Πώς γνωρίσατε το e-steki;

Απο που πληροφορηθήκατε την ύπαρξη του e-steki;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 147)
  • Από φίλο/η

    Ψήφοι: 33 22.4%
  • Από αναφορά ή σύνδεσμο σε άλλο forum

    Ψήφοι: 38 25.9%
  • Από αναφορά ή σύνδεσμο σε άλλη σελίδα

    Ψήφοι: 4 2.7%
  • Από διαφημιστικό banner

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Απο διαφήμιση στο in.gr ή στο Google

    Ψήφοι: 2 1.4%
  • Από θεματικό κατάλογο σελίδων (in,forthnet,pathfinder κτλ)

    Ψήφοι: 2 1.4%
  • Από μηχανή αναζήτησης (google,altavista κτλ)

    Ψήφοι: 55 37.4%
  • Από κάπου αλλού (περιγράψτε μας)

    Ψήφοι: 7 4.8%
  • Απο αναφορά σε ΜΜΕ

    Ψήφοι: 5 3.4%

nick90

Νεοφερμένος

Ο nick90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
απο εναν φιλο μου......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
έψαχνα άλλο φόρουμ στο google κ είδα κ το στέκι....
Την 1η μέρα, μπήκα το είδα, χάζεψα λίγο...κ βγήκα χωρίς να έχω κάνει λογ/σμό :redface:
ε μετά από 2 μέρες ξαναμπήκα κ έκανα sign in :)



& για να είμαι πιο ακριβής :

google search > λέξη κλειδί "forum" > αναζήτηση σε σελίδες στα ελληνικά

Αποτέλεσμα:

το e-steki.com βγήκε τελευταίο στην 31η σελίδα (δεδομένου ότι πληρώνεις τη θέση εμφάνισης στο google, δεν πιστεύω να αλλάζουν θέση αυτά, έτσι δεν είναι? Δεν είμαι όμως κ ειδική οπότε δεν είμαι σίγουρη)

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
δεδομένου ότι πληρώνεις τη θέση εμφάνισης στο google, δεν πιστεύω να αλλάζουν θέση αυτά, έτσι δεν είναι? Δεν είμαι όμως κ ειδική οπότε δεν είμαι σίγουρη
Αλλαζουν αλλα οχι επι πληρωμη. Υπάρχει ενας αλγόριθμος που λεγεται PageRank και υπολογίζει τη "σπουδαιότητα" του καθε site αναλογα με τα links που οδηγουν απο και προς αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
το e-steki.com βγήκε τελευταίο στην 31η σελίδα (δεδομένου ότι πληρώνεις τη θέση εμφάνισης στο google, δεν πιστεύω να αλλάζουν θέση αυτά, έτσι δεν είναι? Δεν είμαι όμως κ ειδική οπότε δεν είμαι σίγουρη)

:P

Δεν πληρώνεις τη θέση εμφάνισης στα αποτελέσματα, αλλά μόνο στις διαφημίσεις που έχει δεξιά (και αυτό χωρίς να ξέρεις για τι θέση πληρώνεις, κάπως σαν δημοπρασία).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

C.M.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η C.M. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Αρχικά από το Greek Movies. Έμεινα γιατί μου άρεσε, γράφτηκα και μου άρεσε περισσότερο. Τώρα είμαι όλη μέρα μέσα ώσπου να με βαρεθείτε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The President

Νεοφερμένος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
από το google.... Κάτι έψαχνα σχετικά με τα μαθήματα, αλλά δεν θυμάμαι πλέον τι.... Καταραμένο αλτσχάιμερ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ψαχνοντας για τις σχολικες παρελασεις στο Google (ηθελα να βρω αντικρουομενες αποψεις), επεσα πανω στο σχετικο topic του ischool κι αποφασισα να παραμεινω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
Έψαχνα για το school powered by connx και δεν είχαν ξεκινήσει ακόμη τα σχολεία(άσχετο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Από την ξαδερφή μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D|m|tr|

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ορμύλια (Χαλκιδική). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Εδώ και καιρό που είμαι εγγεγραμμένος στο aDSLgr, έβλεπα το nickname Michelle στο μέλη του staff. Με την εγγραφή μου και στο iSchool είδα ξανά το nick στα staff members και έριξα μια ματιά στο προφίλ. Εκεί υπήρχε καταχωρημένο το e-steki ως personal webpage.... έτσι μπήκα να 'δω. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
Εμένα μου το πρότεινε ο φίλος mostel :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mad1kas

Νεοφερμένος

Ο Mad1kas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Από τον philos στο www.e-pcmag.gr!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannis17

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Εγώ έψαχνα να κατεβάσω την γλωσσομάθια στο G***** και σε κ'αποιο απο τα links ήταν και αυτό το forum μου άρεσε και αποφάσισα να μείνω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Semina

Νεοφερμένος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 60 μηνύματα.

Larry Flynt

Νεοφερμένος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Από το thmmy, αν θυμάμαι καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
εμενα μου το προτεινε η the_president!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FanIsHere

Νεοφερμένος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Από το google, ψάχνοντας μεταφράσεις Αντιγόνης... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Amy 4ever

Νεοφερμένος

Η Amy 4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Μου είπε για αυτο μια φιλη μου απο ενα αλλο forum!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lost 4ever

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
απο μια φιλη μου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Κατερινακι καλωσηρθες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top