Πρώην, νυν και free στην ίδια παρέα..

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγω παντως θα το δεχομουν μονο αν ήταν η πρωην γυναικα του και ειχαν και παιδιά.. Και ναι, οκ, ίσως να μην πρέπει να είμαι τόσο απόλυτη και ίσως αν είχαν περάσει χρόνια απ' όταν χώρισαν να μην υπήρχε θέμα, αλλά νομίζω πως θα ένιωθα πολύ άβολα.. Κι επιπλέον επειδή θεωρώ πως απάξ κι εχεις χημεία με κάποιον, αυτή δεν φεύγει (άλλοι λόγοι σε κάνουν να χωρίσεις), δεν βρίσκω καν λόγο πλέον κάποιος να έχει επαφές με πρώην, αφού βασικά αποκλείεται για μένα να δεις κάποιον πρώην φιλικά.. (εξαιρείται επίσης κι η περίπτωση να επρόκειτο για πολύ μικρή χρονικά σχέση, σε τέτοια περίπτωση ίσως το φιλικό στοιχείο να μπορεί να υπερισχύσει).

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zarathustra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίτσε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Eγώ το θεωρώ γελοίο να βγώ με κάποια πρώην μου.Δηλαδή τι να συζητήσουμε;Να τα πούμε σαν φιλαράκια;Γίνεται ποτέ αυτό;Νομίζω μόνο αν δεν έχεις ξεκαθαρίσει κάποια πράγματα στο μυαλό σου.Ο μόνος τρόπος για να έβγαινα με κάποια-σκέφτομαι τώρα- θα ήταν αν δεν είχαμε ολοκληρώσει την σχέση η χωρίζαμε στον μήνα...Αλλά και πάλι για να χωρίζαμε κάτι θα γινόταν...Αρα;Πάλι δεν θα έβγαινα...:) ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Μπαααααα.... δεν θα την πάλευα... Μου έχει τύχει να έχω πάει με τον τότε νυν για καφέ σε μια καφετέρια και να είναι εκεί σε άλλες παρέες 2 πρώην μου και, ενώ δεν είχα προβλημα κανένα και κανένα συναίσθημα, μου ήταν πολύ άβολο να είναι στον ίδιο χώρο... let alone στην ίδια παρέα!!! No way! Το αυτό ισχύει και για ανάποδη περίπτωση. Αν και η ανάποδη μου έχει τύχει (με τον ίδιο πρώην) μιας και αφού είχε ξεκινήσει παιχνίδι κτλ [κάναμε μεταπτυχιακό μαζί] προέκυψε ότι με μια άλλη κοπέλα από το μεταπτυχιακό (που ήταν στην ίδια σχολή προπτυχιακά) είχαν ένα βραχύβιο δεσμό μέσα στο καλοκαίρι που είχε περάσει πριν αρχίσουμε το μεταπτυχιακό... Όσες φορές βρεθήκαμε όλο το μεταπτυχιακό έξω (20 άτομα σύνολο),ή ακόμα και στα μαθήματα, παρόλο που δεν καθόμασταν κοντά κτλ εγώ δεν ένιωθα καλά. Και μάλιστα σταμάτησα να κάνω και παρέα μαζί της (είχαμε ψιλοαρχίσει στην αρχή των μαθημάτων) παρόλο που μου έκανε πολύ οκ άνθρωπος, με το που έμαθα για το παρελθόν τους. Και όχι, δεν μου είχε δώσει ούτε ο ένας ούτε ο άλλος δικαίωμα.

