Πώς βλεπετε οι γυναίκες τους καραφλούς άνδρες;

Πώς βλεπετε οι γυναίκες τους καραφλούς ανδρες?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 43)
  • Τους προτιμω

    Ψήφοι: 3 7.0%
  • Δεν μου αρεσουν..

    Ψήφοι: 17 39.5%
  • Πάνω απο όλα μετραει η προσωπικοτητα..και πολυ μετα τα μαλλια..

    Ψήφοι: 23 53.5%

bettina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η bettina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Μεγάλη συζήτηση!!!!Το θέμα είναι το είδος της καράφλας και η ηλικία καμία φορά...Μετά τα 30 δικαιολογείται αλλά πριν είναι κάπως περίεργο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πώς βλεπετε οι γυναίκες τους καραφλούς ανδρες?
Φωτεινούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanclubsandwich

Νεοφερμένος

Ο fanclubsandwich αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
ψήφισα <<Πάνω απο όλα μετραει η προσωπικοτητα..και πολυ μετα τα μαλλια..>> , γιατί ήδη έχω κάνει προσθετική μαλλιών αλλά δυσκολεύομαι στο να μου προσθέσω προσωπικότητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μετά τα 30 δικαιολογείται αλλά πριν είναι κάπως περίεργο.....
τι να κανουμε?
αν ειναι πολλη η τεστοστερονη?;)

στο Θεο τα παραπονα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bettina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η bettina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
τι να κανουμε?
αν ειναι πολλη η τεστοστερονη?;)

στο Θεο τα παραπονα..:P

χαχα.....Δικαιολογίες!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
χαχα.....Δικαιολογίες!!!!:clapup:
αν ειναι ή οχι δικαιολογιες,,
θα το δειτε επι του πρακτέου..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bettina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η bettina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 189 μηνύματα.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Σε μερικούς άντρες τους πάει, αλλά σε μερικούς άλλους καθόλου.Είχαμε έναν καθηγητή που είχε ξυρίσει το κεφάλι του και του πήγαινε φοβερά.Του πρόσθετε γοητία.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Moυ αρέσουν πολύ τα μαλλιά...όχι να είναι μακριά, αλλά να υπάρχουν. Βέβαια μια φορά που ήμουν με έναν μισοκαραφλό στα 25, όντως είχε πολλές αντοχές αλλά δεν νομίζω να έφταιγε η τεστοστερόνη. Μάλλον είχε πάρα πολύ καιρό να (ίσως και ποτέ πριν δηλαδή). Ο καραφλός κολλητός μου από την άλλη έχει πρόβλημα σε αυτόν τομέα, και ας του έπεφταν από τον στρατό τα μαλλιά.
Τώρα αν ο boyfriend αρχίσει να καραφλιάζει (που ήδη έχει μια ελαφριά αραίωση, αλλά απόλυτα φυσιολογική για την ηλικία του η οποία δεν πολυφαίνεται) έχει πει ότι θα τα κουρεύει πολύ κοντά και αργότερα θα τα ξυρίζει. Εννοείται ότι τον προτιμώ όπως είναι τώρα, αλλά τι να κάνουμε. Ετσι κι αλλιώς όταν γίνει αυτό, εγώ θα είμαι τόσο τίγκα στην κυτταρίτιδα (και στην ρυτίδα) που δεν θα με παίρνει να παραπονιέμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wonderfool

Νεοφερμένος

Η wonderfool αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
όσοι έχουν ωραίο κεφάλι, τους πηγαίνει πολύ

οι μόνοι που βρίσκω αποκρουστικούς είναι οι neo nazi skinheads
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
με γυαλια
γιατι τυφλωνονται..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
με συμπονια ...:p
πλακα κανω... , βασικα , αν εχει ομορφο προσωπο και ειναι γλυκουλης , ή αν εχει μουσια που μ αρεσουν πολυ , τοτε δεν εχεει σημασια η καραφλα .
Αν παλι ειναι ενας σαποιος τυπος , γεματος σπυρια , χοντρος και βρωμιαρης , που τρωει το πιτογυρο και σταζει το τζατζικακι στην ασπρη μπλουζα του , που πινει μπυρα και ρευεται επιδεικτικα , και που με τα λαδωμενα του χερια στρωνει την καραφλα ...τοτε οπως καταλαβαινεται δε θα μ αρεσε ...
βεβαια τωρα που το σκεφτομαι και μαλλια να ειχε παλι δε θα μ αρεσε..
οκ παρασυρθηκα !
το θεμα ειναι οτι δεν τιθεται θεμα , klein ξερω γω..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εφόσον φροντίσουν να το προσαρμόσουν (πολύ κοντό, ξυρισμένο κλπ), ώστε να τους πηγαίνει, δε νομίζω πως τίθεται θέμα. Παίζουν ρόλο κι άλλα πράματα, όπως η προσωπικότητα, αυτό που εκπέμπουν σα σύνολο etc και μπορούν να είναι άκρως ερωτεύσιμοι.

Και μιλάω έχοντας στο μυαλό μου έναν τελειόφοιτο (?) του τμήματός μου, ο οποίος το έχει ξυρίσει όλο, αλλά μπορεί και το υποστηρίζει. Και φαίνεται πολύ καλό και συγκροτημένο παιδί. Βγάζει ευγένεια, γλύκα... Είναι τραβηχτικός! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
πώς βλεπετε τους ανδρες με λιγα μαλια,,και λιγοτερο απο 30 χρονων?

τι σας αρεσει τι οχι σε αυτο το θεμα?

εχετε διαπιστωσει την υψηλοτερη τεστοστερονη που ισχυει καποιες φορες?:P
αγγελε μην ανησυχεις αν εισαι ωραιος να τα γκομενακια :)
:P ποιος τα γαμαει τα μαλλια ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elise.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Πφφφφ είτε έχει μαλλιά, είτε δεν έχει, άμα είμαι ερωτευμένη δε με νοιάζει τίποτα. Βέβαια εξαρτάται και από το είδος της καράφλας.

π.χ.:

υπάρχει αυτή


αυτη:


και υπάρχει και αυτή :inlove: :
συμφωνώ, εξαρτάται απ' τη φαλάκρα. γενικά πάντως, προτιμώ, ειδικά ο συνδυασμός καράφλα και μουσάκι σκοτώνει:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • tumblr_m3uzfn5Rn71rqxgs8o7_400.jpg
    tumblr_m3uzfn5Rn71rqxgs8o7_400.jpg
    19.9 KB · Εμφανίσεις: 1,090

gandalf

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gandalf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
άλλο φαλάκρα άλλο ξυρισμένο μαλλί πάντως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Στο κεφάλι θα κολλήσουμε; Σημασία δεν έχει η εμφάνιση αλλά ο χαρακτήρας και μόνο :)
Το μόνο που με χαλάει είναι η περούκα και το περουκίνι,κατά τα άλλα όπως θέλει ο ίδιος,δεν έχω πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Θα πω τη γνωμη μου απο αυτους που βλεπω να συχναζουν σε διαφορες καφετεριες και στους δρομους :
Αν ειναι κανενας με μηχανη πλαταρας και ξερολας για μενα ειναι απλα τζαμπα μαγκας , γενικα δεν κολλαω σε τετοια οπως ειπε και η Ειρηνη να εχει ωραιο χαρακτηρα με νοιαζει τα αλλα ερχονται σε 2η μοιρα ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ένας που μου αρέσει έτσι^
Ο δεύτερος είναι ένα παιδί από τη σχολή που του πάει απίστευτα :redface:

Γενικά δεν μου αρέσουν καθόλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top