Πως μπορώ να βγάλω χρήματα online;

Marilenaaa86

Νεοφερμένος

Η Marilenaaa86 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας.Ειμαι 17 χρονων και γκαι θελω να βγαλω καποια χρηματα αν γινεται ομως επειδη οι γονεις μου δεν με αφηνουν να δουλέψω εξω δεν μπορω.Γινεται να βγαλω με καποιον τροπο χρηματα με δουλειές online?
 

The Mountain

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 944 μηνύματα.
Περίμενε να γίνεις ενήλικη και γράψου στο onlyfans.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ξέρω έναν πολύ παράδοξο τρόπο αν έχεις την υπομονή και σ αρέσουν τα κοριτσίστικα παιχνίδια (μη γελάσετε).

Γίνεσαι μέλος στο stardoll, ζητάς από μια κοπέλα που μένει σε φτωχή χώρα να σου βάλει συνδρομή superstar με 3 δολάρια (ξέρω μία) (σ εμάς κάνει 7 ευρώ) επειδή το proxy παραβαίνει τους κανόνες του σαιτ. Γίνεσαι superstar. Μπαίνεις στο σχέδιο και μαθαίνεις σιγά σιγά, είτε με βιντεακια στο yt είτε μόνη σου να σχεδιάζεις διάφορα πράγματα για τα avatars (μαλλιά, μάτια, χείλη κλπ), τα αγοράζεις με τα coins του παιχνιδιού και τα πουλάς ακριβότερα. Με καλά σχέδια μπορείς να βγάλεις άνετα πάνω από 5000 coins και πουλάς μαύρα (μέσω δωρεάς στο PayPal) 1000 coins για 5-7 ευρώ σε άλλα μέλη (επειδή η in game αγορά είναι ακριβότερη). Αν γίνεις πολύ καλή, μπορεί να σου ζητάνε άλλα μέλη να τους φτιάξεις custom face και να τα χρεώνεις real money. Ξέρω κοπέλες που χρεώνουν 30 ευρώ το custom face για δουλειά 5-6 ωρών, δεν είναι κι άσχημα. Το μόνο κακό είναι ότι το να γίνεις καλή σ αυτό το πράγμα θέλει σίγουρα εξάσκηση και υπομονή. Καλη τύχη :Ρ
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Ξέρω έναν πολύ παράδοξο τρόπο αν έχεις την υπομονή και σ αρέσουν τα κοριτσίστικα παιχνίδια (μη γελάσετε).

Γίνεσαι μέλος στο stardoll, ζητάς από μια κοπέλα που μένει σε φτωχή χώρα να σου βάλει συνδρομή superstar με 3 δολάρια (ξέρω μία) (σ εμάς κάνει 7 ευρώ) επειδή το proxy παραβαίνει τους κανόνες του σαιτ. Γίνεσαι superstar. Μπαίνεις στο σχέδιο και μαθαίνεις σιγά σιγά, είτε με βιντεακια στο yt είτε μόνη σου να σχεδιάζεις διάφορα πράγματα για τα avatars (μαλλιά, μάτια, χείλη κλπ), τα αγοράζεις με τα coins του παιχνιδιού και τα πουλάς ακριβότερα. Με καλά σχέδια μπορείς να βγάλεις άνετα πάνω από 5000 coins και πουλάς μαύρα (μέσω δωρεάς στο PayPal) 1000 coins για 5-7 ευρώ σε άλλα μέλη (επειδή η in game αγορά είναι ακριβότερη). Αν γίνεις πολύ καλή, μπορεί να σου ζητάνε άλλα μέλη να τους φτιάξεις custom face και να τα χρεώνεις real money. Ξέρω κοπέλες που χρεώνουν 30 ευρώ το custom face για δουλειά 5-6 ωρών, δεν είναι κι άσχημα. Το μόνο κακό είναι ότι το να γίνεις καλή σ αυτό το πράγμα θέλει σίγουρα εξάσκηση και υπομονή. Καλη τύχη :Ρ
Πού ήσουν όταν δε μ άφηνε η μαμά μου να γίνω σουπερσταρ;;;
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Συνεργάζεσαι με ένα κτηνιατρείο.

