Πωλείται παιδί σε πολύ καλή τιμή

diana222

Νεοφερμένος

Η diana222 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
αχου το γλυκουλι μου...δεν ντρεπονται καθολου επιτελους??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
1 γεν νομίζω...:hmm:
Γιατί, ενδιαφέρεσαι;;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
γεν ειναι ιαπωνικο
δε νομιζω να ειναι φαρσα αλλα μου φαινεται και πολυ χαζο εκ μερους τους να το ποσταρουν στο ιντερνετ αφου το human trafficking ειναι παρανομο ακομα και στην Κινα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

din@!!

Δραστήριο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Σε περιπτωση καταστροφης του προιόντος ή τμηματός του θα το αντικαθεστήσει η ιδια η εταιρεία χωρίς επιβάρυνση του πελατή? :lol:
Πέρα από την πλάκα πάντως,αν αυτό είναι αληθινό και όχι κάποιο είδος φάρσας,είναι τρομερο!!Ο κόσμος πλέον έχει ξεφύγει!!!!!!!!!:!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ChRistiNOulaa..

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
........................................................:!::!::!:!!!!!!!
[γιατι απλα δεν υπαρχουν λογια (αν ειναι αληθεια)]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ev90l!

Νεοφερμένος

Η ev90l! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Καλα εδω τα σκοτωνουν γιατι οταν παντρευτουν θα πανε να προσεχουν τους γονεις του αντρα τους κι αυτους δε θα τους προσεχει κανεις,στο πουλημα θα κολλησουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Να πάρουν οδηγίες για το πως να κάνουν αγόρι....τι μ****** ρε γαμώτο.....σκέφτομαι την μικρή μου αδερφή και δεν μπορώ να το συνηδειτοποιήσω!!Είναι ζώα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ev90l!

Νεοφερμένος

Η ev90l! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ασε.. δεν ξερω τι να πω για τις νοοτροπιες καποιων ανθρωπων.. κανουν διακρισεις ακομα και στα ιδια τους τα παιδια.. και μετα θελουμε να προοδευσει και η ανθρωποτητα με τετοια μυαλα που κυκλοφορουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Εγώ πραγματικά λυπάμαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Που παμε ωρε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Γιατί ρε παιδιά, από το να κάνουν κάτι άλλο όπως έκτρωση, φόνο ή να το πετάξουν στα σκουπίδια είναι πολύ καλύτερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
πιστωτικη καρτα δεχονται????
τι αλλο θα ακουσω! ΕΛΕΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3ik0

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m3ik0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 350 μηνύματα.
εγω ανταλαζω την αδερφη μου με ενα ι-φοουν!!
αν ειναι δυνατων ρε παιδια...

@michael.. θα μπορουσαν πολυ απλα να το δωσουν σε ενα ορφανοτροφειο, παρα να το πουλισουν..ειναι εξευτελιστικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fifika!

Νεοφερμένος

Η fifika! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
:!::!::!:
Ελεος!!! Τι αλλο θ ακουσουμε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Φαντάζομαι όταν το παιδί μεγαλώσει και ρωτήσει "πως με συλλάβατε?" τους νέους του γονείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chrysa32485

Νεοφερμένος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Ελεεινό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Blackmyrto

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μυρτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Graphic designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Γιατί ρε παιδιά, από το να κάνουν κάτι άλλο όπως έκτρωση, φόνο ή να το πετάξουν στα σκουπίδια είναι πολύ καλύτερο...
Και εγω αυτο θα ελεγα...
Ακουγονται διαφορα για παιδια που τα πετανε στα σκουπιδια ή για γονεις που κανουν εκτρωσεις:mad: Παντος γι' αυτο το απαραδεχτο γεγονος εγω προσωπικα πιστευω οτι ευθυνετε η Κυβερνηση τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vαggiω αplα =D

Νεοφερμένος

Η Ευαγγελία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
ε ντάξει...έλεοσ πια!
τι άλλο θα ακούσουμε:wow:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
πουλαω την μανα μου μαζι με ενα λαπτοπ δωρο!
χαχαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top