Οπότε αυτό που θα έλεγα μάλλον είναι ότι εφόσον έπρεπε να βρεθώ στην ίδια παρέα με κάποια πρώην [και μόνο αυτή την περίπτωση "δέχομαι", όχι να είναι "μόνιμη παρέα" η πρώην αλλά ίσως για κάποιους λόγους να χρειαστεί να γίνει παρέα κάποιες φορές] μάλλον θα είμαι κόσμια και θα προσπαθήσω να μη δώσω συνέχεια και το ίδιο θα επιθυμούσα να γίνει και από μεριάς του [τώρα που το σκέφτομαι αυτό το λέω γιατί αναρωτιεμαι τι θα γίνει σύντομα που ο αρραβωνιαστικός μιας φίλης μου θα κάνει μάζωξη για τα γενεθλιά του και θα είναι και ένας πρώην μου με την κοπέλα του εκεί, όπως και εγώ με τον τωρινό καλό μου...ας ελπίσουμε ότι θα ... δείξει ανωτερότητα :P ]

ΑΑΑΑ... και επίσης να προσθέσω ότι κι εγώ με τον μόνο πρώην που έχω διατηρήσει φιλικές σχέσεις είναι το πρώτο μου αγόρι στα ...14 οπότε δεν πιάνει νομίζω!!! (αν και τότε ήμασταν όλοι -- 3 κορίτσια και 5 αγόρια η παρέα-- μια κατάσταση τύπου ΒΗ σαν αυτή που περιγράφει ο Κρόνος πιο πάνω... :redface: ...αλλά τότε.... τα ... παλιά χρόνια... 10 χρόνια μετά δεν θα την πάλευα με ΤΠΤ μια αντίστοιχη κατάσταση...]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poniro Ksotikouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
WTF, όλοι τόσο πολύ ζηλεύετε? :P

Εγώ σε αυτά τα θέματα[SIZE=-1] έχω αηδιαστικά υψηλή αυτοπεποίθηση, και όσες φορές έχει τύχει να είμαι ο νυν δεν με πειράζει καθόλου. Μα καθόλου.


[/SIZE]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zarathustra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίτσε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Ξωτικούλι τι ρόλο παίζει η αυτοπεποίθηση σε αυτό το θέμα;το θέμα δεν νομίζω οτι είναι η ζήλεια αλλά το οτι νιώθεις άβολα και περίεργα να βγαίνεις με ένα άτομο που έχεις τελέιωσει μια τέτοιου είδους σχέση.Δηλαδή δεν μπορώ να καταλάβω τι συζητάτε ρε παιδιά όταν βγαίνετε με πρώην...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poniro Ksotikouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Ξωτικούλι τι ρόλο παίζει η αυτοπεποίθηση σε αυτό το θέμα;το θέμα δεν νομίζω οτι είναι η ζήλεια αλλά το οτι νιώθεις άβολα και περίεργα να βγαίνεις με ένα άτομο που έχεις τελέιωσει μια τέτοιου είδους σχέση.Δηλαδή δεν μπορώ να καταλάβω τι συζητάτε ρε παιδιά όταν βγαίνετε με πρώην...

"Άβολα" και "Περίεργα" για ποιο λόγω όμως? ^-^
Συζητάς αυτά που συζητούσες και παλιά, πράγματα που θα συζητούσες με οποιονδήποτε άνθρωπο, γνωστό ή φίλο. Εκτός αν το μόνο ενδιαφέρον που είχες γι'αυτόν τον άνθρωπο ήταν ο ωραίος του/της πωπός και τώρα που δεν σου αρέσει πια ή βρήκες καλύτερο δεν βλέπεις τον λόγο να υπάρχει καμμία επαφή.

Δεν δικαιολογείται αυτή η αδιαφορία παρά μόνο αν είτε δεν υπήρχε πραγματικό ανθρώπινο ενδιαφέρον εξ αρχής είτε κάτι μένει, το οποίο κάποιος αισθάνεται και φοβάται να το κοιτάξει κατάματα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ξωτικούλι τι ρόλο παίζει η αυτοπεποίθηση σε αυτό το θέμα;το θέμα δεν νομίζω οτι είναι η ζήλεια αλλά το οτι νιώθεις άβολα και περίεργα να βγαίνεις με ένα άτομο που έχεις τελέιωσει μια τέτοιου είδους σχέση.Δηλαδή δεν μπορώ να καταλάβω τι συζητάτε ρε παιδιά όταν βγαίνετε με πρώην...