Βρίσκεις αδέσποτα που είναι τραυματισμένα, κανείς κοινοποίηση στα social media για να ευαισθητοποιηθεί ο κόσμος και τα πας στο κτηνιατρείο για θεραπεία. Το κτηνιατρείο θα μπορεί να σου δώσει πίσω κάποιο ποσό ως δωρεά για να συνεχίσεις το κοινωνικό σου έργο.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Πού ήσουν όταν δε μ άφηνε η μαμά μου να γίνω σουπερσταρ;;;
Λλλλεγεεε... Εγώ έβαζα με το κινητό επειδή είχα σύνδεση και η μάνα μου στο τέλος είχε πιστέψει ότι το πάγιό μου ήταν αυτό με τη συνδρομή μαζί, δεν είχε πάρει χαμπάρι. Μετά ευτυχώς προστέθηκε τρόπος πληρωμής paysafecard :lol:
 

Μάρκος Βασίλης

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 1,871 μηνύματα.
Λλλλεγεεε... Εγώ έβαζα με το κινητό επειδή είχα σύνδεση και η μάνα μου στο τέλος είχε πιστέψει ότι το πάγιό μου ήταν αυτό με τη συνδρομή μαζί, δεν είχε πάρει χαμπάρι. Μετά ευτυχώς προστέθηκε τρόπος πληρωμής paysafecard :lol:

Screenshot.

Εγώ, πάντως, όταν είδα τον τίτλο σκέφτηκα να μιλήσω για crypto, αλλά μάλλον έχει πάει αλλού η κουβέντα... :Ρ
 

kastoras

Νεοφερμένος

Ο kastoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Κάνε online δημοσκοπήσεις π.χ σε Mobrog. Αλλά τα λεφτά είναι πολύ λίγα εχε υπόψη. Εχω βγάλει 30 ευρω σε 11 μήνες. Ευτυχως δεν τα εχω αναγκη τα εχω στο paypal να κάθονται.
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Αν και παλιο θέμα...
Εγω πουλαω πραγματα.. Και αγοραζω επίσης.. Ότι βγάζω μπαίνει στον κουμπαρα! Από το να μου μένουν κιόλας και να μην εχω χώρο, τα δίνω...
Βέβαια αυτό εχω να το κάνω πανω απο δυο χρόνια. Κάποια στιγμή θα το ξανακάνω.. Θέλει δουλειά.. Φωτογράφιση καλή, καλές τιμές και καλές συναλλαγές..

Κάποια στιγμή πουλησα 10 κομμάτια με 40 ευρώ και η κυρία που τα πήρε με ρωτησε αν μπορει να τα μετά πωλήσει. Κάνενα θέμα της είπα. Και τα είχε βάλει ένα ένα κομμάτι προς 10 ευρώ! Εγώ τα είχα δώσει πακετο.

Πάντως ειναι ενδιαφέρουσα ασχολία αν σ'αρέσει και το εμπόριο.
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Κάνε online δημοσκοπήσεις π.χ σε Mobrog. Αλλά τα λεφτά είναι πολύ λίγα εχε υπόψη. Εχω βγάλει 30 ευρω σε 11 μήνες. Ευτυχως δεν τα εχω αναγκη τα εχω στο paypal να κάθονται.
Επιτυχία θα ήταν αν αντί να κάθονται να σου αυξηναν τα κέρδη. 30 ευρώ σε 11 μήνες είναι ανέκδοτο
 

betonieras

Νεοφερμένος

Ο betonieras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Προς θεού πάντως όχι crypto, καζίνο και στοίχημα ...όχι τζόγο γενικά. Υπάρχουν στο εξωτερικό εταιρειες (που νομίζω ψάχνουν σε όλο το κόσμο κατα καιρούς άτομα) που σου δίνουν χρήματα για να ψωνίζεις σε μαγαζια που σου ζητάνε για έρευνα αγοράς και σε πληρώνουν (πολλές φορές κρατάς και τα προϊόντα). Λέγεται mystery shopping

Επίσης υπάρχουν και άλλα online γραφεία που σε πληρώνουν για διάφορες μικροεργασίες πάλι για λόγους μαρκετινγ κλπ μεγάλων εταιρειών (π.χ εάν έχεις κατοικίδιο μπορεί να σου ζητήσουν να τους στείλεις 20 φωτογραφίες από το κατοικίδιο σου και μετά αυτοί τις περνάνε στη gallery τους για όποιον χρειάζεται αντίστοιχες φωτογραφίες. Η σου ζητάνε να χρησιμοποιήσεις ένα site και να τους πεις την εμπειρία σου στο θέμα της λειτουργικότητας του. Προσοχή μόνο να είναι εταιρείες αξιόπιστες και όχι απάτες (υπάρχουν και τέτοιες)
 
Top