Πόσο ερωτογενής ζώνη είναι ο πρωκτός στον άνδρα;

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ πάντως ξέρω άντρες που δοκίμασαν την ..όπισθεν με γυναίκα και δεν το γύρισαν. Για τον έναν κόβω ό,τι θέλετε, για τον άλλον είμαι σχεδόν εντελώς σίγουρη.
Αμάν πια αυτή η ανάγκη σας να βάζετε ταμπέλες και να τα κατηγοριοποιείτε όλα: αφού χ ίσον ψ, τότε χ ίσον και ω! Ε όχι ρε άνθρωποι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Εγώ πάντως ξέρω άντρες που δοκίμασαν την ..όπισθεν με γυναίκα και δεν το γύρισαν. Για τον έναν κόβω ό,τι θέλετε, για τον άλλον είμαι σχεδόν εντελώς σίγουρη.
Αμάν πια αυτή η ανάγκη σας να βάζετε ταμπέλες και να τα κατηγοριοποιείτε όλα: αφού χ ίσον ψ, τότε χ ίσον και ω! Ε όχι ρε άνθρωποι!
Η αλλαγή ταχύτητας προέκυψε απο την εξέταση του θέματος και σαφώς δέν αποτελεί το κυρίως προς εξέταση θέμα.
Για να σου θυμίσω, το προς εξέταση θέμα είναι η ερωτική συνεύρεση με περισσότερους απο δύο.
Όπως λέει και το άσμα, είμαστε δυό είμαστε τρείς, θα μπορούσε να συνεχίζει λέγοντας πως μπορεί να γίνουμε και χίλιοι δέκα τρείς !!!
Η ερώτηση είναι άν συμφωνείς ή διαφωνείς .

Πάντως με την μαρτυρία σου μας δείχνεις, πως άν προσπαθείς να πηδήξεις και γύρω σου υπάρχουν παλούκια, έ τότε κινδυνεύεις απο κάποιο αδέσποτο. Τώρα, άν για τον ένα παίρνεις όρκο και για τον άλλο σχεδόν ορκίζεσαι, δε θα σε πάμε και στο εφετείο ! ! !
Ανταλλαγή κάνουμε εδώ. Απόψεων λέω και το τονίζω, μή πάει ο νούς σας πουθενά αλλού ! ! !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ρε πραγματικά δε κατάλαβα.

Πες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Μάλλον εννοεί Γιάννη μου, ότι γνωρίζει δύο άντρες των οποίων οι γυναίκες φόρεσαν ένα strap on, πιάσαν στα χέρια έναν δονητή ή ένα αγγούρι, ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων και τους άνοιξαν τις πόρτες τις πρωκτικής ηδονής, για να το πω κάπως κομψά για το τι τους άνοιξαν ακριβώς. Ωστόσο η Καγίρα (παρατηρητής ή δράστις, ποιος να ξέρει; :whistle::teasing:) θα κατέθετε ακόμη κι ενώπιον του σεβαστού ερωτοδικίου, ότι οι εν λόγω δεν το γύρισαν στο καλαματιανό (ξέρεις τώρα, "Ιτιά ιτιάαααα, λελουδιασμένηηηηη..." και τα τοιούτα :hehe:). Ελπίζω να τα εξήγησα κάπως κατανοητά, αλλιώς στέιλε ΡΜ να σου τα πω πιο χύμα ακόμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Kajira λέει αλήθεια ο Χάουλας;
Υποθέτω πως το να δοκιμάσεις κάτι από περιέργεια δεν σε κάνει και ομοφυλόφιλο. :)

Τώρα πέρα από την πλάκα, είναι όλα θέμα διάθεσης, στιγμής και οικειότητας. Προφανώς δεν είναι όλες οι στιγμές κατάλληλες για κάτι τέτοιο και προφανώς αν δοκιμάσει κάποιος οτιδήποτε σχετικό δεν θα είναι κάτι άγριο και πρόστυχο, αλλά στα πλαίσια ενός παιχνιδιάρικου πειραματισμού. Μη με βγάλετε και φράου Χέλγκα δλδ! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Υποθέτω πως το να δοκιμάσεις κάτι από περιέργεια δεν σε κάνει και ομοφυλόφιλο. :)

όχι..., η επανάληψη όμως, μπορεί να σε κάνει.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Υποθέτω πως το να δοκιμάσεις κάτι από περιέργεια δεν σε κάνει και ομοφυλόφιλο. :)