Για την ζωή μου, για την ζωή του... για τα προβλήματά μας, τα θέλω μας, τα όνειρά μας...
Ενίοτε για τις καινούριες σχέσεις (νι εγώ είμαι μάλλον πολύ προχώ :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zarathustra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίτσε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Ένα λεπτό...φίλοι δεν υπάρχουν να τα συζητήσουμε αυτά;Πρέπει να τα πούμε με τον/ην πρώην;Και πείτε οτι εγώ είμαι πολύ θετικός απένατι της αυτή που ξέρω πως νιώθει και σκέφτεται όταν θα της μιλήσω για μία νέα μου σχέση;Γιατί δεν έχουμε να κάνουμε μόνο με τον εαυτούλη μας.Και αν η άλλη με γουστάρει ακόμα και κάποια στιγμή μου δημιουργήσει "πρόβλημα";Και μια τελευταία ψιλοάσχετη ερώτηση:Στον/ην νυν θα πείτε οτι θα βγαίνετε με τον/ην πρώην η θα τον κοροιδέψετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poniro Ksotikouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Ένα λεπτό...φίλοι δεν υπάρχουν να τα συζητήσουμε αυτά;Πρέπει να τα πούμε με τον/ην πρώην;Και πείτε οτι εγώ είμαι πολύ θετικός απένατι της αυτή που ξέρω πως νιώθει και σκέφτεται όταν θα της μιλήσω για μία νέα μου σχέση;Γιατί δεν έχουμε να κάνουμε μόνο με τον εαυτούλη μας.Και αν η άλλη με γουστάρει ακόμα και κάποια στιγμή μου δημιουργήσει "πρόβλημα";Και μια τελευταία ψιλοάσχετη ερώτηση:Στον/ην νυν θα πείτε οτι θα βγαίνετε με τον/ην πρώην η θα τον κοροιδέψετε;

Τι σημαίνει "φίλοι δεν υπάρχουν να τα συζητήσουμε αυτά;". Ο φίλος Α θα σου πει τι συμβαίνει στη ζωή του Α. Εγώ θέλω να μάθω τι συμβαίνει και πως είναι ο/η "πρώην" Β. Γιατί κάποιος που είχε σημασία για εμένα δεν παύει να έχει επειδή έτυχε να μη ταιριάξουμε απόλυτα ερωτικά. Νομίζω αυτό πρέπει να ισχύει για όλες τις ουσιαστικές σχέσεις. Αν το ανθρώπινο ενδιαφέρον χάνεται με το ερωτικό..με θλίβει και μόνο η ιδέα.



Και μια τελευταία ψιλοάσχετη ερώτηση:Στον/ην νυν θα πείτε οτι θα βγαίνετε με τον/ην πρώην η θα τον κοροιδέψετε;

Γιατί να κοροιδέψεις για κάτι τέτοιο? :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Κοίτα..δεν θα πω στο ενός μηνών πρώην για την νέα μου σχέση... ούτε με τον επίσης ενός μηνών πρώην θα βγω στο καπάκι για καφεδάκι για να τα πούμε...

Εννοείται για εμένα ότι έχει περάσει καιρός, τα ερωτικά αισθήματα έχουν σβήσει κι αυτό που μας έχει μείνει είναι η αγάπη που έχουμε... Επίσης και οι δύο μετά τον χωρισμό έχουμε χτίσει εκ νέου την σχέση μας σε νέες βάσεις... Και όχι δεν το έχω κάνει αυτό με τον οποιοδήποτε πρώην ούτε το αναγκάζω να έχει τέτοια σχέση με εμένα μετά.... Μου έχει τύχει και μέχρι στιγμής μου έχει βασικά πετύχει κατ' εμέ πάντα :)

Από την άλλη πιστεύω ότι ο πρώην μου με ξέρει καλύτερα από τις φίλες μου... Με αυτόν έχω συγκατοικήσει, αυτός με έχει δει πως είμαι σε πολλές φάσεις κι αυτός ξέρει πως λειτουργώ στην σχέση μου... Οπότε σαν φίλος μπορεί να μου πει..."Ρε Βικάκι και εσύ όταν τσατίζεσαι και συμπεριφέρεσαι έτσι τι περιμένεις ο άλλος να κάνει;" :P Όπως κι εγώ μπορώ να γυρίσω και να του πω το αντίστοιχο... όσον αφορά τις νέες σχέσεις....

