω οτι εχω ενα προβλημα με το στηθος μου...βασικα δεν ξερω αν ειναι προβλημα...συγκεκριμένα οι ρωγες μου ειδικα απο το ένα δεν ειναι εξω(καταλάβατε ελπίζω τι εννοω)...και ειναι στητες(ελπιζω να το λεω καλα)μονο σε καποιες περιπτωσεις...δεν ξερω τι να κανω να απευθυνθω σε γιατρο...κοπελες βοηθειστε...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Να κοψεις το nip tuck και το extreme makeover..:X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
κατερινα - μαρια:

Αν εισαι μικρουλα σε ηλικια μπορει στο μελλον να "ξεμυτησουν" κανονικα, αλλα γενικος συμβαινει αυτο δνε εινια καποιου ειδους προβλημα ειναι σχετικα συνηθησμενο, μην σε αγχωνει.

Και ως αντρας μπορω να σε διαβεβαιωσω οτι ΔΕΝ μας νοιαζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Μήπως πρόκειται για ανεστραμμένη θηλή;
Να πας σε έναν γιατρό, αν και μια κοπέλα που ήξερα με το ίδιο ζήτημα
έχει δύο παιδάκια και τα θηλασε κανονικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Και πάντως οπωσδήποτε (τουλάχιστον πριν γεννήσεις) δεν είναι "στητές" συνέχεια. Αλλά καλό θα ήταν να πας σε ένα ιατρό να σου πει κάτι σίγουρο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina-Maria

Νεοφερμένος

Η Katerina-Maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
18 ειμαι..τις περισσοτερες φορες η μια ειναι κανονικα και η αλλη οχι και αυτο ειναι που μου τη σπαει...ισως θα ειναι καλυτερα να απευθυνθω σε γιατρο...ευχαριστω για τις απαντησεις σας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
συγνωμη αλλα και οι δικες μου ξεμυτιζουν μονο οταν εχω αναθερμανθει ή σε αλλες περιπτωσεις...εχω προβλημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.

Katerina Kechaya

Νεοφερμένος

Η Katerina Kechaya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Δημοσιογράφος. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Nομίζω ότι είναι φυσιολογικό να "ξεπετάγονται" και στο κρύο ή τον ερεθισμό απο ύφασμα.. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top