Πρόθεση ψήφου εκλογών Ιούνιου 2012

Αν γίνουν εκλογές τον Ιούνιο, τί θα ψηφίσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 127)
  • Νέα Δημοκρατία

    Ψήφοι: 10 7.9%
  • ΣΥ.ΡΙΖ.Α

    Ψήφοι: 58 45.7%
  • ΠΑ.ΣΟ.Κ

    Ψήφοι: 4 3.1%
  • Ανεξάρτητοι Έλληνες

    Ψήφοι: 8 6.3%
  • Κ.Κ.Ε.

    Ψήφοι: 8 6.3%
  • Χρυσή Αυγή

    Ψήφοι: 11 8.7%
  • Δημοκρατική Αριστερά

    Ψήφοι: 3 2.4%
  • Οικολόγοι Πράσινοι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΛΑ.Ο.Σ.

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δημοκρατική Συμμαχία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δημιουργία Ξανά!

    Ψήφοι: 7 5.5%
  • Δράση - ΦΙΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α.

    Ψήφοι: 5 3.9%
  • Κοινωνική Συμφωνία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΟΧΙ (Δημοκρατική Αναγέννηση - ΕΠΑΜ)

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ένωση Κεντρώων

    Ψήφοι: 3 2.4%
  • Σύνδεσμος Εθνικής Ενότητας

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κόμμα Πειρατών

    Ψήφοι: 3 2.4%
  • ΚΟΙΝΩΝΙΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΚΚΕ (μ-λ) - Μ-Λ ΚΚΕ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

    Ψήφοι: 1 0.8%
  • ΕΕΚ ΤΡΟΤΣΚΙΣΤΕΣ

    Ψήφοι: 1 0.8%
  • Άλλο κόμμα

    Ψήφοι: 2 1.6%
  • Λευκό/Άκυρο/Αποχή

    Ψήφοι: 3 2.4%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Πάντως η μάνα μου ετών 49 έριξε ΣΥΡΙΖΑ,η νύφη μου ετών 29 επίσης,ο αδερφός μου επίσης,τα 2 πρώτα ξαδέρφια μου επίσης,ο θείος και θεία μου ετών 62 και 58 επίσης ΣΥΡΙΖΑ.4 στενοί φίλοι μου πάνω κάτω συνομίλικοι μου το ίδιο.Αν κρίνω από το σόι μου βγήκε ο ΣΥΡΙΖΑ,αλλά επειδή το γηρατειό παίζει να υποκύψει στο φόβο λέω τρομοκρατήστε τους,δέστε τους,κάντε τους φάλαγγα κάτι τέσπα προκειμένου είτε να ρίξουν ΣΥΡΙΖΑ ή αν δεν έχουν πειστεί μην τους αφήνετε να βγούν από το σπίτι.Κάντε μου τηλ να ρθώ να βοηθήσω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gandalf

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gandalf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
.Αν κρίνω από το σόι μου βγήκε ο ΣΥΡΙΖΑ,αλλά επειδή το γηρατειό παίζει να υποκύψει στο φόβο λέω τρομοκρατήστε τους,δέστε τους,κάντε τους φάλαγγα κάτι τέσπα προκειμένου είτε να ρίξουν ΣΥΡΙΖΑ ή αν δεν έχουν πειστεί μην τους αφήνετε να βγούν από το σπίτι.Κάντε μου τηλ να ρθώ να βοηθήσω :D

και η δημοκρατία συνεχίζεται ! :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Αυτό που προτείνεις ουσιαστικά το πράττουν τα ολιγαρχικά καθεστώτα τα οποία εν ονόματι της σωτηρίας του λαού (και της δημοκρατίας φυσικά) εξαιρούν από τις πολιτικές διαδικασίες όποιον θεωρούν "χαζό", "ανίκανο" ή οτιδήποτε άλλο τους καπνίσει. Να ξέρεις ότι όλοι οι δικτάτορες και όλοι οι φασίστες και όλοι οι απολυταρχικοί με αφετηρία την σκέψη που έκανες παραπάνω ξεκινάνε και διαμορφώνουν τις αντιλήψεις τους. Αν θες δημοκρατία, θα ψηφίσουν και οι χαζοί, και οι Χαυγίτες, και οι συριζίτες, και όλοι - γι' αυτό και λέγεται δημοκρατία. Εάν θες να εξαιρέσεις κάποιες ομάδες, τότε έχεις κάτι άλλο, γιατί πολύ απλά δεν εκφράζει όλος ο λαός τι θέλει, άλλα ένα μέρος του.