Απλά τον αγαπώ και τον νοιάζομαι... τι κι αν χωρίσαμε για τους χ, ψ λόγους; Είναι κομμάτι της ζωής μου και δεν γίνεται να τον κάνω delete... Και οκ παίζουν και οι λόγοι χωρισμού και ο τρόπος κλπ

Όσο για το νυν... θα του το πω... όπως επίσης μου το έχει πει...
Όταν ζητάω ειλικρίνεια σημαίνει ότι δίνω και ειλικρίνεια...
Και όταν ζητάω να με εμπιστεύονται, απαιτώ και από τον εαυτό μου να εμπιστεύεται την σχέση μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
"Άβολα" και "Περίεργα" για ποιο λόγω όμως? ^-^
Συζητάς αυτά που συζητούσες και παλιά, πράγματα που θα συζητούσες με οποιονδήποτε άνθρωπο, γνωστό ή φίλο. Εκτός αν το μόνο ενδιαφέρον που είχες γι'αυτόν τον άνθρωπο ήταν ο ωραίος του/της πωπός και τώρα που δεν σου αρέσει πια ή βρήκες καλύτερο δεν βλέπεις τον λόγο να υπάρχει καμμία επαφή.

Δεν δικαιολογείται αυτή η αδιαφορία παρά μόνο αν είτε δεν υπήρχε πραγματικό ανθρώπινο ενδιαφέρον εξ αρχής είτε κάτι μένει, το οποίο κάποιος αισθάνεται και φοβάται να το κοιτάξει κατάματα. :P

Κι αμα έρθει η κουβέντα στο τι έκανε χτες βράδυ; Προσωπικά δεν έχω καμία διάθεση να ξέρω ούτε με ποια είναι ή τι έκανε. Και φυσικά δεν θα μπορούσα ποτέ να τον συμβουλέψω ως προς το τι να κάνει με οποιοδήποτε θέμα θα την αφορούσε. Επίσης αποκλείεται να μιλήσουμε για το κοινό μας παρέλθον, δεν θα ειχα τέτοια διάθεση. Μας μένει να μιλήσουμε για την δουλειά, τους κοινούς φίλους, το Κυπριακό, τις πυρκαγιές και τέτοια συναφή. Χμμμ.. δεν ψήνομαι.

Άσε που επειδή συνήθως σε πρώτη φάση μετά τον χωρισμό ο ένας αποφεύγει τον άλλον επειδή πονάει, ε, το να πάμε για καφέ στο ξεκάρφωτο κάνα εξάμηνο μετά, μου φαίνεται άκυρο. Το αν είναι καλά ή όχι, μπορώ να το μάθω και χωρίς να χρειάζεται να περάσω δύο ώρες μαζί του, προσπαθώντας να μην αναφέρω τα θέματα τζιζ. (Και μεταξύ μας; Χέστηκ@ πως πάει η δουλειά του πια.. :D Και όχι δεν είμαι αναίσθητη. Αλλά νι, είμαι εγωίστρια και κτητική! :jumpy:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω παντως συμφωνω με ξοτικουλι, και οχι πως δεν ειμαι ζηλιαρα. Αλλα δεν μπορει να υποφερει ο αλλος το καθε μου ελαττωμα. Αν η πρωην του ειναι στην παρεα, ε, τι να κανουμε, θα επιζησω. Εκτος αν καταλαβω οτι κατι παιζει οποτε θα γινει πανικος!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Έχω υπάρξει στο ίδιο τραπέζι με πρώην μου, όταν ήμουν ελεύθερος αλλά όλα ήταν μια χαρά, είναι η μόνη με την οποία έχω κρατήσει επαφή επιδή είναι πολύ καλό παδί.

