Πώς γνωρίσατε το e-steki;

Απο που πληροφορηθήκατε την ύπαρξη του e-steki;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 147)
  • Από φίλο/η

    Ψήφοι: 33 22.4%
  • Από αναφορά ή σύνδεσμο σε άλλο forum

    Ψήφοι: 38 25.9%
  • Από αναφορά ή σύνδεσμο σε άλλη σελίδα

    Ψήφοι: 4 2.7%
  • Από διαφημιστικό banner

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Απο διαφήμιση στο in.gr ή στο Google

    Ψήφοι: 2 1.4%
  • Από θεματικό κατάλογο σελίδων (in,forthnet,pathfinder κτλ)

    Ψήφοι: 2 1.4%
  • Από μηχανή αναζήτησης (google,altavista κτλ)

    Ψήφοι: 55 37.4%
  • Από κάπου αλλού (περιγράψτε μας)

    Ψήφοι: 7 4.8%
  • Απο αναφορά σε ΜΜΕ

    Ψήφοι: 5 3.4%

fifika!

Νεοφερμένος

Η fifika! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Από την αδελφή μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
απο το Google...δεν θυμαμαι τι εψαχνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Septagram

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιωτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Απο το insomnia.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
εγω το εμαθα απο τη Σοφια!


ευχαριστώ Σοφία :D
-----------------------------------------
εγω το εμαθα απο τη Σοφια!


ευχαριστώ Σοφία :D:no1::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ntontini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Μου το πρότεινε η Elvenstar
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
εψαχνα καποιο συγκεκριμενο θεμα το οποιο δεν θυμαμαι και το πληκτρολογησα στο google και με εφερε στο ischool....:worship::clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nancy_sk

Νεοφερμένος

Η nancy_sk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλησπέρα...βρήκα το site σας εντελώς τυχαία σε μια μηχανη αναζήτησης στην προσπάθεια μου να βρω ενα site να ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις μου...και είπα να δοκιμάσω...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Εγω το βρηκα κανοντας μια αναζητηση οσον αφορα τα μαθηματα του σχολειου και εγινα μελος γιατι διαπυστωσα οτι ηταν πολυ καλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Έγραψα μια ερώτηση στο google και μου έβγαλε το e-steki:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
πηγαίναμε στο ίδιο γυμναστήριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Μια φιλη μου εψαχνε να παιξει παλερμο στο ιντερνε και εβγαλε το στεκι. Την ιδια μερα που ειπε να γραφτω και εγω! Γραφτηκα, και τωρα την περισσοτερη ωρα την περναω στο στεκι!:P:devil::devil::devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Μια φιλη μου εψαχνε να παιξει παλερμο στο ιντερνε και εβγαλε το στεκι. Την ιδια μερα που ειπε να γραφτω και εγω! Γραφτηκα, και τωρα την περισσοτερη ωρα την περναω στο στεκι!:P

Ποιά είναι αυτή η φίλη σου που σου έδειξε το ε-στέκι να την κάνουν μπαν; Θα το ευχαριστηθώ πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Ποιά είναι αυτή η φίλη σου που σου έδειξε το ε-στέκι να την κάνουν μπαν; Θα το ευχαριστηθώ πολύ.

:mad::pfff::pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σίμος53101

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος53101 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Πατούσα για πολύ καιρό κάποιες λέξεις-κλειδιά για να βρω γενικές πληροφορίες στο google και μου έβγαζε συνεχώς παραπομπές στο φόρουμ... Και μετά έγινα μέλος :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Το e-steki το γνώρισα από το iSchool.

Στο iSchool γράφτηκα Νοέμβρη 2007,δηλαδή στις Αρχές Β Λυκείου,Το παρακολουθούσα όμως ένα διάστημα πριν εγγραφώ,κατέβαζα κυρίως υλικό σε μαθήματα που με ενδιέφεραν,ή στα οποία υστερούσα.Κάπως έτσι ξεκίνησε το θέμα,έψαχνα μέσω μηχανής αναζήτησης υλικό σε κάποια μαθήματα.Και μπορώ να πω πως και υλικό βρήκα,και βοήθεια από μεγαλύτερους.

Αυτό ήταν(και είναι αλλά με άλλο σύστημα πλέον) και το δυνατό χαρτί της σελίδας,σε σχέση με άλλα φόρουμ.Ανιδιοτελής βοήθεια σε μαθητές,οι οποίοι δεν είχαν τη δυνατότητα πάντα να παρακολουθούν φροντιστήρια σε όλα τα μαθήματα από τις αρχές του Λυκείου,όπως συνέβαινε και με του λόγου μου.Ακόμη κι αν οι Πανελλήνιες είναι ένας συναγωνισμός,έβλεπες πως τελικά ανάμεσα σε ανθρώπους που τραβάνε το ίδιο κουπί,υπάρχει αλληλεγγύη.

