Πρόθεση ψήφου εκλογών Σεπτέμβριος 2008

Τι ψηφίσατε στις Βουλευτικές εκλογές; (16/09/2007)
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 42)
  • Νέα Δημοκρατία (Ν.Δ.)

    Ψήφοι: 5 11.9%
  • Πανελλήνιο Σοσιαλιστικό Κίνημα (ΠΑ.ΣΟ.Κ.)

    Ψήφοι: 4 9.5%
  • Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδος (Κ.Κ.Ε.)

    Ψήφοι: 6 14.3%
  • Συνασπισμός Ριζοσπαστικής Αριστεράς (ΣΥ.ΡΙΖ.Α.)

    Ψήφοι: 10 23.8%
  • Λαϊκός Ορθόδοξος Συναργεμός (ΛΑ.Ο.Σ.)

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δημοκρατική Αναγγένηση (ΔΗ.ΑΝΑ.)

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Φιλελεύθερη Συμμαχία

    Ψήφοι: 7 16.7%
  • Ενωτική Αντικαπιταλιστική Αριστερά (ΕΝ.ΑΝΤΙ.Α)

    Ψήφοι: 1 2.4%
  • Οικολόγοι Πράσινοι

    Ψήφοι: 2 4.8%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Άκυρο

    Ψήφοι: 1 2.4%
  • Λευκό

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Αποχή

    Ψήφοι: 1 2.4%
  • Κουμπάκιας (δεν μου επιτρέπεται να ψηφίσω)

    Ψήφοι: 5 11.9%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
γιώργο, θα σε λιανίσω. για ηλίθιο με έχεις? μην απαντήσεις :p. αφού ψήφισα, έχωσα τα υπόλοιπα ψηφοδέλτια στο τσαντάκι μου και όταν ήρθα σπίτι, πήγα να ελέγξω ποιά κόμματα είχαν εκπροσώπηση στο νομό ηλείας. από όσα κόμματα μπόρεσα να βρω ψηφοδέλτια στα sites τους, αυτά τα δύο δε βρίσκονταν στο τσαντάκι μου (ούτε στην τσάντα της μητέρας μου, ούτε στης αδερφής μου :p)

ΦΙΛΕΛΕΥΘΕΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ: ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΣΗΜΑΚΗ
OAKKE: Πετρίδου Ελένη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
πριν λίγο διαπίστωσα ότι δε μου δόθηκαν ψηφοδέλτια τουλάχιστον 2 κομμάτων, πράμα το οποίο είναι κάργα παράνομο φαντάζομαι... το ίδιο συνέβη και στη μητέρα μου και στην αδερφή, μαζί με τις οποίες πήγα να ψηφίσω. μπορούμε να κάνουμε τπτ σε αυτή την περίπτωση ή ισχύει το "μετά την απομάκρυνση απ το ταμείο..."?

ΕΙΝΑΙ παράνομο και καταργεί τη διαδικασία της μυστικής ψηφοφορίας διότι έτσι αν θέλεις να ψηφίσεις ένα από τα κόμματα που σου λείπουν θα χρειαστεί να το ζητήσεις :mad:

Πάντως απ' ότι ξέρω, υπεύθυνο για την επάρκεια των ψηφοδελτίων είναι το εκάστοτε κόμμα.
Εάν αρνηθείς να ψηφίσεις επειδή σου λείπουν ψηφοδέλτια απλά σου λένε να περιμένεις να φέρουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
χαχαχα!!!! καποιος θα βαλει δικηγορο για να σε υποστηριζει φιλτατε weak, να βρεις τα χαμενα ψηφοδελτια αλλα και να τα ριξεις στην καλπη! οοεεεεεο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ανέβηκε και το exit poll της io-io στο παρόν, για να μην έχουμε τη συζήτησή μας σε πολλά θέματα ταυτόχρονα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Πολύ μεγάλη άνοδος της αριστεράς. Αν πάρουν ΚΚΕ και ΣΥΡΙΖΑ πάνω από 13 συνολικά βουλευτές σπάνε κάθε ρεκόρ στην Ελλάδα μετά τη μεταπολίτευση. και επίσης είναι η πρώτη φορά μετά το 77 που βγαίνει στη βουλή κομμα δεξιότερο της ΝΔ


Δυστυχώς δεν μπόρεσα να πάω Κρήτη να ψηφίσω...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Ανέβηκε και το exit poll της io-io στο παρόν, για να μην έχουμε τη συζήτησή μας σε πολλά θέματα ταυτόχρονα. :)


Πολυ καλη επιλογη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Πολύ μεγάλη άνοδος της αριστεράς. Αν πάρουν ΚΚΕ και ΣΥΡΙΖΑ πάνω από 13 συνολικά βουλευτές σπάνε κάθε ρεκόρ στην Ελλάδα μετά τη μεταπολίτευση. και επίσης είναι η πρώτη φορά μετά το 77 που βγαίνει στη βουλή κομμα δεξιότερο της ΝΔ

Να δεις που θα παρουν πανω απο 30 εδρες μαζι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
πιο κοντά στις 35 θα είναι παρά στις 30 νομίζω (ή ελπίζω :p)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
πιο κοντά στις 35 θα είναι παρά στις 30 νομίζω (ή ελπίζω :p)...

Ναι, κι εγω. Φαινεται να πηγε ΠΟΛΥ καλα η Αριστερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μια χαρα. αλλα δε θελω να βγουν παλι οι ιδιοι γμτ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Παρεμπιπτώντως εδώ είναι η επίσημη σελίδα, με αποτελέσματα που συνεχώς ανανεώνονται τα αποτελέσματα:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
βλεπω καλα? λαος και συριζα μπαινουν βουλη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ :) :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ :) :clapup:

Ελα ρε! Αφου ο Συνασπισμος ηταν στη Βουλη και πριν! Για το ΛΑΟΣ εγω ημουν σχεδον σιγουρη επισης. Παντως μεγαλη ανοδο της αριστερας βλεπω αν πανε τα πραγματα οπως δειχνουν τα exit polls.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ναι, και χαιρομαι πολυ γιαυτο!
βεβαια, να δω τι θα φαμε στη μαπα και τωρα... μα καλα ρε γαμωτο μονο εγω θελω αλλαγη? τοσες χιλιαδες που ψοφισαν νουδου ειναι ευχαριστημενοι δλδ? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
ναι, και χαιρομαι πολυ γιαυτο!
βεβαια, να δω τι θα φαμε στη μαπα και τωρα... μα καλα ρε γαμωτο μονο εγω θελω αλλαγη? τοσες χιλιαδες που ψοφισαν νουδου ειναι ευχαριστημενοι δλδ? :(

όχι απλώς φαντάζομαι ότι φοβούνταν τι θα παθαίναμε αν έβγαινε ο Γιωργάκης. Όχι ότι συμφωνώ με τη λογική τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μα τι λογικη χριστε μου...
και οντως, αλλο αυτο... χαοτικο δε μοιαζει? να σκεφτεσαι οτι σχεδον κανενας δεν ειναι αξιος να κυβερνησει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
ΝΔ με αυτοδυναμία κιόλας;

Έ ό,τι πάθουμε μας αξίζει. :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top