Τώρα πέρα από την πλάκα, είναι όλα θέμα διάθεσης, στιγμής και οικειότητας. Προφανώς δεν είναι όλες οι στιγμές κατάλληλες για κάτι τέτοιο και προφανώς αν δοκιμάσει κάποιος οτιδήποτε σχετικό δεν θα είναι κάτι άγριο και πρόστυχο, αλλά στα πλαίσια ενός παιχνιδιάρικου πειραματισμού. Μη με βγάλετε και φράου Χέλγκα δλδ! :redface:
Αρχικά θέλω να πώ πως σε μιά σχέση που είναι δυνατή και απολαμβάνεις τον έρωτα μέχρι το μεδούλι σου, δέν χωράνε πειραματισμοί. Έρχεται φουντωμένος σάν τον Βοριά σάν καταιγίδα. Όμως δέν θα γράψουμε και πηδηγματικό σενάριο. Πειραματισμοί σε τέτοιου είδους πράματα είμαι απόλυτα σίγουρος πως βλάπτουν. Με προστατικές μαλάξεις, γνωρίζω πως βοηθούν τους ταύρους σε ταχεία εκσπερμάτωση. Αποδεικνύουν επίσεις πως το ζευγάρι συναντά κάποιες δυσκολίες και καταφεύγει σε βοηθητικές ταχύτητες. Σαφώς και δέν καταννοώ τον πειραματισμό σε αυτή την φάση.
Πειράματα κάνουν στα πειραματόζωα και όχι για να δούν τέτοια πράγματα, δηλ. άν αρέσει ή όχι.
Εγώ δέν λέω άν του αρέσει ή όχι, αλλά άν το συνηθίσει και μετά σου ζητήσει ποιό δραστικά πράγματα και στην πορεία εθιστεί τόσο που σε αφήσει γιατι πλέον μαζί σου δέν μπορεί. Ποιά θα είναι η αντίδρασή σου :
Ο κάθε άνδρας μέσα του έχει έναν επιβήτορα, και μόνο μιά λέξη φτάνει για να δηλώσει την εικόνα που έχω για τον άνδρα. Μένει μόνο να τον ανακαλύψει και αυτό γίνεται όχι με τέτοια πειράματα.
Φτάνει με τους πειραματισμούς, μας διαβάζουν και μικρά παιδιά, όπως ο Κοντός 17χρονος και μοιάζει σάν να τοποθετούμε μαγνήτη στην πυξίδα τους,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Εγώ δέν λέω άν του αρέσει ή όχι, αλλά άν το συνηθίσει και μετά σου ζητήσει ποιό δραστικά πράγματα και στην πορεία εθιστεί τόσο που σε αφήσει γιατι πλέον μαζί σου δέν μπορεί. Ποιά θα είναι η αντίδρασή σου :

Εάν δεν ήταν ευχαριστημένος με το άλλο και είναι χαρούμενος με αυτό (λέω εγώ τώρα ένα ακραίο παράδειγμα) που βρίσκεται το κακό?

Η ζωή είναι πολύ μικρή για να μην την ζήσουμε όπως εμείς θέλουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ δέν λέω άν του αρέσει ή όχι, αλλά άν το συνηθίσει και μετά σου ζητήσει ποιό δραστικά πράγματα και στην πορεία εθιστεί τόσο που σε αφήσει γιατι πλέον μαζί σου δέν μπορεί. Ποιά θα είναι η αντίδρασή σου :

Θα στεναχωρηθώ φυσικά που τον έχασα, αλλά θα χαρώ που βρήκε τον πραγματικό σεξουαλικό του προσανατολισμό. Το ζητούμενο είναι να είναι ευτυχισμένος, είτε με μένα είτε με ...το Βαγγέλη. :)
Το να φοβάσαι να πειραματιστείς μην τυχόν και ανακαλύψεις κάτι για τη σεξουαλικότητα σου που δεν θα σου αρέσει είναι μακράν χειρότερο από οποιαδήποτε τέτοια δυσάρεστη(?) ανακάλυψη.
Και προσωπικά, αν έπρεπε να διαλέξω, θα προτιμούσα να είμαι μια σεξουαλικά ικανοποιημένη λεσβία, παρά μια καταπιεσμένη και ανικανοποίητη ετεροφυλόφιλη.

Παρεμπιπτόντως, ομοφυλόφιλος δεν είναι αυτός που αρέσκεται σε τέτοιου είδους δραστηριότητες, αλλά αυτός που ποθεί και ερωτεύεται ομόφυλους του. Το ότι ο κόσμος έχει συσχετίσει το πρώτο με το δεύτερο μου κάνει λίγο σε περίπτωση αντανακλαστικού Παβλώφ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,275 μηνύματα.
Θα στεναχωρηθώ φυσικά που τον έχασα, αλλά θα χαρώ που βρήκε τον πραγματικό σεξουαλικό του προσανατολισμό. Το ζητούμενο είναι να είναι ευτυχισμένος, είτε με μένα είτε με ...το Βαγγέλη. :)
Το να φοβάσαι να πειραματιστείς μην τυχόν και ανακαλύψεις κάτι για τη σεξουαλικότητα σου που δεν θα σου αρέσει είναι μακράν χειρότερο από οποιαδήποτε τέτοια δυσάρεστη(?) ανακάλυψη.
Και προσωπικά, αν έπρεπε να διαλέξω, θα προτιμούσα να είμαι μια σεξουαλικά ικανοποιημένη λεσβία, παρά μια καταπιεσμένη και ανικανοποίητη ετεροφυλόφιλη.