Θα αρχίσουμε να εξαιρούμε τους γέρους. Μετά τους όχι πολύ μορφωμένους. Μετά και τους πολύ νεαρούς. Μετά και τους τεμπέληδες. Και τους αναλφάβητους. Αλήθεια, τι ξέρει ένας αμόρφωτος για το καλό της χώρας?? Μετά και τους αρρώστους και τους διανοητικά καθυστερημένους. Μετά και τους φυλακισμένους. Και όσους δεν ψήφισαν Συριζα τον Μάιο να εξαιρέσουμε, γιατί προφανώς είναι χαζοί.
Εγώ λέω να καταργήσουμε και το μέγκα και το σκάι. Να επιτρέπουμε μόνο στον Ριζοσπάστη να κυκλοφορεί, γιατί οι άλλες φυλλάδες είναι "επικίνδυνες" για την δημοκρατία. Να καταργήσουμε και την ΝΔ και το ΠΑΣΟΚ βασικά μιας και κατέστρεψαν την χώρα, να αφήσουμε στην βουλή μόνο τον Σύριζα, άντε και καμμιά ανταρσύα. Εν τέλει θα ψάξουμε να βρούμε τους 20 πιο σοφούς της ελλάδας για να μας κυβερνήσουν. Aristocratic much?

Για αυτόν τον λόγο, τα ολιγαρχικά καθεστώτα άφησαν έργο πίσω τους ενώ όπου δημοκρατία και χάλι. Φυσικά, εξαιρώ τις δημοκρατικές χώρες όπως οι ΗΠΑ καθώς δεν πιστεύω πως οι εκλογές αλλάζουν κάτι. Άλλοι κυβερνούν έτσι και αλλιώς, δημοκρατία με μάσκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Εγώ λέω να καταργήσουμε και το μέγκα και το σκάι.


μετρημένα τα ψωμιά τους.Κάτσε να βγεί η Πρωθυπουργάρα και σου λέω για πότε χτυπάνε μετάνοιες οι ΤρεμοΠρετεντεροΠορτοσαλτοΠυργιωτόΜπάμπηδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
καλα η αριστερη χουντα ειναι η πιο ισχυρη

εχουμε να γελασουμε πολυ οταν πεσουν οι προοδευτικες αριστερες μασκες

και οι αριστεροι τραμπουκισμοι περασουν και στην κυβερνηση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gandalf

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gandalf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Για αυτόν τον λόγο, τα ολιγαρχικά καθεστώτα άφησαν έργο πίσω τους ενώ όπου δημοκρατία και χάλι. Φυσικά, εξαιρώ τις δημοκρατικές χώρες όπως οι ΗΠΑ καθώς δεν πιστεύω πως οι εκλογές αλλάζουν κάτι. Άλλοι κυβερνούν έτσι και αλλιώς, δημοκρατία με μάσκα.

αν ζούσαμε σε έναν ιδανικό και αγαθό κόσμο θα συμφωνούσα ότι όντως μόνο με ολιγαρχία (αριστοκρατία) μπορείς να κάνεις κάτι. Άλλα οι ολιγαρχίες ξεφεύγουν και αυθαιρετούν, και γι' αυτό εξαφανίστηκαν σταδιακά. Η δημοκρατία είναι το μόνο πολίτευμα που σου δίνει έναν τρόπο, έστω ισχνό, ελέγχου του τι γίνεται. Αναγκαία συνέπεια είναι να ψηφίζει και ο αμόρφωτος κι ο χαζός και ο ανίδεος. Η λύση όμως δεν είναι να τον εξαιρέσεις. Η λύση είναι να τον μορφώσεις. Παιδεία πάνω απ' όλα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
καλα η αριστερη χουντα ειναι η πιο ισχυρη

έτσι,έτσι.Ήδη φακελωμένος είσαι εσύ Άγγελε,εμ τι έτσι?,η αριστερή χούντα θα σε κάνει μια χαψιά.Λίγο πριν σκάσει ο μετεωρίτης και λίγο μετά την πρώτη επαφή με τους εξωγήινους.Θα προτείνω να σε βάλουμε να ακούς Bella Ciao 24/7 για αρχή.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gandalf

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gandalf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
καλα η αριστερη χουντα ειναι η πιο ισχυρη

εχουμε να γελασουμε πολυ οταν πεσουν οι προοδευτικες αριστερες μασκες

και οι αριστεροι τραμπουκισμοι περασουν και στην κυβερνηση..

δυστυχώς θα συμφωνήσω. Τις ισχυρότερες (και αγριότερες) χούντες στον κόσμο τις έχουν επιβάλλει οι κομμουνιστές. Ο Στάλιν έσφαξε γύρω στους 50.000.000 Ρώσους (ούτε καν ξένους) - πήγαινε σε καμμιά χώρα του πρώην ανατολικού μπλοκ να ρωτήσεις τι γνώμη έχουν για τον Κομμουνισμό. Όχι απλά ναζί τους θεωρούν άλλα να μην πω τι. Όταν ο πολύς "προοδευτισμός" επιβάλλεται, γίνεται η χειρότερη οπισθοδρόμηση.

