Πρόταση: Εφημερεύοντα κτηνιατρεία

georgia alex

Νεοφερμένος

Η georgia alex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καλημερα σε ολους!
Θα ηθελα να πω κατι σχετικα με τα εφημερευοντα κτηνιατρεια.Κατ'αρχας χαιρομαι ιδιαιτερα που το συζητατε,γιατι ειναι πολυ σημαντικο.Την πρωτη φορα που χρειαστηκα κτηνιατρο τη νυχτα ηταν οταν ειχα πρωτοπαρει την Σταλιτσα μου(εχει πεθανει εδω και ενα χρονο δυστυχως:cry:).Ηταν μολις 1 μηνος και την ειχα βρει απο αγγελια σε εφημεριδα οπου χαριζονταν γατακια.Εκτος του οτι εγινα εξαλλη μολις ανακαλυψα οτι το Σταλακι ηταν γεματο ψυλλους και μυκητες:down:,απελπιστηκα οταν επικοινωνησα με μια διανυκτερευουσα κλινικη στα νοτια προαστια και μου ειπαν οτι η επισκεψη κοστιζει 150ευρω...Οχι οτι το Σταλακι μου δεν αξιζε τα χρηματα,αλλα μενω μονη μου στην Αθηνα και δουλευω 2 δουλειες για να μπορω να ανταπεξερχομαι στις υποχρεωσεις μου,δε νομιζω λοιπον οτι το να εχεις μια γατα ειναι προνομιο για καποιες οικονομικες ταξεις!!:mad:Αυτο ειναι καθαρα οικονομικη εκμεταλλευση που βλεπουν ανθρωπους σαν εμας,που αγαπαμε τα γατακια μας και λαχταραμε για την υγεια τους,σαν κοροιδα!Τελικα,επειδη απ'τις πληροφοριες δεν βρηκα κατι αλλο εκεινο το βραδυ κι επειδη ηταν Σαββατο 1 η ωρα τη νυχτα,αναγκαστηκε το Σταλακι μου να μεινει σ'αυτη την κατασταση μεχρι τη Δευτερα...Τελειωνοντας,θα ηθελα να πω οτι πριν 2 μηνες που χρειαστηκα μια Κυριακη πρωι να παω τον Robertουλη μου σε κτηνιατρο,γιατι ζαλιζοταν και εκανε εμετο 2 μηνων γατακι,καλεσα τον γιατρο που τον παρακολουθει 6 η ωρα το πρωι και ο ανθρωπος ηταν στο ιατρειο μεσα σε 40 λεπτα μονο και μονο για τον Roberto:up:...Συγχαρητηρια,λοιπον,σ'αυτους που ειναι πραγματικα ΑΝΘΡΩΠΟΙ και ντροπη σ'αυτους που εκμεταλλευονται την αγαπη μας για τα ζωα...Συγνωμη αν σας κουρασα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Havana

Νεοφερμένος

Η Katrin! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καπανδρίτι (Αττική). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]
HOME
[/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]/ Χρήσιμες Πληροφορίες / Εφημερεύοντα Κτηνιατρεία / Απρίλιος[/FONT]

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]
Επιλέξτε τον μήνα που σας ενδιαφέρει για να δείτε τα εφημερεύοντα κτηνιατρεία του Νομού Αττικής για το έτος 2008.
[/FONT]
Ιανουάριος Φεβρουάριος Μάρτιος Απρίλιος Μάϊος Ιούνιος Ιούλιος Αύγουστος Σεπτέμβριος Οκτώβριος Νοέμβριος Δεκέμβριος

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]ΗΜΕΡΑ[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]ΠΕΡΙΟΧΗ[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]ΤΗΛΕΦΩΝΑ[/FONT]​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Havana

Νεοφερμένος

Η Katrin! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καπανδρίτι (Αττική). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΕΦΗΜΕΡΙΕΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΤΕ ΣΤΟ SITE www.vetclinic.gr

https://www.vetclinic.gr/pub/usefull_info_1_4.php
:)


αν υπαρχει τιποτα αντιστοιχο συγκεντρωτικο για υπολοιπη ελλαδα
και γνωριζει καποιος ας το αναρτησει εδω!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Havana

Νεοφερμένος

Η Katrin! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καπανδρίτι (Αττική). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]
HOME
[/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]/ Χρήσιμες Πληροφορίες / Εφημερεύοντα Κτηνιατρεία / Ιούλιος[/FONT]

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]
Επιλέξτε τον μήνα που σας ενδιαφέρει για να δείτε τα εφημερεύοντα κτηνιατρεία του Νομού Αττικής για το έτος 2008.
[/FONT]
Ιανουάριος Φεβρουάριος Μάρτιος Απρίλιος Μάϊος Ιούνιος Ιούλιος Αύγουστος Σεπτέμβριος Οκτώβριος Νοέμβριος Δεκέμβριος

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]ΗΜΕΡΑ[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]ΠΕΡΙΟΧΗ[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]ΤΗΛΕΦΩΝΑ[/FONT]​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top