Πώς γνωρίσατε το e-steki;

Απο που πληροφορηθήκατε την ύπαρξη του e-steki;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 147)
  • Από φίλο/η

    Ψήφοι: 33 22.4%
  • Από αναφορά ή σύνδεσμο σε άλλο forum

    Ψήφοι: 38 25.9%
  • Από αναφορά ή σύνδεσμο σε άλλη σελίδα

    Ψήφοι: 4 2.7%
  • Από διαφημιστικό banner

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Απο διαφήμιση στο in.gr ή στο Google

    Ψήφοι: 2 1.4%
  • Από θεματικό κατάλογο σελίδων (in,forthnet,pathfinder κτλ)

    Ψήφοι: 2 1.4%
  • Από μηχανή αναζήτησης (google,altavista κτλ)

    Ψήφοι: 55 37.4%
  • Από κάπου αλλού (περιγράψτε μας)

    Ψήφοι: 7 4.8%
  • Απο αναφορά σε ΜΜΕ

    Ψήφοι: 5 3.4%

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
από την φίλη μου ~valedina~
λιγο λαθος με γραψες αλλα δε πειραζει....
-----------------------------------------
απο την φίλη μου ~sodaw~:D:P:)(μόλις γράφτικα)
οοοο φιλος της κολητης μου????:welcome::welcome::welcome::welcome:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill_fc

Νεοφερμένος

Ο bill_fc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Από google. Έψαχνα για αποτελέσματα αγγλικών εξετάσεων:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
εγώ έψαχνα παρτιτούρες ενος τραγουδιού των πυξ λαξ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tatoulis

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Eμένα μου το πρότεινε κάποιος γνωστός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Traveller

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Traveller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
εκανα αναζητηση στο γκουγκλ και μου εβγαλε ενα θεμα στο αι σκουλ :D

Κι εγω κατι τετοιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Απο το google ...έψαχνα κάτι πληροφορίες για το edexcel κάτι καιρούς πριν δώσω και τυχαία πάτησα πάνω....κράτησα το Link και γράφτηκα γιατί μου άρεσε:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Από google. Έψαχνα για αποτελέσματα αγγλικών εξετάσεων:iagree:

Και εγω το ιδιο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nn@love

Νεοφερμένος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Κιάτο (Κόρινθος). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
εψαχνα για το θαμα του γυμνασιου, που θα δςωσουν laptop στην 1 και επεσα πανω μου αρεσε και κολυσα!!!!!!:thanks::no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikolakis123

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Απο Το Google :D Εψαχνα Για Τα Αρχαια Και Πετιχα Το Σιτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

makisr91

Νεοφερμένος

Ο makisr91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Από το google. Αν θυμάμαι καλά, έψαχνα για το ECPE...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maraki7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Έκανα μία αναζήτηση...
Ειλικρινά δεν θυμάμαι τι ακριβώς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Κι εγώ με γούγλη. Anna αυτά που θα μας δώσουν είναι ΣΑ-ΚΑ-ΡΑ-ΚΕΣ. Είναι απίστευτα άθλια τα λάπτοπ μέσα από τα οποία μπορούμε να επιλέξουμε. Τουλάχιστον, να μας έδιναν το κουπόνι και να μας έλεγαν "πάρ'τε ό,τι θέλετε" οπότες παίρναμε το macbook και συμπληρώναμε με ρευστό την υπόλοιπη αξία. Αυτά που θα πάρουμε... φοβάμαι θα έχουν windows 95... Φαντάσου ότι μπορεί να έχουν και ποντίκι... (πάνω στο πληκτρολόγιο λέω, όχι εξωτερικό...).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Aυτός ο άτιμος ο γούγλης τα φταίει όλα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Εγω εψαχνα πληροφοριες για τη φιλολογια vs αγγλικη φιλολογια.Και τι βρηκα?.:DΤο ischool!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boubou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλονή (Λέσβος). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
εψαχνα κατι για τν ιστορια κ μου το εβγαλε το google νομιζω.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emile

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Emile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Μου το πρότεινε ο Nickpap8. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Από το google και εγώ. Εκανα αναζήτηση για να βρω πληροφορίες για μια σχολή και έπεσα πάνω στο site.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funny

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.

at220

Νεοφερμένος

Η at220 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Εψαχνα στο google κατι για τα αγγλικα και βρέθηκα εδώ, αλλά μου το ειχαν προτεινει και καποιοι φίλοι.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top