(Για να είμαι και απόλυτα ειλικρινής,αυτός άλλωστε ήταν κι ο λόγος που είχα θυμώσει,όταν αναρτήθηκε στο iSchool θέμα σχετικά με το ότι η δωρεάν διανομή βιβλίων προωθεί τη μιζέρια.Χωράφια να χωρίσω με τα παιδιά που έχουν αναλάβει τη διαχείρηση δεν έχω,αλλά έκρινα,ως πρόσωπο που είχε βιώσει το φόρουμ από τις αρχές της γέννησης του σχεδόν,πως ερχόταν σε ρήξη με το πνέυμα στο οποίο στηρίχθηκε η γέννησή του.)


Στο iSchool σήμερα,αν εξαιρεθούμε εγώ,ο exc,και φυσικά ο Scandal,με επιφύλαξη δεν ξέρω αν υπάρχουν πλέον μέλη εγγραφής του 2007.Ισως καποιος που δεν ήξερα τότε,ή με άλλο nickname.Οι περισσότεροι επέλεξαν να αποχωρήσουν.Όσον αφορά τη δική μου άποψη σχετικά με εκείνη την περίοδο:Η ένωση των φόρουμ συνέπεσε με την περίοδο που δε συμμετείχα,λόγω Πανελληνίων.Το είχα ψιλοϋποψιαστεί πριν πω " σταματώ συμμετοχή για Πανελλήνιες",από κάποια πολύ αόριστα πραγματάκια που είχα διαβάσει,κι είπα δε βαριέσαι,αν και όταν γίνει βλέπουμε.

Το λοιπόν,επέστρεψα,και κατάλαβα πως δε με θυμόταν κανένας8).Και γιατί τα περισσότερα μέλη είχαν αλλάξει,και γιατί στο προ-ένωσης iSchool είχα πολύ διακριτική παρουσία.:redface:Για να είμαι ειλικρινής,αρχικά ενοχλήθηκα όπως πολλοί που βρήκα το λογαριασμό μου επηρεασμένο από αλλαγές.Μπορώ να πω όμως πως σε αυτό το φόρουμ προσωπικά περνάω καλύτερα(ίσως και γιατί πλέον είμαι και σε μια θέση που μπορώ να βοηθώ όπως βοηθήθηκα),αλλά κυρίως επειδή έχω γνωρίσει ενα ευρύ φάσμα ανθρώπων που εκτιμώ,και που σε μερικές περιπτώσεις αλλάξαν τη ζωή μου,κυριολεκτικά μιλώντας.

Eπίσης,ρίχνουμε πολύ γέλιο στο chat,πρόταση που στο παλιό iSchool,το οποίο ήταν πιο συντηρητικό,είχε καταψηφιστεί.

Εκτός αυτού,πλέον,έχεις και την επιλογή,όταν θέλεις να παρακολουθήσεις μια πιο γενική της παιδείας συζήτηση,να συμμετέχεις και στο e-steki,με συνομιλητές μεγαλύτερης ηλικίας.

Αυτά γενικά στα θετικά του φόρουμ,τα οποία και υπερίσχυσαν,οπότε κράτησαν την αφεντιά μου στο site.Με οποιονδήποτε ενδιαφέρεται για τα αρνητικά-με βάση τα δικά μου κριτήρια πάντα-μόνο ιδιωτικά και εκτός σελίδας θα μπορούσα να το συζητήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

french

Νεοφερμένος

Ο french αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Πατούσα για πολύ καιρό κάποιες λέξεις-κλειδιά για να βρω γενικές πληροφορίες στο google και μου έβγαζε συνεχώς παραπομπές στο φόρουμ... Και μετά έγινα μέλος :D

Μια απο τα ιδια... :lol:

Και επειδη ειναι και το πρωτο μου ποστ...καλως σας βρηκα! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
εψαχνα ιστοσελιδες για γατες και εντελως τυχαια το ανακαλυψα!!!! :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
ηταν μια κρυα νυχτα του φλεβαρη. εξω εκανε κρυο. καθομουν χουχουλιασμενος κατω απο μια κουβερτα, επινα ζεστη σοκολατα και (τι περιεργο) καιγομουν στο ιντερνετ. ετσι οπως σερφαρα λοιπον επεσα πανω στο θρεντ για την σχολη μου. εεεε απο βαρεμαρα ειπα να γραφτω. η συνεχεια γνωστη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Έφευγα αγανακτισμένος από ένα άλλο φόρουμ για τη συμπεριφορά των περισσοτέρων εκεί, και άρχισα να ψάχνω κάτι άλλο.
Μέσα στο ψάξιμο μετά από περίπου 3 εβδομάδες, βρήκα το στέκι και με κέρδισε από την αρχή.
Αυτά τέλη του 2008, και μέχρι τώρα σπάνια περνά μέρα που να μην ασχοληθώ μαζί του !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top