Πώς γνωρίσατε το e-steki;

Απο που πληροφορηθήκατε την ύπαρξη του e-steki;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 147)
  • Από φίλο/η

    Ψήφοι: 33 22.4%
  • Από αναφορά ή σύνδεσμο σε άλλο forum

    Ψήφοι: 38 25.9%
  • Από αναφορά ή σύνδεσμο σε άλλη σελίδα

    Ψήφοι: 4 2.7%
  • Από διαφημιστικό banner

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Απο διαφήμιση στο in.gr ή στο Google

    Ψήφοι: 2 1.4%
  • Από θεματικό κατάλογο σελίδων (in,forthnet,pathfinder κτλ)

    Ψήφοι: 2 1.4%
  • Από μηχανή αναζήτησης (google,altavista κτλ)

    Ψήφοι: 55 37.4%
  • Από κάπου αλλού (περιγράψτε μας)

    Ψήφοι: 7 4.8%
  • Απο αναφορά σε ΜΜΕ

    Ψήφοι: 5 3.4%

LMJ

Νεοφερμένος

Ο LMJ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ωστε ετσι ε?τεσπα για σου Κατερινα(?)...καλως μας βρηκες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Amy 4ever

Νεοφερμένος

Η Amy 4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 117 μηνύματα.

Lost 4ever

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
γεια σε ολους!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Amy 4ever

Νεοφερμένος

Η Amy 4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Γεια και σε σένα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasw_1982

Νεοφερμένος

Η vasw_1982 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Από ανακοίνωση στην www.alfavita.gr (εκπαιδευτικό δίκτυο ενημέρωσης)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThanosAlonso

Νεοφερμένος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Από το google.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Γιναμε και διασημοι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
από το κρού. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
από το κρού. :D
Ουγκ. Από το χλωμό πρόσωπο Krou? :D







Εγώ είπα; Μου το σύστησε κάποιος... :fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

UnFoRgIvEn

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Μου το πρότεινε η αδερφή μου η Jenny :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
εγώ το είδα σε αλλο φόρουμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Είδα το url σαν όραμα πάνω στον τρούλο της Αγίας Ειρήνης της Χρυσοβαλάντης. Και θεώρησα πως έπρεπε να γραφτώ. Γιατί ήταν γραφτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Από τη θεία μου. Παρεπιπτώντως πώς προέκυψε η ιδέα του forum.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,080 μηνύματα.
Από τη θεία μου. Παρεπιπτώντως πώς προέκυψε η ιδέα του forum.
Είπα κι εγώ μετά από αρκετά χρόνια ημι-παθητικής μου συμμετοχής σε διαδικτυακά Fora να ανοίξω ένα δικό μου Forum. :)
Φυσικά η θεματολογία του θα έπρεπε, θα πρέπει να ήταν τέτοια ώστε και να τραβήξει το ενδιαφέρον αλλά και να είμαι πάνω-κάτω γνώστης αυτής.
1. Τεχνολογικό δε θα μπορούσε να είναι μιας που υπάρχουν ήδη τόσα και μάλιστα μεγάλα
2. Γενικών συζητήσεων ούτε, μιας που υπάρχουν ήδη και μάλιστα επιτυχημένα (ένα από αυτά το θαυμάζω και δε θα ήθελα να δημιουργήσω κάτι "ανταγωνιστικό" ή τελοσπάντων παρόμοιο αφού με καλύπτει).
3. Dating site-forum με την καμία :P
4. Forum που να ειδικεύεται συγκεκριμένα θέματα όπως ηλεκτρολογικά, ηλεκτρονικά ή λογισμικό υπολογιστών, ούτε μιας που δεν θα τράβαγαν το ενδιαφέρον που επιθυμώ αλλά και θα τα βαριόμουνα και ο ίδιος εύκολα παρόλο που είναι θέματα που με ενδιαφέρουν.
5. Site-forum πειρατικού λογισμικού, ούτε λόγος :xixi:
6. Site-forum μαθητών ήταν η καλύτερη επιλογή (είχα ψάξει κι εγώ στο παρελθόν για κάτι τέτοιο αλλά μάταια).

Μου είχε περάσει η ιδέα να ανοίξω Forum και μάλιστα με τέτοιο θέμα πριν κανά χρόνο, αλλά ήταν μια πολύ περαστική ιδέα που την αντιμετώπισα κυρίως με το σκεφτικό ότι δίνω πανελλαδικές και ότι δεν έχω όρεξη. :)

Άλλωστε έχοντας ένα Site με ένα θέμα σαν αυτό, οι ιδέες για την ανάπτυξή του (προσθήκη νέων υπηρεσιών, παροχή υλικού κ.α.) - πέρα βέβαια από δύσκολες, ειδικά για ένα άτομο - μάλλον μπορούν να χαρακτηριστούν και ατελείωτες. :iagree:


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Philip007

Νεοφερμένος

Ο Φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
απο το www.google.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ansem

Νεοφερμένος

Ο Ansem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Έψαχνα να βρω για τον ελαστικό νόμο του Hooke
και το πήρε το μάτι μου.Ε,μπήκα είδα ότι με ενδιέφερε και γράφτηκα.
Μπράβο πολύ καλή δουλειά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ratatouille

Νεοφερμένος

Η Ναυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Εγώ το έμαθα από τον αδερφό μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
εγώ το έμαθα η από τον Πέτρο ή από τον Γιώργο.
Όποιος τέλος πάντων είναι και στο insomnia
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Από τον αδερφό μου, που είναι επίσης μέλος.. Τώρα που το έμαθε εκείνος, δεν ξέρω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
google
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top