Πόσα lt (λίτρα) κάδο χρειάζομαι για απλή σακούλα σκουπιδιών;

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,859 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Αρχικά έλεγα για αυτόν:

Αλλά μου είπαν ότι τα 90 λίτρα είναι πολλά :P

Τον θέλω για κουζίνα / απλή - συνηθισμένη σακούλα σκουπιδιών.
52χ75 σάνιτας με κορδόνι κρεμιέται πισω απο την πόρτα άνετα, ειναι οι μεγάλες. Εγω αυτές έχω, Sanitas, τετοια διάσταση με κορδόνι. Έπαιρνα και τις μεγαλύτερες, καλές είναι κι αυτές. Εχω πάρει και κήπου, τέρατα, δε λένε για κουζίνα.

Παρακάτω να ξες ειναι πολυ μικρές ειδικα αν πετας ντελιβερόκουτα κλπ. Επίσης δεν κρατανε όλες καλά πχ οι ELEF κόβονται τα αυτιά ευκολα και τρυπάει και το σώμα ευκολα. Οι Σάνιτας μια χαρούλα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,985 μηνύματα.
μικρό κάδο πάρε, να τον αδειάζεις συχνά και να μην μυρίζει και αναπτύσει πολιτισμό.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,595 μηνύματα.
Ε οχι αυτος στο λινκ ειναι καδος εστιατοριου ή κηπου για φύλα και κλαδια

Ο δημοφιλης για κεντρικο σπιτιου ειναι 30-40 Λιτρα ( με καπακι που ανοιγει προς τα πανω οχι τραμπαλα)

1705265730427.png

Και συνιστώμενες σακούλες 45-60 λιτρα γερες και με χερουλι για να τα δενεις
Οι καλυτερες ειναι αυτες

1705266090312.png

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

μιας και ειπαν τα παιδια για τα κουτια πιτσας... πραγματι ειναι θεμα ,
αυτος ειναι καλυτερος
αυτος ειναι πιο φαρδυς αλλα τον βλεπω μονο για μπαλκονι

1705267498089.png
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 17 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top