Πότε στη σχέση σας έγινε το "ουάου";

Για βοηθήστε με το χρονικό θέμα: πότε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 41)
  • Στα 3 χρόνια, παρ' όλα τα ενδιάμεσα γλυκόλογα, μόνο τότε είπα "να 'μαστε"...!

    Ψήφοι: 0 0.0%

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
δεν ψηφίζω γιατί ροζ τα είδα πριν ακόμα τα φτιάξουμε ....κοκκινο όμως γύρω στον 3 με 5 μήνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Χμμμ, ψήφισα την πρώτη επιλογή. Έτσι θυμάμαι :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εμεις για μελλον το εχουμε συζητησει, και σοβαρα και πιο στην.. πλακα, και μου εχει πει οτι θα ηθελε να ερθει Ελλαδα, αλλα μικροι ειμαστε ακομα και εχουμε καιροοοο μπροστα μας να δουμε τι θελουμε! Αυτο που αποφευγουμε να συζηταμε προς το παρον, ειναι για του χρονου, που κανεις μας δεν ξερει τι θελει να κανει και που θα ειμαστε...:'(:'(:'(:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Και αυτό με τι αφορμή, io-io και burbuja;
Ή, στον πόσο καιρό σχέσης;

δεν μπορώ να προσδιορίσω την αφορμή γιδάκι μου..απλά με χτύπησε αυτό το "ουάου",μπαμ και κάτω...ως προς το χρονικό διάστημα,στον 2ο χρόνο μας μαζί..! :inlove: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
κάποιες μικρές διευκρινήσεις από μένα....

με τον αντρα μου ζούσαμε μαζί ουσιαστικά απ την πρωτη βδομάδα της σχεσης :redface:
δεν το επιδιώξαμε απλά έτσι έκατσε δεδομενου ότι εγω ζουσα μόνη μου σε δικό μου σπιτι... αρκετα βολικό μπορω να πω ;)
όμως το ουάου της συμβιωσης που ανέφερα έγινε στο τριμηνο ας πουμε...
ειχα ήδη τσεκάρει μέσω της συμβιωσης μας αρκετα πραγματα (αν όχι όλα) απ οσα ήθελα στον άντρα που θα έλεγα "αυτός είναι ο άντρας μου και ο πατέρας των παιδιων μου"
Ο άντρας μου κάλυπτε το 80% των επιθυμιων μου, και επειδη πάντα έλεγα ότι αν βρω το 50% θα ειμαι ΠΟΛΥ ευχαριστημενη.... αφου βρηκα το 80% δεν το σκέφτηκα καν ότι θα μπορουσα να ψαχνω κι άλλο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ πάντως ή το παθαίνω εξαρχής ή δεν το παθαίνω καθόλου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ψήφησα 3 μήνες άν και ήταν 5 δεν παθένω συχνά ουάου γιατί δεν ξέρω άν και αυτό το ήθελε δεν θα τρελαθώ για κάποιον που δεν τρελένετε για μένα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Εγώ πάντως ή το παθαίνω εξαρχής ή δεν το παθαίνω καθόλου..

Μία από τα ίδια :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν θυμάμαι... Νομίζω απο την αρχή, αλλά κορυφώθηκε μετά απο μια κρίση που είχαμε στον 1 χρόνο και 4 μήνες σχέσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Από την πρώτη μέρα..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλέ, κάπου την ξέρω αυτήν καλέ...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
γυρω στον ενα χρόνο δεν έγινε κατι απλα΄έτι ένιωσα,:worry:
αλλά το επιβεβαιωσα πέρυσι τον Ιούνιο που έπεσε και τον έτρεχα στο νοσοκομείο να βάλει λάμες, εκεί είπα τελικα τον αγαπάω πιο πολύ απο οτι πίστευα
Αυτός απο τον πρωτο καιρό(είμαι ο εφηβικός του ερωτας άσχετα οτι τα φτιάξαμε στα 21 μας):redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anta

Νεοφερμένος

Η Anta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Από τον πρώτο καιρό θα το νιώσω.
Αν καθυστερήσει όμως, έρχεται μέχρι τους 6μήνες.