(προφανώς δεν πιστεύω ότι ο σύριζα θα επιβάλει κάποια χούντα, επιβεβαιώνω απλά το ιστορικό του ποστ αυτού. Αν και συμφωνώ ότι θα διαψευστούν πολλές προσδοκίες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
δυστυχώς θα συμφωνήσω. Τις ισχυρότερες (και αγριότερες) χούντες στον κόσμο τις έχουν επιβάλλει οι κομμουνιστές. Ο Στάλιν έσφαξε γύρω στους 50.000.000 Ρώσους (ούτε καν ξένους) - πήγαινε σε καμμιά χώρα του πρώην ανατολικού μπλοκ να ρωτήσεις τι γνώμη έχουν για τον Κομμουνισμό. Όχι απλά ναζί τους θεωρούν άλλα να μην πω τι. Όταν ο πολύς "προοδευτισμός" επιβάλλεται, γίνεται η χειρότερη οπισθοδρόμηση.

(προφανώς δεν πιστεύω ότι ο σύριζα θα επιβάλει κάποια χούντα, επιβεβαιώνω απλά το ιστορικό του ποστ αυτού. Αν και συμφωνώ ότι θα διαψευστούν πολλές προσδοκίες)

Λοιπόν, όταν αναφέρεσαι σε σφαγές να λες σε παρακαλώ και ποιους έσφαξε ο Στάλιν. Η σοβιετική ένωση παραχώρησε δικαιώματα στους λαούς για 80 χρόνια. Ακόμα και τώρα χώρες όπως η Ρουμανία λησμονούν ακόμα και τα χρόνια του παλινορθωμένου καπιταλισμού (μετά το '53). Είναι πραγματικά αηδιαστικό να ταυτίζεις τον σοσιαλισμό με τον ναζισμό και ντροπή σε όσους αγωνιστές έζωσαν τη ζωή τους. Ο κόκκινος στρατός έδωσε την μεγαλύτερη μάχη ενάντια στα στρατεύματα των ναζιστών και είχε τις μεγαλύτερες απώλειες, απώλειες που δεν συγκρίνονται με κανέναν άλλον λαό.
Και μην στεναχωριέσαι ο ΣΥΡΙΖΑ δεν θα κάνει καμιά αλλαγή, το "καλύτερο" που μπορεί να πετύχει είναι ότι πέτυχε και ο Αλιέντε, αν και δύσκολα συγκρίνονται αυτά, καθώς ακόμα και ο Αλιέντε θα χαρακτήριζε ρεφορμιστή τον Τσίπρα. Ο Συριζα δεν είναι κομμουνιστικό κόμμα και ούτε είναι πρόθυμος να υπηρετήσει τα συμφέροντα της εργατικής τάξης. Οπότε μην στεναχωριέσαι, δεν θα έχουμε αύριο σοσιαλισμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Πάντως ότι και να λέτε για τους μεγάλου σε ηλικία ανθρώπους..Υπάρχουν ΣΕ ΟΛΑ ανεξαιρέτως τα κόμματα,άνθρωποι των οποίων "το χέρι δε πάει αλλού".


Για να μαστε δίκαιοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
μετρημένα τα ψωμιά τους.Κάτσε να βγεί η Πρωθυπουργάρα και σου λέω για πότε χτυπάνε μετάνοιες οι ΤρεμοΠρετεντεροΠορτοσαλτοΠυργιωτόΜπάμπηδες

μου είναι αντιπαθέστατοι όλοι όσοι ανέφερες αλλά ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ότι έχεις στοιχειώδη αντίληψη να καταλάβεις ότι για τον αναποφάσιστο (όχι τον ξάδερφο και τον κολλητό σου που κατά πάσα πιθανότητα θα λειτουργήσουν όπως η κυρία που ψήφισε μπροστά από μένα--"έντάξει,τάδε, στην έκανα τη χάρη και το έριξα στο σύριζα γιατί δεν σε αντέχω άλλο!" (μιλώντας στο κινητό) ) λειτουργείς εξίσου ανασταλτικά όσο και οι δεξιοί που τόσο πολύ απεχθάνεσαι.


* ψήφισα κι εγώ... κανέναν από τους 2 "πρωταγωνιστές" και με βαριά καρδιά. Ας ελπίσουμε ότι έκανα το σωστό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Κάνεις σαν 'κακιασμένος' πασόκος του '80-'90. Και είναι πασιφανές σε οποιονδήποτε ΜΗ στραβωμένο τι έκαναν οι πασόκοι στην Ελλάδα.

Οι εκλογικοί αντιπρόσωποι του ΣΥΡΙΖΑ ομολογουμένως δείχνουν μεγαλύτερη σοβαρότητα.

