Πόσο κοστίζει αυτό;

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
μου έχουν χαλάσει 3 :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apaleytos

Νεοφερμένος

Ο apaleytos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Σαν τι να χαλάσει δηλαδής; Σαν φλερτ; σαν αίστημα; σα φαγητό που έμεινε καιρό εκτός ψυγείου;:confused:

Θα μπορούσε να χαλάσει,
α) το μοτέρ,
β) οτιδήποτε ηλεκτρονικό,
γ) αισθητήρες (πολλά έχουν),
δ) οι λεπίδες (να μην κόβουν πλέον καλά),
ε) κ.α.

Τι εννοείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
είμαι λίγο off topic αλλά θα ήθελα να ρωτήσω από πού μπορω να προμηθευτώ ζελατίνη σε σκόνη (ξερετε, εκείνη που βάζουμε στα γλυκά) έχω φάει τον κόσμο.
και για να είμαι και on-topic, πόσο κοστίζει αυτό που ζητάω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
είμαι λίγο off topic αλλά θα ήθελα να ρωτήσω από πού μπορω να προμηθευτώ ζελατίνη σε σκόνη (ξερετε, εκείνη που βάζουμε στα γλυκά) έχω φάει τον κόσμο.
και για να είμαι και on-topic, πόσο κοστίζει αυτό που ζητάω;

Μισό ευρώ. ;)

Αλλά θες σίγουρα σκόνη; Δες εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,855 μηνύματα.
Που κυμαίνονται οι τιμές ενός τατουάζ; :hmm::redface:


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Νομίζω κάπου 60-100 για τα μικρά μέχρι 500+ για μεγάλα

Κανονικό λες, όχι henna, έτσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Το ελάχιστο είναι 30-50 ευρώ (αναλόγως που θα πας).
Όταν λέω ελάχιστο εννοώ ότι για τατουάζ < 2-3 εκατοστών είναι τόσο. Από κει και πέρα εξαρτάται το σχέδιο, το μέγεθος, αν έχει χρώμα κλπ
Για τι μέγεθος ενδιαφέρεσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,855 μηνύματα.
Νομίζω κάπου 60-100 για τα μικρά μέχρι 500+ για μεγάλα

Κανονικό λες, όχι henna, έτσι?
Το ελάχιστο είναι 30-50 ευρώ (αναλόγως που θα πας).
Όταν λέω ελάχιστο εννοώ ότι για τατουάζ < 2-3 εκατοστών είναι τόσο. Από κει και πέρα εξαρτάται το σχέδιο, το μέγεθος, αν έχει χρώμα κλπ
Για τι μέγεθος ενδιαφέρεσαι;
Ναι, ένα κανονικό και μικρό (περίπου 8-9 εκατοστά μήκος και πλάτος), χωρίς χρώμα. :)
Πονάει; :hmm:

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Πονάει; :hmm:

-petros

Ποναει γενικά ο,τι πειράζεις και τρυπάς στο σώμα σου. Το πόσο εξαρτάται το σημείο και τις αντοχές σου.
Τσέκαρε εδώ: Τattoo: Σχέδια, ιδέες και ό,τι θα θέλαμε να ξέρουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
Μισό ευρώ. ;)

Αλλά θες σίγουρα σκόνη; Δες εδώ.
Ευχαριστώ πολύ!
Πωπω, σήμερα ήταν και τα aldi στο δρόμο μου, άλλα προτίμησα να μην πάω γιατί ήμουν σίγουρη ότι δεν θα έχει αυτό που ψάχνω, αφού δεν το είχαν τα άλλα σούπερ-μάρκετ.
Ναι σε σκόνη θέλω. Δεν το θέλω για μαγειρική!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Πόσο κοστίζει ένας πυρηνικός αντιδραστήρας; :whistle:

(έχει πέσει άγριο κάψιμο :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
mod να σου πετύχει! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Έχουμε κι εμείς τις απορίες μας! Τί να κάνουμε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Πόσο κοστίζει ένας πυρηνικός αντιδραστήρας; :whistle:

(έχει πέσει άγριο κάψιμο :P)
Δεν θα κανει λογικα 90 ευρω?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Δεν θα κανει λογικα 90 ευρω?:P

Βάλε κάτι

Κοτζάμ πυρηνικό αντιδραστήρα θα πάρουμε. Μην το ρίξουμε στο τσάμπα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Έχει ο γείτονάς μου έναν και εδώ και κάτι χρόνια δεν τον χρησιμοποιει... Να του πω να σου τον δώσει μισοτιμής?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Βάλε κάτι

Κοτζάμ πυρηνικό αντιδραστήρα θα πάρουμε. Μην το ρίξουμε στο τσάμπα:P

Aντε να το ανεβασω λιγο 200 ευρω!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Καλή ιδέα. Τον θέλω όμως σε καλή κατάσταση... Μη μας ρίξει και είναι σκουριασμένος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Καλή ιδέα. Τον θέλω όμως σε καλή κατάσταση... Μη μας ρίξει και είναι σκουριασμένος...

Έχει ο γείτονάς μου έναν και εδώ και κάτι χρόνια δεν τον χρησιμοποιει... Να του πω να σου τον δώσει μισοτιμής?

Λοιπον κανονιστε!καντε παζαρι και αγοραστε τον σε μιση τιμη τον πυρηνικο αντιδραστηρα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Πόσο κοστίζει ένας πυρηνικός αντιδραστήρας; :whistle:

(έχει πέσει άγριο κάψιμο :P)

Να τον κανεις τι??:blink::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top