Αυτό που ήταν περίεργο ήταν μια φορά που ήμουν έξω με μια πολύ καλή μου φίλη και είδαμε μία πρώην μου και έναν πρώην της να είναι ζευγάρι χωρίς να γνωρίζονται την επιοχή που εγώ τα είχα με αυτήν και η φίλη μου με τον άλλο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zarathustra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίτσε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
1.Απο σεβασμό στην νεά μου σχέση δεν θα έβγαινα ΠΟΤΕ με πρώην.Όταν με κάποια έχω έρθει σε σεξουαλική επαφή είναι πολύ εύκολο να ξαναγίνει,έτσι θέλω να την έχω στο νού μου και όχι αχταρμάς του στύλ σήμερα σχέση,αύριο έτσι απλά φίλοι.
2.Βρε παιδιά αφού οοολες οι προηγούμενες σχέσεις ήταν τόσο καλά παιδιά όσο λέτε και ενδιαφερέται ο ένας για τον άλλον και έχετε τόσο καλή επικοινωνία γιατί χωρίσατε τότε;κατι δεν μου κολλάει...
3.Δεν μπορώ να φανταστώ οτι θα γυρίσει κάποια μέρα η τάδε κοπέλα μου και θα μου πεί πάμε να συζητήσουμε με τον πρώην μου για το κυπριακό και τα νέα μας...Άλλο να μιλήσουν σε μία γιορτή στο τηλέφωνο και να πούν χρόνια πολλά και δυο-τρείς κουβέντες και άλλο να βγούν έξω.
4.Νομίζω οτι η χαλαρότητα που βλέπουμε μερικά θέματα στην ζωή μας φέρνει και τα ανάλογα αποτελέσματα καμία φορά..π.χ κέρατο κλπ.
5.θές κυρία μου να βγεις με τον πρώην;βγές.Αλλα και εγώ αύριο θα βγώ με την πρώην και αν δεν μπορέσω να κοντρολάρω τα συναισθήματα μου και γίνει καμιά στραβή..τότε;κλάψε με μάνα κλάψε με την νύχτα με φεγγάρι...που ήθελες και ρίσκα σε τέτοια λεπτά θέματα..θέματα συναισθημάτων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Η λέξη πρώην δεν μου λέει κάτι. Για μένα για να ζηλέψω παίζουν ρόλο άλλοι παράγοντες. Δεν κρίνω ίδια την πρώην του που τον χώρισε κι αυτός έριξε τόνους κλάμματος με την πρώην που χώρισε αυτός επειδή αισθανόταν ότι δεν είναι ερωτευμένος πια!

Εγώ με πρώην δεν έχω κρατήσει επαφή, αλλά λόγω συνθηκών που έγιναν οι χωρισμοί. Ο μόνος που βλέπω αραιά είναι ο εφηβικός μου έρωτας, όταν βρισκόμαστε στο ίδιο μέρος. Αν ο υποτιθέμενος νυν μου απαγόρευε να τον δω (κάτι που θα ήταν αδύνατον εκτός κι αν το έπαιζα μοναχή και δεν έβγαινα με κοινούς φίλους) θα ήταν τουλάχιστον γελοίο.

Όσο για το σχόλιο του Zaratustra ότι αν έχεις έρθει με έναν άνθρωπο σε σεξουαλική επαφή είναι εύκολο να έρθεις πάλι, ναι, αλλά όχι αν έχεις έναν νυν τον οποίο γουστάρεις και υποτίθεται σε καλύπτει. Αν σε αυτή την περίπτωση πας με τον πρώην προφανώς δεν καλύπτεσαι από την τωρινή σου σχέση και καλύτερα να γίνει να χωρίσετε μια ώρα γρηγορότερα.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top