Πώς γνωρίσατε το e-steki;

Απο που πληροφορηθήκατε την ύπαρξη του e-steki;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 147)
  • Από φίλο/η

    Ψήφοι: 33 22.4%
  • Από αναφορά ή σύνδεσμο σε άλλο forum

    Ψήφοι: 38 25.9%
  • Από αναφορά ή σύνδεσμο σε άλλη σελίδα

    Ψήφοι: 4 2.7%
  • Από διαφημιστικό banner

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Απο διαφήμιση στο in.gr ή στο Google

    Ψήφοι: 2 1.4%
  • Από θεματικό κατάλογο σελίδων (in,forthnet,pathfinder κτλ)

    Ψήφοι: 2 1.4%
  • Από μηχανή αναζήτησης (google,altavista κτλ)

    Ψήφοι: 55 37.4%
  • Από κάπου αλλού (περιγράψτε μας)

    Ψήφοι: 7 4.8%
  • Απο αναφορά σε ΜΜΕ

    Ψήφοι: 5 3.4%

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Από το iSchool. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
εψαχνα κατι ακυρα θεματα στο google:P και σε καποιο σημειο πετυχα το στεκι...ε το παρακολουθουσα καιρο μεχρι να γινω μελος...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Έκανα αναζήτηση πέρσυ το καλοκαίρι για το πότε θα βγουν τα αποτελέσματα του lower και με οδήγησε στο ischool. Από εκεί έμαθα και το στεκι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Το στέκι από τη συγχώνευση ischool-στεκιού.
Το ischool από μια αναζήτηση στον φίλο γούγλο για την εργασία της τεχνολογίας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zithos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Zithos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 270 μηνύματα.
Εντελώς τυχαία απο αναζήτηση στο Google, ως αργόσχολος έψαχνα να βρώ κάποιο forum συζητήσεων για να ασχολούμαι όταν δέν έχω τίποτε άλλο να κάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofaki Loony

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofaki Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Διάβαζα μαθηματικά και καταλαβα για ακόμη μια φορα πως ειμαι αχρηστη.. ετσι αποφασισα να βρω ασκησεις στο νετ επεσα πανω στο φορουμ, γραφτηκα κτλ κτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Ήταν ένα ζεστό καλοκαίρι... Το φετινό...ήθελα επιτέλους να βρω τι επαγγέλμα θα έπρεπε να ακολουθήσω ....ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΛΌΓΟΣ!!! :D αναζητώντας στο γκουγκλ πως μπορω να γίνω εγκληματολογος έπεσα πάνω στι αι σκουλ! Έκανα εγγραφή και ως τώρα μου αρέσει..... :D όσον αφορά την εγκληματολογία την εγκατέλειψα γτ ήθελε αρχαία :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
Εγω εψαχνα τα αποτελεσματα του πτυχιου των αγγλικων.ετσι ανακαλυψα το ischool και εγινα μελος.απο κει και το στεκι.απο τοτε δεν περασε μερα που να μην μπω να διαβασω διαφορα θεματα..εχει γινει καθημερινοτητα.ειδικα απο τοτε που γνωρισα και μελη του forum απο κοντα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εγω εψαχνα τα αποτελεσματα του πτυχιου των αγγλικων.ετσι ανακαλυψα το ischool και εγινα μελος.απο κει και το στεκι.απο τοτε δεν περασε μερα που να μην μπω να διαβασω διαφορα θεματα..εχει γινει καθημερινοτητα.ειδικα απο τοτε που γνωρισα και μελη του forum απο κοντα!
ευχαριστω ευχαριστω:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Εγώ το βρήκα κάνοντας τυχαία αναζήτηση για κάποιο άλλο θέμα στο google. Μάλιστα ήμουν απλός επισκέπτης για ένα χρόνο περίπου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Άν σας πώ πως δεν θυμάμαι ακριβώς πως το βρήκα,θα με πιστέψετε;;
Πρέπει αρχικά να είχα βρεί το ischool μέσω google,και μετά να έπεσε το μάτι μου στο e-steki.
Ήμουν για κανα χρόνο ένας απλός επισκέπτης που έμπαινε 2-3 φορές την εβδομάδα για καμιά ωρίτσα,μετά έγινα μέλος για να βλέπω όλο το φόρουμ...μετά από κανά εξάμηνο άρχισα να γράφω...And the rest is history....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
το χα βρει στο google με μια συμπτωση.
παιζει να εμπαινα αρκετο καιρο στο στεκι παροδικα σαν επισκεπτης μεχρι που μια μερα ητανε βραδυ κ ημουνα σκατα δε θυμαμαι για ποιο λογο.
γίνομαι μελος, το γραφω το chat n fun και ο valder μου απαντησε πως βλεπει starwars ή startrek (σταρ-κατι , δε θυμαμαι ακριβως) για να του φτιαξει η διαθεση :P
τη θυμαμαι αυτη την απαντηση γιατι ηταν βραδυ, δεν περιμενα κανενας να μου απαντησει, κ μ εκανε κ να γελασω :P