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Εγώ κάπου στο τρίμηνο παίζω. Στην αρχή στον μήνα σχεδόν, εκεί που είπα ωπ εδω είμαστε πέσανε τόσα εμπόδια στην μέση που απογωητεύτηκα, πίστεψα οτι δεν ήταν γραφτό τελικά να γίνουμε κάτι παραπάνω από εραστές. Μάλιστα χωρήσαμε για 2-3 βδομάδες.:( Ομως δεν αντέξαμε χώρια και όταν ξαναβρεθήκαμε εκείνος έκανε τόσα πολλά σε 2 μόλις μέρες που είπα ναι ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ!:clapup: Και όντως αυτό ήταν από τότε έιμαστε αχώριστοι:inlove: και ελπίζω έτσι να μέινουμε μέχρι να μας χωρήσει το αναπόφεκτο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rudess f

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rudess f αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 264 μηνύματα.
Απ το πρωτο λεπτό μαλλον άρχισαν αν μαζευονται σύννεφα.. μετά λίγο ήρθε και ο κεραυνός.. :) θέλω να πιστέψω πως θα κρατήσει.. γιατί έγινε ότι και στην torry.. για πρώτη φορά είπα "εδώ είμαι!"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
απο την στιγμη που με φιλησε....:inlove:

τα ειδα ολα τωρα μετα απο 4 χρονια νομιζω οτι νιωθω το ιδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Κατάλαβα ότι τον αγαπάω στους 8 μήνες..Δεν του το είπα όμως..Και χθες αποφασίσαμε να κάνουμε ένα διάλειμμα στη σχέση μας:( (είμαστε 11 μήνες μαζί,γι'αυτον το μεγαλύτερο χρονικό διάστημα με διαφορά αφού η μεγαλύτερη του σχέση πριν ήταν 3 μήνες)και έτσι δεν μου έχει δοθεί η ευκαιρία αλλά και το πράσινο φως που θα με κάνει να το πω..Μέτα απο αυτό το "διάλειμμα" και ό,τι κι αν γίνει,είτε χωρίσουμε οριστικά είτε τα ξαναβρούμε έχω σκοπό να το βγάλω απο μέσα μου...Όσο γιι το δικό του "ουαου" δεν ξέρω..'Η δεν το 'χει νιώσει ή το κρατάει κι αυτό μέσα του και απλά λεει "νιώθω πράγματα για σένα"..:hmm: :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Από το πρώτο λεπτό, αιστάνθηκα ότι κάτι με ιδιαίτερο συνέβαινε...
Υπήρχε μια ακατανίκητη έλξη... και μια μοναδική επικοινωνία..., που δεν μπορούσα να την πιστέψω...

Μετά από μια συνομιλία αρκετών ωρών..., που δεν καταλάβαμε πως πέρασαν..., έπρεπε να χωριστούμε και τότε μαζί με την καληνύχτα [ποια καληνύχτα δηλαδή, είχε ξημέρώσει..., αλλά τέλος πάντων...], μου είπε ότι έννιωθε ότι ήθελε να μου δώσει ένα φιλί στα χείλη, στο λαιμό και πιο κάτω..., αλλά δεν τολμούσε να μου το πει...
Αυτό... ήταν !!!

Από εκείνη την στιγμή και μέχρι σήμερα έχουν περάσει 15 μήνες και κάθε φορά που χρειάζεται να φύγω από την αγκαλιά του..., πάντα το κάνω με μεγάλη προσπάθεια... και μόνο από ανάγκη...

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Όσο περνάει ο καιρός, τόσο πιο έντονα το νιώθω. Περάσαμε μια φάση όπου παραλίγο να χωρίσουμε και ήταν δική μου η πρωτοβουλία και μετνιώνω πολύ που έκανα κάτι τέτοιο. Ευτυχώς η σχέση μας ήταν δυνατή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top