Μισό να φωνάξω και τη γιαγιά με το τσεμπέρι να μου πεί τι πιστεύει για το πως κάνω εγώ να τα πείτε και ένα χεράκι να με φωτίσετε κιόλας.Εντωμεταξύ αναμένω το στάξιμο τώρα του ΣΥΡΙΖΑ διότι το άγχος μου είναι πως όλα τα μπλόγκς βγάζουν τη ΝΔ πρώτη αυτή τη στιγμή και είναι το μόνο που με νοιάζει τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Μισό να φωνάξω και τη γιαγιά με το τσεμπέρι να μου πεί τι πιστεύει για το πως κάνω εγώ να τα πείτε και ένα χεράκι να με φωτίσετε κιόλας.Εντωμεταξύ αναμένω το στάξιμο τώρα του ΣΥΡΙΖΑ διότι το άγχος μου είναι πως όλα τα μπλόγκς βγάζουν τη ΝΔ πρώτη αυτή τη στιγμή και το μόνο που με νοιάζει τώρα.

τι σημαίνει "στάξιμο του ΣΥΡΙΖΑ"?

Συγγνώμη κιόλας δεν κατέχω την αργκο των εκλογών....

(ps. δεν ξέρω τι κάνουν οι γιαγιάδες. Αλλά καθένας που δεν έχει κάνει τον Τσίπρα θεό αλλά βλέπει με σκωπτικό βλέμα των "αντρέα" του 2012 δεν είναι η γιαγιά σου. Μακάρι να μην είναι "αντρέας"-ανδρείκελο . Θα είμαι η πρώτη που θα χαρώ. Όταν βγουν-προσωπικά πιστεύω ότι θα είναι πρώτο κομμα, έτσι για την ιστορία- ελπίζω να σταθούν στο ύψος των περιστάσεων και να τιμήσουν την εμπιστοσύνη του κόσμου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Όταν βγουν-προσωπικά πιστεύω ότι θα είναι πρώτο κομμα, έτσι για την ιστορία- ελπίζω να σταθούν στο ύψος των περιστάσεων και να τιμήσουν την εμπιστοσύνη του κόσμου)

Κάτσε να δούμε τώρα διότι όλο το Ιντερνετ έχει κατακλυστεί με νίκη της ΝΔ καθώς μιλάμε.Μετά να δεις τι χώσιμο έχει να πέσει αν τελικά βγεί ο ΣΥΡΙΖΑ.Σε 1 ώρα θα ξέρουμε.Έλα χώσε Άλεξ διότι φορτώνω άσχημα με όσα διαβάζω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,857 μηνύματα.
τι σημαίνει "στάξιμο του ΣΥΡΙΖΑ"?

χύνει....η βρύση; :P

Κάτσε να δούμε τώρα διότι όλο το Ιντερνετ έχει κατακλυστεί με νίκη της ΝΔ καθώς μιλάμε.Μετά να δεις τι χώσιμο έχει να πέσει αν τελικά βγεί ο ΣΥΡΙΖΑ.Σε 1 ώρα θα ξέρουμε.Έλα χώσε Άλεξ διότι φορτώνω άσχημα με όσα διαβάζω..

Μέχρι τις 19:00 που κλείνουν οι κάλπες ότι βγαίνει είναι αναξιόπιστο. Η αλήθεια πάντως είναι ότι οι ΝουΔούδοι το' χουν σίγουρο. Με περίσσια αλαζονεία ένας με ρώταγε αν θα αναγνωρίσω το αποτέλεσμα. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
27-30
vs
27,5-30,5

κοινώς... κατά τις 12 το βράδυ θα ξέρουμε....

Κάνω λάθος ότι όποιος και να πιάσει το μέγιστο του, ΔΕΝ πιάνει αυτοδυναμία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,857 μηνύματα.
27-30
vs
27,5-30,5

κοινώς... κατά τις 12 το βράδυ θα ξέρουμε....

Κάνω λάθος ότι όποιος και να πιάσει το μέγιστο του, ΔΕΝ πιάνει αυτοδυναμία?

Καλά...ένα θρεντ με τη νοθεία στις εκλογές που το είχαμε; :P :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
πάντως βάση exit poll, αυτό που θεωρώ ...εντυπωσιακό είναι ότι από τα "μικρά" εντος βουλής το μόνο κόμμα που δεν έχασε ποσοστά ως προς το Μάϊο είναι.... η χρυσή αυγή...

Οκ, τα μικρότερα (οικολόγοι, δημιουργία, λαός κτλ) καταποντίστηκαν - αναμενόμενο νομίζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Στο σκαι ειναι πρωτο το ΣΥΡΙΖΑ.
Και παλι δεν βγαινει αυτοδυναμη κυβερνηση,οποτε ετοιμαστειτε για συνεργασιες κομματων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top