μετα απο καιρο ξαναρχισα να γραφω για κατι χρηστικα θεματα, με το ικα νομιζω ο.ο

επειτα εμπαινα πιο συχνα κ πιο συχνα.... ειχε κ κατι ενδιαφεροντα θεματακια, κολλησα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Χμ..εγώ έμαθα για το e-steki, όταν συγχωνεύτηκε με το ischool.
Το λάτρεψα το ίδιο με το ischool. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
...Ψάχνοντας γενικά κι αόριστα, χωρίς λόγο!
Σιγά-σιγά κόλλησα κι εγώ με αποτέλεσμα να επισκέπτομαι το site σε καθημερινή βάση!
Μου άρεσε για πολλούς λόγους, όμως οι κυριότεροι είναι δύο. Πρώτον, μπορείς να βρεις τα πάντα εδώ μέσα, από ερωτικά θέματα μέχρι συζητήσεις για την πολιτική. Δεύτερον, μου έκανε μεγάλη εντύπωση το γεγονός ότι οι περισσότεροι εδώ μέσα γνωρίζεστε, δουλεύετε ο ένας τον άλλον έτσι για πλάκα, βρίσκεστε που και που, και γενικότερα η σχέση που έχετε μεταξύ σας είναι πραγματικά αξιοζήλευτη.:redface:

Αυτά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
google
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Κι εγώ έψαχνα για τη ρινοπλαστική στο google και βρεθηκα στο ανάλογο τόπικ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μέσω κοινής παρέας. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
θυμάμαι, ήταν καλοκαιράκι του δυο χιλιάδες έξι.
Ήρθε το boss κ μου έκανε παρατήρηση για το μπούστο που φοράω
κ σανδάλια με στράς ολόκληρος άντρας, του είπα περιμένω την άδεια σαν πούστης.

μετά έφυγε,
εγώ γκούγκλαρα
κι έπεσα πάνω σε δυο άβαταρ
με ονόματα Εξποζντ μποουν και Μichelle.

Μετά από 6 χρόνια ταραγμένων σχέσεων,
είμαι ακόμη εδώ γεμάτος αυτοπεποίηθηση
αν και κατα καιρούς έγραψα πολλούς στα παπάρια μου.
Όπως είναι γνωστό, όμως: πολλοί γράφονται στα παπάρια μας.
Αργότερα ξεχνάμε να τα διαβάσουμε, γι’ αυτό κι ονομάζονται αμελέτητα.

:blink:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
θυμάμαι, ήταν καλοκαιράκι του δυο χιλιάδες έξι.


:confused: γιατί δε μπαίνεις καθόλου στο τσατ
______________________________________________

Εγώ το γνώρισα όταν ενώθηκαν τα 3 φορουμ. Ως τότε ήξερα ότι υπάρχει ένα φορουμ που το λενε στεκι αλλά δεν ήξερα ότι είχε τόσο πλάκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top