Παρεμπιπτόντως, ομοφυλόφιλος δεν είναι αυτός που αρέσκεται σε τέτοιου είδους δραστηριότητες, αλλά αυτός που ποθεί και ερωτεύεται ομόφυλους του. Το ότι ο κόσμος έχει συσχετίσει το πρώτο με το δεύτερο μου κάνει λίγο σε περίπτωση αντανακλαστικού Παβλώφ.

Παραδόξως συμφωνώ μαζί σου. Με μόνη ένσταση αυτό που έλεγα και παλιότερα, οτι αν κάποιος άντρας πάει με άλλον άντρα (εστω και μία φορά) για μένα παύει να είναι αρσενικός ετεροφυλόφυλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Παραδόξως συμφωνώ μαζί σου. Με μόνη ένσταση αυτό που έλεγα και παλιότερα, οτι αν κάποιος άντρας πάει με άλλον άντρα (εστω και μία φορά) για μένα παύει να είναι αρσενικός ετεροφυλόφυλος.

Δεν υπήρξε ποτέ, απλά δεν το παραδέχεται στον εαυτό του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ταμπέλες, στερεότυπα και μια ματσό αντρίλα που προσωπικά με τρελαίνει (όχι με την καλή έννοια). Η τόσο έντονη ανάγκη για υπεράσπιση του αντρικού φύλου (από ποιον κίνδυνο άραγε;;!!) μόνο να μου δημιουργεί υποψίες πως κάποιος άλλος φόβος κρύβεται από πίσω μπορεί. Ειδάλλως πραγματικά δεν βρίσκω λόγο τέτοιου φανατισμού και υπερβολής. Κανείς δεν είπε να δοκιμάσετε κάτι που δεν θέλετε, είναι δικαίωμα του καθενός να διαθέτει το κορμί του όπως επιθυμεί. Το να βάζετε ταμπέλες όμως σε όσους το έχουν δοκιμάσει και να τους κρίνετε τόσο αυστηρά..
Ακόμα και με άλλον άντρα να πάει κάποιος, εγώ δεν ξέρω αν θα μπορούσα να πω τόσο απόλυτα πως σταματάει να είναι ..άντρας αφού μπορώ να αποδεχτώ πως όντως έκανε ένα πείραμα (ή μήπως όσοι λέτε το αντίθετο θα λέγατε το ίδιο και για μια γυναίκα; ), αλλά ούτως ή άλλως προσωπικά δεν μίλησα γι' αυτό. Τέλος πάντων, γούστα είναι αυτά, όπως την βρίσκει ο καθένας. Ευτυχώς που εκεί έξω υπάρχουν από όλες τις κατηγορίες ανθρώπων. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,275 μηνύματα.
Ακόμα και με άλλον άντρα να πάει κάποιος, εγώ δεν ξέρω αν θα μπορούσα να πω τόσο απόλυτα πως σταματάει να είναι ..άντρας αφού μπορώ να αποδεχτώ πως όντως έκανε ένα πείραμα (ή μήπως όσοι λέτε το αντίθετο θα λέγατε το ίδιο και για μια γυναίκα; ),

Δεν είναι ίδιος ο τρόπος ερεθισμού ενός άντρα και μιας γυναίκας.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τι σημασία έχει αυτό; Το θέμα είναι πως κανείς σχεδόν δεν θα χαρακτήριζε μια γυναίκα ομοφυλόφιλη, από μόνο το γεγονός πως ήθελε να πειραματιστεί με μια άλλη γυναίκα.. Κι εξάλλου αυτό που λες οδηγεί σε άλλο άτοπο: αν ο άντρας του παραδείγματος που αποφασίζει να πειραματιστεί με άλλον άντρα δεν είναι παθητικός, αλλά ενεργητικός, τότε θα πρέπει να μη θεωρηθεί ομοφυλόφιλος, αφού αυτό που θα κάνει στον άλλον άντρα μπορεί κάλλιστα να το κάνει και σε μια γυναίκα.. (και όλοι ξέρετε φαντάζομαι πως η φυσιολογία εκείνης της περιοχής είναι παρόμοια στα δύο φύλα).

