Πόσο έχετε "προχωρήσει" με τον σύντροφό σας;

Σε ποιο στάδιο βρίσκεστε με τον σύντροφό σας;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 90)
  • Χάδια

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν έχουμε ακουμπήσει ο ένας τον άλλον!

    Ψήφοι: 0 0.0%

cap

Νεοφερμένος

Ο Σωτήρης! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Καλησπέρα και από εμένα. Αν και μπήκα να πω μια καλησπέρα μόνο, δεν μπόρεσα να αντισταθώ και σας λεω λοιπον χωρίς περιστροφές, πιανο, γαλλικά και ελέφαντες το εξής:

ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ!
(Ασε που η ερώτηση του "πόσο έχετε προχωρήσει" με τον σύντροφό σας παίρνει και άλλο νόημα :) )

Καλή συνέχεια! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
λίγο πριν τον γάμο! :inlove: :inlove: :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie :
λίγο πριν τον γάμο!  :inlove: :inlove: :inlove:


Αλήθεια??
Καλά στέφανα

και μην ξεχάσεις να μας φέρεις μπομπονιέρες :P(σε πειράζω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daphne

Νεοφερμένος

Ο daphne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
exoume proxwrhsei mexri to gamo.. loool!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από daphne :
exoume proxwrhsei mexri to gamo.. loool!!  :P

αα τότε εσένα ταιριάζει αυτο

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
χαχαχαχαα που τα βρίσκεις αυτά ρε λαγουδάκι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes :
χαχαχαχαα που τα βρίσκεις αυτά ρε λαγουδάκι?

είναι μυστικό :tongue: χι χι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,058 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :

είναι μυστικό :tongue: χι χι

www.langkawi.dk

Όταν εγω ήξερα αυτό το μυστικό δεν είχαν μεγαλώσει καν τ αυτιά σου μικρή... :P (plop!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder :
www.langkawi.dk

Όταν εγω ήξερα αυτό το μυστικό δεν είχαν μεγαλώσει καν τ αυτιά σου μικρή... :P (plop!)

γιατί το είπες?
γιατι το είπες?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :

Αλήθεια??
Καλά στέφανα

και μην ξεχάσεις να μας φέρεις μπομπονιέρες :P(σε πειράζω)
thanxxx :) :)
θα βαλω μια φωτο στο forum αλλα οχι ακομη σε λιγοτερο απο χρονο βεβαια αλλα δεν εχουμε ορισει ημ/νια ακριβως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κain

Νεοφερμένος

Ο Κain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Εχουμε προχωρησει πολυ...παρα πολυ....τοσο πολυ που σε καποια φαση δεν ξεραμε που ειμαστε! :hehe:
Περα απο την πλακα εχω ολοκληρωσει με την κοπελα μου...
Και το καλο ειναι οτι μετα απο τοσα χρονια σχεσης το παθος ειναι το ιδιο και ακοπα περισσοτερο δυνατο! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μμμμ....τώρα τίποτα γμτ :'( παλιάαααααααα....ε...όχι και πολύ παλιά τα έχω κάνει όλα :redface: Τώρα λόγω καλοκαιριού ε...κάτι θα κάνω :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Επειδή είμαι φρεσκοχωρισμένη (χθες) θα απαντήσω ως δεσμευμένη, γιατί κάποιες συνήθειες δεν κόβονται εύκολα....
Σαφώς και έχουμε ολοκληρώσει εδώ και πααααααρα πολύ καιρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen :
Επειδή είμαι φρεσκοχωρισμένη (χθες) θα απαντήσω ως δεσμευμένη, γιατί κάποιες συνήθειες δεν κόβονται εύκολα....
Σαφώς και έχουμε ολοκληρώσει εδώ και πααααααρα πολύ καιρό.

Κρίμα ..... υπομονή αν σε άφησε είναι βλάκας αν τον άφησες καλά του έκανες δίκιο θα είχες όπως και να έχει υπομονή ο χρόνος είναι ο καλύτερος γιατρός και αν γουστάρεις η θές να το συζητήσεις εδώ είμαστε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Κρίμα ..... υπομονή αν σε άφησε είναι βλάκας αν τον άφησες καλά του έκανες δίκιο θα είχες όπως και να έχει υπομονή ο χρόνος είναι ο καλύτερος γιατρός και αν γουστάρεις η θές να το συζητήσεις εδώ είμαστε :)

Ωπα ρε κολλητέ με το ενδεχόμενο οτι δεν την ξέρεις προσωπικά, ουτε τον πρώην της, πως είσαι τόσο σίγουρος οτι είναι βλάκας, όπως επίσης πώς είσαι και τόσο σίγουρος οτι καλά του έκανε που τον άφησε... για πιο λόγο δηλαδή σε κάθε περίπτωση το φταίξιμο είναι του πρώην???
Ναι ΟΚ εδώ πιστεύω είναι όλοι αν κάποιος θέλει να πει τα εσώψυχά του...

ps. Οχι δεν ειμαι ο πρωην...
ps2. sorry κιόλας αλλα μου έκανε εντύπωση...
ps3. Ελένη, χωρίς παρεξήγηση δεν λέω μπορεί τα παραπάνω να είναι αλήθεια αλλα...
ps4. Η πανσέληνος φταίει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes :
Ωπα ρε κολλητέ με το ενδεχόμενο οτι δεν την ξέρεις προσωπικά, ουτε τον πρώην της, πως είσαι τόσο σίγουρος οτι είναι βλάκας, όπως επίσης πώς είσαι και τόσο σίγουρος οτι καλά του έκανε που τον άφησε... για πιο λόγο δηλαδή σε κάθε περίπτωση το φταίξιμο είναι του πρώην???
Ναι ΟΚ εδώ πιστεύω είναι όλοι αν κάποιος θέλει να πει τα εσώψυχά του...

ps. Οχι δεν ειμαι ο πρωην...
ps2. sorry κιόλας αλλα μου έκανε εντύπωση...
ps3. Ελένη, χωρίς παρεξήγηση δεν λέω μπορεί τα παραπάνω να είναι αλήθεια αλλα...
ps4. Η πανσέληνος φταίει...

Founes συμφωνώ μαζί σου, ότι όταν κάποιος δεν ξέρει, καλό είναι να μην βγάζει συμπεράσματα, αν και στην προκειμένη περίπτωση είναι υπερ μου (yiannis sorry, αλλά έχει δίκιο και σ'ευχαριστώ για την συμπαράσταση!)
Όσο για τα εσώψυχα, λέω να τα βγάλω τελικά σε άλλο post. Περιμένω την ηθική σας συμπαράσταση! Thanks
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Βεβαίως και θα έχεις την συμπαράστασή μας...

ps. Αντε κανε την αρχη και με βλέπω να ακολουθώ..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν μπορω να αλλαξω την επιλογη που ειχα κανει; Τωρα πλεον εχω σχεση... και εχουμε προχωρισει μεχρι τα χαδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos :
Δεν μπορω να αλλαξω την επιλογη που ειχα κανει; Τωρα πλεον εχω σχεση... και εχουμε προχωρισει μεχρι τα χαδια...
:worship: :worship: :worship: :worship: :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos :
Δεν μπορω να αλλαξω την επιλογη που ειχα κανει; Τωρα πλεον εχω σχεση... και εχουμε προχωρισει μεχρι τα χαδια...

Φυσικά και μπορεις. Πάτα "αφαιρεση ψήφου" και μετα ξαναψήφισε! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top