Πρόσκληση απάντησης σε ερωτηματολόγιο

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
ετοιμο και απο εμενα. ειμαι αυτος που ειπε σε ολα οχι :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grape

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η grape αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 195 μηνύματα.
Μήπως μιστερ στατιστισαν θα επρεπε πρώτα να είναι το όχι και μετά το ναι? γιατί τώρα πρέπει να κάνεις ολόκληρο σκρολ ντάουν για να πείς το "ΟΧΙ" :confused:

Εννοούνται αυτά...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elepan

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Συμπλήρωσα και εγώ my friend, αλλά έχει κάποιες ελλείψεις και κάποια μπερδέματα.Την επόμενη φορά καλύτερο και με άλλα ζυμαρικά. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stauros.

Νεοφερμένος

Ο Stauros. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Όντος είχατε δίκιο έπρεπε να βάλω barilla στην πρώτη ερώτηση, έτσι το έκανα τώρα άπλα έσβησα το "αμελήστε το ερωτηματολόγιο" γιατί δεν ταίριαζε. Νομίζω τώρα είναι σωστό.
Απλά αυτό που είπατε στην αρχή, μήπως ξέρει κανείς κάνα άλλον τρόπο να κάνω ερωτηματολόγιο για να μην μοιάζει πρόχειρο όπως είπε κάποιος ότι μοιάζει το google form;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kit-kat

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,739 μηνύματα.
και εγω το συμπλήρωσα! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
απαντηξα. φροντισα μαλιστα να αναιρούνται μεταξύ τους οι απαντήσεις μ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Arctic

Νεοφερμένος

Ο Arctic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
απλά μου δίνει ιδέες σαν θέμα!!! :)
Χαίρομαι!
ΟΚ και από μενα
Ευχαριστώ :)
ετοιμο και απο εμενα. ειμαι αυτος που ειπε σε ολα οχι :mad:
Σε παίζω πάλι! Ευχαριστώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panthera_pardus

Νεοφερμένος

Ο panthera_pardus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους! Είμαι φοιτητής και εκπονώ την πτυχιακή μου εργασία με θέμα ''Διερεύνηση της συμπεριφοράς των καταναλωτών στα sex shop στην Ελλάδα''. Παρακαλώ να απαντήσει όποιος μπορεί επιλέγοντας το link:
https://docs.google.com/spreadsheet/emb ... sZ0VhVkRqe

Το Link σας μεταφέρει απευθείας στο ερωτηματολόγιο και αφού το απαντήσετε το αποστέλετε με πλήρη ανωνυμία. Είναι η πρώτη έρευνα που γίνεται στην Ελλάδα, για ένα θέμα ταμπού. Ευχαριστώ, panthera_pardus.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Αδερφε λεει οτι:

Λυπούμαστε, το αρχείο που ζητήσατε δεν υπάρχει.

Βεβαιωθείτε ότι η διεύθυνση είναι σωστή και δοκιμάστε ξανά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panthera_pardus

Νεοφερμένος

Ο panthera_pardus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Έχεις δίκιο. Το διορθώνω. Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panthera_pardus

Νεοφερμένος

Ο panthera_pardus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Done!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά,
Παρακάτω βρίσκεται το link για ένα ερωτηματολόγιο εργασίας σχετικά με την επιχειρηματική ηθική. Αν έχετε χρόνο και διάθεση παρακαλώ συμπληρώστε το.

Δε θα σας πάρει πάνω από 5 λεπτά πραγματικά.
Ευχαριστώ πολύ!
https://docs.google.com/forms/d/1Dw...-ZLicpZm_s/viewform?edit_requested=true&pli=1

Μόλις ολοκληρωθεί η εργασία σου θα ήταν ενδιαφέρον να άνοιγες ένα thread και να μας δημοσιεύσεις τα ευρήματα (εφ' όσον αυτό είναι δυνατό) :) Καλή επιτυχία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
ετοιμο και απο εμενα. ειμαι αυτος που ειπε σε ολα οχι :mad:

Και στην τελευταια ερωτηση "οχι" εβαλες;
Και στην ηλικια παλι "οχι";
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikostzagarakis

Νεοφερμένος

Ο nikostzagarakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους. Είναι η δεύτερη φορά που ζητάω την βοήθειά σας σε μία έρευνα που πραγματοποιώ σε συνεργασία με το Πανεπιστήμιο του Aarhus στην Δανία στα πλαίσια της πρακτική μου άσκησης. Επειδή πήγε πολύ καλά η προηγούμενη έρευνα μου ανέθεσαν και δεύτερη διότι σκοπεύω να συνεχίσω με Master By Research.

Η έρευνα έχει να κάνει με την αντίληψη των Ελλήνων καταναλωτών σχετικά με τις διαφημίσεις και έχουμε ως ενδεικτικό προϊόν τα All Star της Converse. Η έρευνα αυτή γίνεται μέσα από ένα ερωτηματολόγιο που καλούνται να απαντήσουν οι έλληνες καταναλωτές. Το link του ερωτηματολογίου είναι αυτό: https://aarhus.eu.qualtrics.com/SE/?SID=SV_ebrezrR551WhOrb

Η συμπλήρωσή του διαρκεί γύρω στα 10-15 λεπτά. Η κάθε απάντηση είναι πολύ σημαντική, καθώς όσο μεγαλύτερο είναι το δείγμα, τόσο ξεκάθαρη άποψη θα έχουμε για το τι αντιλαμβάνονται οι Έλληνες καταναλωτές βλέποντας μία διαφήμιση. Το Aarhus University είναι ένα διακεκριμένο Πανεπιστήμιο το οποίο βρίσκεται στο Top 100 των καλύτερων πανεπιστημίων στον κόσμο με μια ερευνητική ομάδα με έντονη ερευνητική δραστηριότητα. Νιώθω τυχερός που μπορώ να εφαρμόσω μια τέτοιου βάρους έρευνες στην χώρα μου.

Σας Ευχαριστώ και πάλι
Νίκος Τζαγκαράκης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lucas D.Hagg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lucas D.Hagg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Συμπληρωθηκε :D
Οντως η διαφημιση ηταν δημιουργια καταναλωτων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikostzagarakis

Νεοφερμένος

Ο nikostzagarakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Καλησπέρα.. Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια!.. Ίσως θα ήταν καλύτερα να μην πω εδώ για να μην επηρεάσω τους υπόλοιπους.. ευχαριστώ πολύ και πάλι!

Νίκος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑνεξαρτητηΛεμε

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΑνεξαρτητηΛεμε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
έτοιμη κι εγώ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikostzagarakis

Νεοφερμένος

Ο nikostzagarakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
το συμπλήρωσα.
να ρωτήσω κάτι; :μόνο σε εμένα κόλλαγε λίγο ή και στους υπόλοιπους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top