Οι ταμπέλες δεν βοηθούν ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ρε παιδια, τι σημαινει "πειραματιζομαι" με καποιον του ιδιου φυλου?
Δε θα πρεπει να σε ελκυει ο αλλος, εστω και σεξουαλικα, για να κανεις κατι?
Εαν σε ελκυει καποιος του ιδιου φυλου απο ποτε ονομαζεται "πειραματισμος"?
Μην τρελλαθουμε κιολας...ειτε εισαι αμφιφυλοφιλος ειτε ομοφυλοφιλος.
Μου δινεται η εντυπωση, πως επειδη υπαρχει ενας φοβος αποδοχης τη σεξουαλικης ταυτοτητας, οταν αυτη παρεκκλινει της ετεροφυλοφιλιας, ψαχνουμε να βρουμε λαιτ εκφρασεις για να νοιωσουμε καλυτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,275 μηνύματα.
Τι σημασία έχει αυτό; Το θέμα είναι πως κανείς σχεδόν δεν θα χαρακτήριζε μια γυναίκα ομοφυλόφιλη, από μόνο το γεγονός πως ήθελε να πειραματιστεί με μια άλλη γυναίκα..

Γιατί ο άντρας ερεθίζεται με άλλο τρόπο από μια γυναίκα. Ερεθίζεται με αυτό που βλέπει χωρίς να μπει στη διαδικασία να σκεφτεί, ενώ η γυναίκα ερεθίζεται εγκεφαλικά.

Δεν είπα οτι θα χαρακτήριζα κάποιον άντρα που πήγε έστω μια φορά με άλλον άντρα ομοφυλόφυλο. Είπα οτι για μένα παύει να είναι άντρας που θα μπορούσε να με ερεθίσει. Ξενερώνω, πώς να το πω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,050 μηνύματα.
Κατ'αρχήν να θυμόμαστε, για όλα (όσον αφορά τους στρέιτ άντρες) φταίει ο προστάτης :) (και το διάσημο πλέον άρμεγμά του)

Το χαρακτηριστικό των ομοφυλόφιλων ανδρών είναι ότι ποθούν και ερωτεύονται άντρες, όχι ότι τη βρίσκουν από πίσω περισσότερο από το μέσο άνδρα.
Σε παλαιότερο πόστ απαντώντας σ'αυτό είχα πεί ότι είναι αλήθεια, και όντως, οργανικά, είναι αλήθεια. Δηλαδή ο νευρολογικός ερεθισμός που προκαλείται στην περιοχή είναι ίδιος σε όλους τους άντρες. Η διαφορά πιστεύω του γκέυ είναι ότι θέλέι να τον φάει, για να το πούμε κατα λέξη, και αυτό φυσικά ούτε απο πλευράς φυσιολογίας δεν έχει κάποια σχέση με τον προστάτη, με την ερωτογενή δηλαδή αυτή ζώνη του άντρα. Θέλει να μπεί στον ρόλο της γυναίκας, ο γκέυ, για όποιον λόγο θέλει να το κάνει αυτό.

Ρε παιδια, τι σημαινει "πειραματιζομαι" με καποιον του ιδιου φυλου?
Δε θα πρεπει να σε ελκυει ο αλλος, εστω και σεξουαλικα, για να κανεις κατι?
Εαν σε ελκυει καποιος του ιδιου φυλου απο ποτε ονομαζεται "πειραματισμος"?
Μην τρελλαθουμε κιολας...ειτε εισαι αμφιφυλοφιλος ειτε ομοφυλοφιλος.
Μου δινεται η εντυπωση, πως επειδη υπαρχει ενας φοβος αποδοχης τη σεξουαλικης ταυτοτητας, οταν αυτη παρεκκλινει της ετεροφυλοφιλιας, ψαχνουμε να βρουμε λαιτ εκφρασεις για να νοιωσουμε καλυτερα.

Σωστό, όμως στην περίπτωση του πρωκτού του άντρα και του προστάτη δημιουργείται πρόβλημα, θέλει δηλαδή ξεκαθάρισμα η υπόθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Ρε, χαλαρώστε, επειδή το έγραψε ένα χαζοπεριοδικό και επειδή το κάνουν μερικοί δε σημαίνει πως είναι απόλαυση και μάλιστα διαδεδομένη.
Καταπίνουν όλες οι γυναίκες το σπέρμα;:eek:

έγραψες Χιλιάρικο..., θα έλεγα πριν λίγα χρόνια.... ( έτσι κάπως γράφεται και η ιστορία :worship:)
η όλη φάση είναι, οτί διαβάζοντας την απάντηση, τη ζωντανεύεις συγχρόνως και λιώνεις στα γέλια.... :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αν εχω φαει φασολια ,..να δεις τι ερωτικος πυραυλος ειναι..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Ίσως όσο της κόττας, όταν της πίπτει το ωό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top