Πώς γνωρίσατε το e-steki;

Απο που πληροφορηθήκατε την ύπαρξη του e-steki;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 147)
  • Από φίλο/η

    Ψήφοι: 33 22.4%
  • Από αναφορά ή σύνδεσμο σε άλλο forum

    Ψήφοι: 38 25.9%
  • Από αναφορά ή σύνδεσμο σε άλλη σελίδα

    Ψήφοι: 4 2.7%
  • Από διαφημιστικό banner

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Απο διαφήμιση στο in.gr ή στο Google

    Ψήφοι: 2 1.4%
  • Από θεματικό κατάλογο σελίδων (in,forthnet,pathfinder κτλ)

    Ψήφοι: 2 1.4%
  • Από μηχανή αναζήτησης (google,altavista κτλ)

    Ψήφοι: 55 37.4%
  • Από κάπου αλλού (περιγράψτε μας)

    Ψήφοι: 7 4.8%
  • Απο αναφορά σε ΜΜΕ

    Ψήφοι: 5 3.4%

sofia21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 377 μηνύματα.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
δεν θυμάμαι αλλά νομίζω σε ένα περιοδικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
εγω εψαχνα περσι για βοηθεια σχετικα με την αργασια στην τεχνολογια και μου εβγαλε στην αναζητηση το αντιστοιχο θεμα του forum και μπηκα και ειδα και λεω ωραιο ειναι

veni vidi scriti(δε ξερω αν ειναι ετσι στα λατινικα στα ιταλικα παντως ετσι ειναι) που λενε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Εγώ πάλι το καλοκαίρι τυχαία έψαχνα για σχολικά βιβλία και το είχα γράψει στα αγγλικά και μου έβγαλε το forum του i school,καλά είχα τύχη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
Έψαχνα για τις βάσεις (πότε θα βγουν κ τα σχετικά...) κ είχαν τρελή φάση οι συζητήσεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Έψαχνα για τις βάσεις (πότε θα βγουν κ τα σχετικά...) κ είχαν τρελή φάση οι συζητήσεις!!
ναι ειχε πραγματι..:D και εγω τοτε ειχα αρχισει να παρακολουθω το ischool..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
εγω εψαχνα να βρω τροπο να υπολογιζω τα μορια κ με εβγαλε εδω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IQfreak

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
εγραψα στο google φορουμ για μαθητες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
εγω κατα τυχη εψαχνα για κατι τηλεορασης και ευτυχως που επεσα εδω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
εγω ψαχνομουν περδυ νομιζω για μαθηματα (εδινα πανελληνιες τοτε) και επεσα εδω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tzortzina301993

Νεοφερμένος

Η Tzortzina301993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Απο τη γειτονισσα μου....αυτη μου ειπε για το site :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Απο μια..........συμπτωση.Ναι ειναι αληθεια!Εψαχνα να βρω ενα βοηθημα και τσουπ βρεθηκατε εσεις:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Distrubia

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Παραδείσι (Ρόδος). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Κατά τύχη..Πάτησα ISchool.gr και με έβγαλε εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Δεν θυμάμαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
απο τον αδερφο μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Traveller

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Traveller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Τυχαια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

4kR!bn:)

Νεοφερμένος

Η Ακριβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Από το Google.Δε θυμάμαι τι έψαχνα νομίζω θέματα της εμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top